Raheem Sterling می گوید اهداف ‘معنی نیست که هر چیزی اگر مرد شهر نمی برنده غنائم پس از هتریک

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Raheem Sterling معتقد است اهداف خود را تنها به معنی چیزی است که اگر آنها به کمک منچستر سیتی به نقره.

انگلستان به جلو در زمان شمارش به 17 لیگ برتر اهداف را برای مبارزات انتخاباتی به او مشبک هتریک در شهر 5-0 و خرمن کوبی برایتون در روز شنبه.

در حالی که امیدوار است از بلند کردن اجسام لیگ عنوان شد به پایان رسید چندی پیش شهر هنوز هم امیدواریم که برای اضافه کردن لیگ برتر و جام حذفی غنائم به Carabao جام آنها برنده در ماه فوریه است.

و استرلینگ – که اهداف در روز شنبه او را دیدم تصویب 30-علامت گذاری در تمام مسابقات برای باشگاه و کشور – امید به بازی بخشی خود را.

“مهم ترین چیز برای من این است که ارزش این اهداف است که آنها اضافه کردن به تیم است,” او گفت: آسمان ورزشی.

“در پایان روز ما در حال تلاش برای برنده شدن در جام حذفی نهایی و پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا و همچنین در غیر این صورت این اهداف واقعا معنی هر چیزی است.”

25 ساله در حملات اضافه شده به اهداف از گابریل عیسی و برناردو سیلوا به عنوان شهرستان ثبت دومین برد متوالی 5-0 برنده شوید.

از آن شده است قابل توجه پاسخ به آخر هفته گذشته را از دست دادن در ساوتهمپتون که در آن شهرستان موفق به گرفتن شانس های متعدد.

و با یک نیمه نهایی جام حذفی با آرسنال نزدیک شدن به آخر هفته آینده – قبل از ماه آینده لیگ قهرمانان تعهدات – استرلینگ خوشحال است شهرستان کشف شده اند گلزن خود را لمس کنید.

Raheem Sterling ستاره درخشان شهرستان عملکرد (گتی)

استرلینگ افزود: “من نا امید شده بود در آخر هفته گذشته با از دست دادن دور در ساوتهمپتون ما شانس ایجاد, اما من فکر نمی کنم ما به پایان رسید آنها.

“من فکر می کنم مشکل ما در این فصل این است که ما شده ایم زیادی ایجاد شانس در فصل گذشته و فصل قبل از ما به پایان رسید اما در این فصل ما تا به حال نشده که کمی شانس. اما ما در حال رشد ما در حال انجام کارهای درست و این چیزی است که ما نیاز به انجام است.”

اما شهرستان, رئیس, Pep Guardiola فکر نمی کنم به بازی با ساوتهمپتون بود و تحمل در راه سمت خود را ایفا کرده است.

او گفت: “در ساوتهمپتون ما بازی فوق العاده خوبی با مشابه شانس مثل امروز و امروز ما آن را انجام داد. در فوتبال گاهی اوقات آن را مانند این ما باید وجود داشته باشد و ما باید به نمره اهداف. قبل از ساوتهمپتون ما گل های زیادی در برابر برنلی به عنوان یک تیم ما ایجاد بسیاری و امروز ما کامل شد.”

استرلینگ را باز کرد به ثمر رساند با یک خوبی گرفته تلاش از خارج از جعبه (گتی)

در استرلینگ را نمایش گواردیولا افزود: “او بهتر حتی به پایان رساندن کیفیت عکسبرداری او بهبود یافته است زیادی.

“ما مقدار زیادی و آن را خوب برای ما در حال حاضر در پایان فصل با بازیکن مهم. او آماده است به بازی خوب و پیروزی در بازی است که ما داریم.”

برایتون رئیس گراهام پاتر برگزار شد دست خود را به بالا و بستری شد و کنار او می تواند انجام شود برای جلوگیری از شکست.

“ما به خوبی مورد ضرب و شتم توسط تیم بهتر است,” او گفت:.

“در نیمه اول ما در آن کمی در کشش ، ما تا به حال یک زن و شوهر از فرصت ها اما نه زیاد.

“منچستر سیتی بسیار خوب بودند آنها رو برخی از بازیکنان است که می تواند به شما صدمه دیده است تقریبا در همه جا.

“ما کمی نا امید با چه نیمه دوم رفت و ما petered اما در همان زمان در عرض چهار روز ما تا به حال لیورپول و منچستر سیتی. را بپرسید اما ما باید به گرد و غبار خودمان و تمرکز بر چند بعدی مسابقات است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>