مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منn 2014, رنی Eddo-تسلیم نوشت: یک پست وبلاگ با عنوان “چرا من دیگر صحبت کردن به مردم در مورد نژاد”. در سال 2017, پس از پیدا کردن virality که وبلاگ ارسال شد و در کتابی به همین نام است. هفته گذشته آن را در صدر لیست پرفروش بریتانیا و او اولین سیاه بریت تا کنون به اشغال موقعیت. پس از این کتاب انتشار Eddo-تسلیم اغلب شوخی که بهمن از تبلیغات است که به دنبال وبلاگ خود و در نتیجه کتاب معامله به معنی او در مورد مسابقه بیشتر از همیشه قبل از.

“من آنچه را که احساس می ده ها تن از مصاحبه مطبوعاتی در انتشار این کتاب و من اغلب صحبت به روزنامه نگاران و آنها می گویند” بنابراین در اینجا شما در حال صحبت کردن به من در مورد کتاب خود را!'” Eddo-تسلیم گفته لولا Olufemi در طول یک مکالمه در کمبریج در سال 2017.

شرایطی که تحت آن Eddo-منزل کتاب یک بار دیگر صعود نمودار هفته گذشته عینی غم انگیز; سیاه و سفید غیر نظامی جورج فلوید کشته شد پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن و متعاقب آن موجی از اعتراضات جاروب جهان است. Eddo-منزل خودش اذعان کرده است که این کتاب احیای تلخ و شیرین است: “بدانید که وجود دارد موجی از مردم در جستجوی ضد نژادپرستی کتاب پس از دیدن آنچه که در اصل یک فیلم از کسی که به قتل” او گفت:. “من نمی توانم uncouple آن دو چیز است.” از آن تایید شد که ما در یک جهان که در آن مردم سفید را به دیدن یک ویدیو از یک مرد سیاه پوست کشته شدن به این باور است که نژاد پرستی وجود دارد. اما به عنوان فمینیستی neo-مفهومی هنرمند جنی Holzer یک بار گفت: “زمانی که چیزی وحشتناک اتفاق می افتد مردم از خواب بیدار.”

وجود دارد یک حس زیبا تقارن دوز شاعرانه عدالت در مورد چگونه در یک زمان جهانی حساب اطراف نژاد Eddo-منزل کتاب است که در خدمت هدف اصلی خود. به نظر می رسد در ماه گذشته دیده است reams اعم از سفید و متحدان درخواست خود را سیاه و دوستان و همکاران برای مزد, آموزش و راهنمایی. اما سیاه و سفید مردم خسته از صحبت کردن به مردم در مورد مسابقه زمانی که آن را مناسب آنها را پس از این واقعیت است که برخی از مردم در واقع اشاره به کتاب, مستند, مقالات و حرکات ما شده ایم از گفتن آنها را به توجه به چند دهه است که در برخی از راه های امیدوار کننده.

Eddo-منزل تجربه فرسودگی شغلی از آموزش افراد افراطی است اما من عمیقا مربوط به. به عنوان یک دختر که در نور فضاهای, من صحبت کردن در مورد مسابقه همه زندگی من, اما آن را واقعا کردیم تا در اطراف 2014 زمانی که من وارد کمبریج شد و تصمیم گرفت تا شروع به نوشتن و سازماندهی در اطراف آن است. سفیدی و آزار و بقایای دانشگاه میراث استعمار ثابت روزانه برای دانش آموزان است. تیتر پس از رسوایی آشکار به عنوان کالج امنیتی را متهم به یک دانش آموز فارغ التحصیل و یا علمی بودن یک توریست جنایی یا مزاحم. زمانی که من دانش آموزان’ اتحادیه رفاه افسر بسیاری از دانش آموزان از رنگ که با حضور مشاور به من گفت که آنها با تجربه نژادپرستی در درمانگر نیمکت. من سوار بر یک کمپین طولانی به این تغییر و شروع به نوشتن در مورد نژاد پرستی در هر کجا که من آن را دیدم.

