رالف Hasenhuttl hails ‘دیوانه’ ساوتهمپتون چرخش پس از 11,-پایان محل

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

رالف Hasenhuttl صحبت با غرور بسیار زیاد در مورد ساوتهمپتون را “باور نکردنی” چرخش پس از چه آدامز’ بریس در برابر باشگاه سابق شفیلد یونایتد را دیدم آنها را در پایان فصل در سبک.

طبعا مخفیگاه آنان برای سقوط زیر اکتبر 9-0 سنت مری shellacking در دست لستر پرستاران در حال احرام از مزایای چسبیده با اتریش مدیر و اصول خود است.

پرستاران را از دست داده اند فقط یک بار پس از بازی از سر گرفته پس از coronavirus تعلیق و پایان فصل در 11th با تشکر از به روز یکشنبه 3-1 پیروزی در برابر تیغه.

پس دیده می شود جان Lundstram قرار دادن بازدید کنندگان جلوتر Adams’ در نیمه دوم بند تبدیل چیزهایی که در اطراف قبل از مهدی سیدصالحی پیچیده پیروزی از نقطه پنالتی.

“این نه تنها امید بلکه اعتماد به نفس است که آنچه ما انجام می دهند این است که درست به خصوص با توپ” Hasenhuttl گفت. “من تو را دیدم امروز یک تیم بود که واقعا بیمار و منتظر لحظه مناسب.

“نیمه دوم بود و یک عملکرد فوق العاده در برابر عمیق از. ما سزاوار پیروزی 3-1. آن را حتی می تواند بالاتر به طور معمول. آن را آسان برای ایجاد که شانس زیادی در برابر چنین یک دفاع خوب. من فکر نمی کنم آنها اذعان بسیاری از اهداف این فصل با توپ آن را یکی از بهترین اجراهای این فصل است. این شگفت انگیز است به خصوص پس از مستند. آنچه که ما باور نکردنی بود.

“راه ما در لحظه به معنی آن تصادفی نیست ما برنده بازی است. ما بسیار قوی هستند و اگر ما نگه داشتن کار مانند این و دوباره نازی پس از شکست… و شما می توانید ببینید که تیم در حال یادگیری سریع.

“برنده به شما اعتماد به نفس, اما ما نیز باید مانند این که ما باید فشار است. بازیکنان واقعا با بهره گیری از آن است.”

Hasenhuttl بود حاضر به صحبت در مورد آینده پییر امیل Hojbjerg پس از کنار گذاشتن کاپیتان سابق خود را از matchday تیم ملی اما پرستاران, رئیس, شد, دور آینده بیشتر در مورد بهبود Adams.

“این کاملا برای او مهم است به نمره در حال حاضر پس از شکستن” Hasenhuttl گفت: رو به جلو. ما همیشه می دانستم که او می تواند به ما کمک کند در آینده است. به نظر می رسد او بیشتر و بیشتر می شود اقتباس به بازی ما است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید