رئال مادرید را بد گویی کردن از منچستر سیتی از لیگ قهرمانان اگر آنها نمی, بهبود, اذعان پپ گواردیولا

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پپ گواردیولا احساس “فوق العاده هیجان زده و فوق العاده خوش” او به عنوان سوئیچ تمرکز به منچستر سیتی در رقابت های لیگ اروپا با رئال مادرید در ماه آینده.

شهر میزبان تازه تاج گذاری قهرمان اسپانیایی در تاخیر در برگشت از گذشته خود را-16 کراوات پیشرو 2-1 از اولین برخورد در ماه فوریه در 7 اوت.

پس از روز شنبه را از دست دادن به آرسنال در جام حذفی نیمه نهایی شهرستان در حال حاضر تنها دو بازی های لیگ برتر که در آن هیچ چیز استوار است برای آنها را به بازی قبل از این دیدار از لیگ کنار.

شهر بازی کرده اند برخی از هیجان انگیز فوتبال بار در این فصل اما آرسنال نتیجه برجسته برخی از ضعف رونالدو مصمم است تا از یادگیری است.

شهر مدیر گفت: “بخشی از کار خوب آرسنال انجام داده اند و من آنها را به مقدار زیادی از اعتبار برای – چیزی که آنها چقدر خوب آنها دفاع کرد.

“ما نمی انجام آن را به درستی. ما تا به حال شانس به اندازه کافی به نمره اهداف و ما آن را انجام نمی. من فقط به آنها تبریک می گویم از این یاد بگیرند و آماده شدن برای مادرید. ما حرکت رو به جلو آن را فراموش کرده.

“در حال حاضر ما فوق العاده هیجان زده و فوق العاده خوش بینانه در مورد بازی مقابل رئال مادرید برای بازیکنان ما است.

“ما می دانیم که اگر ما در یک سطح مناسب و معقول بالاتر از ما مقابل آرسنال ما باید شانس ما. اگر نه ما خواهید بود.”

رونالدو می خواهد خود را به سمت استفاده از این هفته پایانی لیگ برتر بازی برابر واتفورد و نورویچ به کشف بهترین خود را.

او گفت: “(پیدا کردن) بازی ما دوباره ما هستند. با و بدون توپ ما خوب هستند هنگامی که ما گاز کامل – هنگامی که ما یک تیم و بدون ترس وقتی که مهم نیست چه اتفاقی می افتد و ما بازی.

“این چیزی است که ما باید از این دو بازی. واتفورد و نوریچ می توانید ضرب و شتم ما اما ضرب و شتم ما بودن که ما که هستیم.”

گواردیولا به نام شهر به خود سطح عملکرد (گتی)

گواردیولا تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط آرسنال که در حال حاضر مدیریت سابق خود دستیار Mikel Arteta – اگر چه او ساخته شده یک تمایز در افکار خود را در مورد این باشگاه روشن و خاموش میشه.

سابق آرسنال آرسن ونگر بود اشاره کرد منتقد از شهر و گذشته خود را صرف در رابطه با بازی جوانمردانه مالی قوانین و مقررات.

گواردیولا گفت: “مخالفان همیشه سزاوار احترام و اعتبار و زرادخانه آنها آن را داشته باشد.

“من تمام احترام برای چه آرسنال در زمین – نه زیاد کردن پیچ در پیچ زیادی است. بنابراین من به آنها تبریک می گویم و آرزوی موفقیت در برابر چلسی در فینال.”

در فصل آینده خواهد بود گواردیولا را پنجم در شهرستان معنی او خواهد ماند در باشگاه طولانی تر از قبلی خود را در مشاغل مدیریتی در بارسلونا و بایرن مونیخ.

او گفت: “این یک چالش برای من هرگز از پنج سال در یک باشگاه برای دیدن اگر ما قادر خواهد بود برای حفظ سطح است که ما در فصل گذشته.

“در یک جهان که در آن هر کس کیسه همه مدیران به خاطر انجام همان کار برای مدت زمان طولانی بسیار دشوار است. در فصل پنجم باعث می شود من خیلی افتخار می کنم.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید