Action Bronson نشان داد که او از دست داده 80lbs پس از اعلام جدید خود را طرح تناسب اندام در ماه گذشته.

در روز پنج شنبه رپر به اشتراک گذاشته Instagram تصویری از خود و بلند کردن وزنه با عنوان: “من همه پول که بدهکار به من بیش از این همه سال.

“من سزاوار به یک hot bod. من 283 پایین 80lbs از عظیم 363 و هنوز رفتن قوی. خودتان گل. ترمیناتور در ساخت.”

36 ساله کوئینز نیویورک مادری به این نتیجه رسیدند عنوان: “زمان برای بزرگتر وزن.”

در نظرات Bronson طرفداران تحسین پیشرفت خود را و به اشتراک گذاشته کلمات تشویق.


Bronson که میزبان نشان می دهد مواد غذایی F*** که خوشمزه برای اولین بار اعلام کرد او گام گذاشتن در یک سفر تناسب اندام در 6 ژوئن با یکی دیگر از تمرین تصویری نشان دادن او انجام فشار یو پی اس.

“من در یک مسیر است که منجر مستقیم به قبرستان” Bronson زیر نویس کلیپ. “غذا خوردن برای ورزش در زمان عوارض خود را, اما این تقصیر من و آن را به من به من ثابت.”

این آسان سوار خواننده که دارای سه فرزند نیز توضیح داد که او می خواهد برای تبدیل شدن به سالم برای عزیزان خود نوشته: “من آن را مدیون خودم و خانواده ام.”

با توجه به این خواننده رپ که نام واقعی است Arian Asllani او برای اولین بار تصمیم به ایجاد یک تغییر زمانی که او رسیده 363lbs که او به یاد می آورد او را “شوکه شده و می ترسم”.

در علاوه بر این به کار کردن مواد غذایی نشان می دهد میزبان نیز تغییر کرده است آنچه که او می خورد گفتن TMZ در طول یک Instagram زندگی می کنند که او شده است پخت و پز هر روز در قرنطینه و نوشیدنی های سبز آب دو بار در روز.

“[من] فقط واقعا تماشای آنچه که من غذا خوردن,” او گفت:. “قبل از من فقط حیوانی آن را غیر ضروری بود آنچه که من انجام شده بود.”


tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im