برای بسیاری از نویسندگان و سخنرانان کارگران و یا برگزارکنندگان که نگه داشتن سهام در ضد نژادپرستی به طور مداوم صحبت کردن در مورد مسابقه مانند این تنها می تواند حمل کند. به عنوان Stormzy یک بار گفت: وجود نژادپرستی در بریتانیا (“100 درصد” برخی حتی ممکن است می گویند) و بنابراین ضد نژادپرستانه یا decolonial فکر نیست معمولا ملاقات با آغوش باز. برای من, آن defensiveness یک اجباری تلاش به نوبه خود ایدئولوژیک جداول: من درست نژادپرست است. من یکی همه چیز را در مورد آن چیزی نمی شد. من اغلب گفته شد این افراد حداقل دو بار در سن و سال من. برای Eddo-تسلیم defensiveness اغلب آشکار در دیواره های آینده: “شما می توانید چشمان خود را تعطیل و سخت. آن را مانند شراب ریخت به گوش خود را مسدود کردن مجرای گوش.”

البته وجود دارد سرمایه-R نژادپرستان که به نمایندگی از “نژاد پرستی مناسب” است که لیبرال ها از لحاظ نظری ایستادگی در برابر. در مورد کسانی که بیش از حد ترسناک – من مست در یک alt-راست, سفید supremacist سایت و من به نام “نیمه میمون” در آن کپی کنید. اما نژاد پرستی است که من در برابر این نوع که عینک من پایین بود از افرادی که اصرار آنها “نه نژادپرستانه” (یا کمی بیشتر تحریک کننده اسمی: “نمی نژادپرستانه”). این بود که نژاد پرستی از همکلاسی های من, معلمان, مردم در مدیریت, مردم, من تو را دیدم در تلویزیون و یا نوشتن مقالات برای مرکز-چپ انتشارات – افرادی که در نظر گرفته خود را به آنهایی که خوب است. آن را اغلب در قالب های محیطی هر دو میکرو و ماکرو تن-پلیس اصرار دارد که مردم سیاه و سفید را نژاد پرستی “خیلی جدی” هنگامی که ما آن را به دلیل خودداری از صحبت در برابر نژادپرستانه سازه ها یا موسسات یا دیدن چیزی فراتر از سطح-سطح تعهدات به “تنوع” را به عنوان بیش از حد رادیکال. به عنوان من آن را ببینید, این نیز افرادی که چرا من دیگر نیستم… است.

در این گفتگو در کمبریج که من احساس خوش شانس به شهادت به Eddo-تسلیم گفت Olufemi که مردم اغلب انتظار می رود او را به نوعی از “کیش رهبر” در مورد این مسئله (“گاهی اوقات من احساس می کنم اگر من گفت: “پرش در ترافیک’ مردم خواهد بود, مانند, ‘OK!'”). اما در حال حاضر زمان برای مردم به انجام تحقیقات خود را و کار در آن را برای خود. این بدان معنی نیست فقط خواندن Eddo-منزل که می دهد مروری جامع از نژادپرستی در بریتانیا اما کسانی که قبل از او از نویسنده بل قلاب, که توضیح می دهد که ضرورت یک intersectional جنبش فمینیستی به آنجلا دیویس که نوشته شده است به طور گسترده در آزادی و زندان لغو شده است.

ما نمی دانیم که آیا نسخه از چرا من دیگر نیستم… خوانده خواهد شد و یا اینکه آیا آنها را جمع آوری گرد و غبار در قفسه های سفید نیمه جدا خانوار. اما آنچه ما می بینیم این است که مردم در آنها هزاران مایل به یادگیری در مورد نژاد پرستی. به عنوان سیاه و سفید مردم در سراسر جهان تجربه همان فرسودگی شغلی در مقیاس انبوه, همه من می توانید انجام دهید امید است که Eddo-منزل کتاب انجام شده است هدف اصلی خود.

خواندن یک کتاب نمی خواهد شما را تبدیل به یک متحد – تنها مصرف سیاسی و اقتصادی اقدام می تواند انجام دهد – اما با اشاره به شواهد رکورد از آنچه مردم سیاه و سفید شده اند گفت: دهه است که یک گام به سوی آن است.

من نمی خواهد تا آنجا که به می گویند من دیگر صحبت کردن به مردم در مورد مسابقه. اما در طول این دو هفته که من لینک همسالان من به ضد نژادپرستانه خواندن لیست و مقالات من نوشت در سال 2015 من درخواست آنها را: آیا شما انجام می شود خواندن مورد نیاز?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im