رپ Noname در پاسخ به J Cole 'انتقاد' با آهنگ جدید "آهنگ 33'

رپ Noname به نظر می رسد که در پاسخ به J Cole را شایعه انتقاد از او در آهنگ جدید "آهنگ 33". در روز سه شنبه (16

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

رپ Noname به نظر می رسد که در پاسخ به J Cole را شایعه انتقاد از او در آهنگ جدید "آهنگ 33".

در روز سه شنبه (16 اردیبهشت) J Cole او منتشر شد آهنگ جدید "Snow On Tha Bluff" که به نظر می رسد به مرجع Noname پس از او به نام رپ که "حتی مایل به قرار دادن یک صدای جیر جیر" در پی مرگ جورج فلوید. Noname از-حذف صدای جیر جیر.

J Cole raps: "من IQ متوسط است وجود دارد یک بانوی جوان در خارج وجود دارد, او راه دقیق تر از من/ من میگردین از طریق جدول زمانی در این وحشی بار و شروع کردم به خواندن/ او دیوانه در این کراکر او دیوانه در این سرمایهداران دیوانه در این قتل پلیس/ او دیوانه در my niggas او دیوانه ما در جهل او قلب خود را در آستین او را/ او دیوانه در مشاهیر lowkey من بود thinkin' او حرف' 'bout me..."

او ادامه می دهد: "در حال حاضر من ain't no ساختگی به فکر می کنم من در بالا نقد/ تا زمانی که من دیدن چیزی که معتبر من/ اما sh*** آن چیزی است که در مورد ملکه تن که botherin' من است."

با وجود مواجهه با واکنش شدید برای پیگیری های "میانه کودک" هنرمند دو برابر کردن موقعیت تویت در روز چهارشنبه: "من ایستاده در پشت هر کلمه از این آهنگ است که کاهش یافته است شب گذشته" قبل از تشویق پیروان خود را به پیروی Noname.

Noname پاسخ در توییتر در روز پنج شنبه او به عنوان به اشتراک گذاشته از آلبوم برای آخرین آهنگ "آهنگ 33".

این آهنگ که فقط بیش از یک دقیقه طولانی می بیند او رپ در مورد درمان فقیر از زنان جامعه به ظاهر در نظر گرفتن هدف در کول برای انتشار یک آهنگ در مورد او هنگامی که او می تواند مبارزه علیه نژادی و بی عدالتی است.

"او واقعا راجع به نوشتن در مورد من وقتی که جهان است در سیگار?/ زمانی که این مردم در درختان است ؟ /زمانی که جورج بود, beggin' به صورت مادرش گفت او نمی تواند نفس بکشد/ شما فکر می کنید به نوشتن در مورد من؟" Noname raps.

"اما کمی من می دانم همه readin بود' خواهد بود زحمت" او همچنان ادامه دارد. "این ترانس زنان bein' به قتل رساندند و این همه او می تواند ارائه دهد ؟ / و این همه خانواده را دریافت کنید ؟ /منحرف شما از کارو با برگزارکنندگان/ آنها talkin' abolishin' پلیس/و این نظم نوین جهانی /ما democratisin' آمازون, ما رایت کردن مرزها."

زیر این آهنگ را انتشار کول بعد از آن به اشتراک گذاشته شده لینک "آهنگ 33" خود را در توییتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب