محققان را به خارش یک coronavirus علامت

محققان خواستار خارش پوست می شود به اضافه بیمه خدمات درمانی رسمی لیست از علائم Covid-19 بعد از یک مطالعه نشان داد که یکی در 11 coronavirus بيمار توسعه راش.

مطالعه انجام شده توسط کالج کینگ لندن انجام شد با استفاده از داده های 20,000 انگلیسی که هر دو تست مثبت برای Covid-19 یا مشکوک به ویروس.

این تیم همچنین با استفاده از داده ها از Covid علامت مطالعه برنامه که شامل اطلاعات در 336,837 کاربرانی که تا به حال گزارش خود از نشانه های خود را.

این مطالعه نشان داد 2,021 از این نرم افزار کاربران آزمایش مثبت برای Covid-19 با 8.8 درصد از آنها گزارش دیوار و خارش پوست.

علاوه بر این از 17,000 مردم بودند که به شدت مشکوک به ویروس 8.2 درصد گزارش شده راش.

این مطالعه بوده است نه کارشناسی نشده و منجر شد توسط Dr Mario Falchi که در حال حاضر اصرار برای خارش به طور رسمی به رسمیت شناخته شده به عنوان نشانه ای از یافته های خود را.

“با وجود آن که کمتر شایع تر از تب آن است که خاص تر از Covid-19 و طول می کشد” دکتر Falchi می نویسد: در این مطالعه.

او اضافه کرد که “افزایش آگاهی” در مورد چگونه coronavirus می تواند باعث تغییرات پوست “اجازه خواهد داد که کارآمد تر شناسایی جدید و زودتر خوشه از بیماری”.

در ابتدا تنها دو نشانه برای Covid-19 ذکر شده در بیمه خدمات درمانی وب سایت یک سرفه های خشک و تب.

اما در 18 ماه مه از دست دادن بو و طعم را پس از اضافه شده است.

این علائم اضافی اضافه شد چند هفته پس از کارشناسان اولین نگرانی که Covid-19 مواردی می تواند باشد که از دست رفته به عنوان یک نتیجه از آنها نه به طور رسمی به رسمیت شناخته شده.

در مارس British Association of Otorhinolaryngology (گوش و حلق و انگلستان) با انتشار بیانیه ای ترسیم که علائم کرده اند که در میان “تعدادی از بیماران” در “عدم وجود علائم دیگر”.

پروفسور کلر هاپکینز رئیس جمهور از Rhinological جامعه و استاد Nirmal کومار رئیس جمهور گوش و حلق و انگلستان گفت: در این بیانیه مشترک که شده است یک افزایش ناگهانی “در موارد جدا شده anosmia” — کل و یا جزئی بوی از دست دادن — در انگلستان و آمریکا و فرانسه و شمال ایتالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>