محققان برداشت عجیب و غریب, تکرار ریتم در انفجار انرژی که از یک منبع ناشناخته در فضا است.

این انفجار شناخته شده به عنوان سریع رادیو انفجار و یا FRBs و در حال آمدن به زمین در یک پایدار, تکرار, الگوی, با توجه به یک مقاله جدید جزئیات کشف.

محققان هنوز نمی دانند که منبع آن می ترکد. هر چند آنها باید از برخی, بسیار, افراطی, شدید بخشی از جهان وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه چه روند افزایش می دهد به آنها.

اولین FRB برداشت شد تا در سال 2007 و دانشمندان در رفته برای پیدا کردن بیش از 100 پس از. در ابتدا آنها تشخیص داده شد تنها به عنوان فردی انفجار اما در سالهای اخیر محققان تکرار منابع.

در حال حاضر ستاره شناسان شروع به پیدا کردن انفجار تکرار در یک الگوی جایی که آنها به نظر می رسد به سوئیچ روشن و خاموش در یک الگوی قابل پیش بینی.

آخرین کشف می فرستد تصادفی از انفجار امواج رادیویی بیش از چهار روز پنجره و سپس آرام به مدت 12 روز قبل از شروع دوباره.

محققان به تماشای این انفجار بیش از 500 روز اشاره کرد که از 16 روز الگوی رخ داده است به طور مداوم بیش از آن که زمان ساخت آن قطعی ترین الگوی هنوز دیده می شود.

“این FRB ما گزارش در حال حاضر مانند ساعت, می گوید:” Kiyoshi Masui استادیار فیزیک در دانشگاه MIT Kavli موسسه فیزیک نجومی و فضایی پژوهش است.

“این قطعی ترین الگوی ما دیده ایم از یکی از این منابع است. و این یک نشانه است که ما می توانید استفاده کنید برای شروع به شکار کردن فیزیک از چه چیزی باعث این چشمک می زند روشن است که هیچ کس واقعا می داند.”

کشف و گزارش شده است در یک مقاله جدید با عنوان ” دوره ای از فعالیت سریع رادیو پشت سر هم منبع, منتشر شده در طبیعت امروز.

آخرین FRBs برداشت شد توسط صدای سنج ایجاد کردن یک رادیو تلسکوپ در بریتیش کلمبیا است که کار خود را آغاز کرد در سال 2017. پس از آن به سرعت شروع به چیدن FRBs با استفاده از یک تکنیک است که اجازه می دهد تا آن را به خیره در کل آسمان به جای حرکت در اطراف در صورتی که هر گونه پشت سر هم شناسایی شده است.

تکرار طبیعت پشت سر هم می تواند به بینش جدید به جایی که آنها در حال آمدن از.

امکانات عبارتند از یک شی مانند یک ستاره نوترونی است که در حال چرخش و wobbling در فضا است. که می تواند توضیح دهد که الگوی انفجار از 16 روز ممکن است زمان آن طول می کشد برای جسم به چرخش در اطراف با چهار روز از فعالیت آنهایی که در آن اشاره شده است نسبت به ما.

این انفجار همچنین می تواند در نتیجه یک سیستم دوتایی مانند یک ستاره نوترونی در حال چرخش در اطراف دیگر ستاره نوترونی و یا سیاه چاله است. این الگو می تواند در نتیجه از مدار و تعامل بین دو جسم که توضیح خود را به طور منظم الگوی دانشمندان می گویند.

یکی دیگر شامل رادیو استاتیک منبع است که رفتن در اطراف یک ستاره مرکزی – که ستاره می تواند اجازه ابری از گاز که بزرگ رادیو تولید گازهای گلخانه ای و ارسال آنها را با قدرت به سمت زمین است. الگوی تکرار در نتیجه می تواند نشانه ای از وقتی که منبع سفر از طریق آن ابرها.

سنج تلسکوپ کار می کند برای حفظ کاوش FRB اندازه گیری یکی تقریبا هر روز. آن را نیز نگه دارید به تماشای تازه کشف شده پشت سر هم و هر گونه تغییرات در خواص آن می تواند ارائه مهمی اشاره در مورد که در آن از آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im