اگر شما به دنبال یک کارت اعتباری ارائه می دهد که یک کمی از همه چیز را بدون بدون هیچ زحمتی از هزینه سالانه, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن جیوه® از یک سرمایه®.

این جیوه ارائه می دهد 15 ماه دوره مقدماتی از 0 ٪ آوریل در هر دو خرید جدید و نقل و انتقالات تعادل. اما این همه نیست. این شهر همچنین دارای 150 دلار پاداش خوش آمدید فرصت و پاداش نقدی بازگشت برنامه ای است که ارائه می دهد نامحدود 1.5% در تمام خرید.

این کارت می آید با هیچ هزینه سالانه و با هدف مصرف کنندگان است که طبقه بندی به عنوان “عالی” در پایتخت اعتباری در سطح مقیاس.

در این بررسی ما شیرجه رفتن به جزئیات از مزایای مرتبط با جیوه کارت تعیین چگونه شما می توانید پول بیشتر در جیب شما با این کارت و توضیح دهید که چگونه آن را متفاوت از همین مارک QuicksilverOne کارت.

فهرست مطالب

تیم کلارک صرف زمان ارزیابی بازار کارت های اعتباری در دسته بهترین گزینه برای نقل و انتقالات تعادل 0% APR دوره های مقدماتی و پول نقد بازگشت پاداش برنامه. این جیوه از یک سرمایه است و همه کاره به اندازه کافی برای یک گزینه به ارزش ارزیابی در تمام آن دسته است. ما مصمم است که آن را یک انتخاب عملی برای کسانی که به دنبال 0% APR دوره در دو نقل و انتقالات تعادل و خرید های جدید و همچنین به عنوان یک گزینه برای مصرف کننده به دنبال پول نقد در خرید روزمره.

همانطور که شما در حال ساخت تصمیم خود را در مورد اینکه آیا جیوه از یک سرمایه است و یک جا برای شما, لطفا با استفاده از تیم کلارک نقد و بررسی کارت در رابطه با پول متخصص کلارک هوارد 7 قوانین برای استفاده از کارت های اعتباری.

چه جیوه از سرمایه یکی است ؟

این جیوه از یک سرمایه نقدی پشت کارت های اعتباری است که ارائه می دهد نامحدود 1.5% در تمام خرید. آن را نیز می توان در نظر گرفته شده برای استفاده به عنوان یک انتقال تعادل یا 0% APR کارت آن را به عنوان یک 15 ماه بهره خوش آمدید دوره برای هر دو نقل و انتقالات و خرید های جدید.

سرمایه یک اتهام نیست هزینه سالانه برای این کارت.

جیوه از یک سرمایه: امکانات و قدرت پردازش

قبل از ما بیش از حد به اینکه آیا یا نه این کارت اعتباری است انتخاب مناسب برای شما, اجازه دهید نگاهی به برخی از مزایا و اشکالاتی از این کارت از چاپ خوب:

پاداش و مزایا

 • APR مقدماتی در خرید جدید: این جیوه کارت همراه با 15 ماه دوره از آوریل 0 ٪ در خرید های جدید. شما شارژ خواهد شد خود را به طور منظم اختصاص داده MAY (متفاوت بوده و بر اساس ارزیابی اعتباری) در خرید و هر گونه تعادل باقی مانده ابتدا در 16 ماه است.
 • APR مقدماتی در نقل و انتقالات تعادل: یک سرمایه نیز ارائه می دهد یک 15 ماه دوره از 0 ٪ آوریل برای نقل و انتقالات تعادل با این کارت. وجود دارد یک بار 3% انتقال تعادل هزینه خواهد شد که اعمال می شود به مقدار که شما را بیش از یک موجود کارت اعتباری.
 • برنامه پاداش نقدی بازگشت: این جیوه کارت می آید با یک unlimited 1.5 درصد نقدی بازگشت پاداش در تمام خرید. در حالی که این است که نه کاملا به عنوان خوب به عنوان به 2% شما می توانید کسب درآمد از رقابت Citi® دو پول آن را به اشتراک همان انعطاف پذیری با داشتن هیچ دسته و یا محدودیت در هزینه. این نقدی بازگشت پاداش بازخرید می تواند برای هر مقدار در هر زمان و بدون تاریخ انقضا.
 • خوش آمدید فرصت پاداش: شما می توانید کسب درآمد 150 دلار پاداش خوش آمدید با صرف حداقل 500 دلار در خرید جدید در سه ماه اول کارت عضویت. این بزرگترین جایزه خوش آمدید در خارج وجود دارد, اما این یکی است که به راحتی قابل دسترسی با هزینه فقط $167 در هر ماه.

دارنده کارت مزایای

 • Wikibuy و شرایط ادغام: این ابزار مفید به صورت آنلاین خرید. Wikibuy اسکن هزاران نفر از تجار به اطمینان حاصل شود که شما پیدا کردن بهترین قیمت. در ضمن Paribus یک ابزار است که می تواند عطف به ماسبق شما پول خود را در خرید در حال حاضر ساخته شده آنلاین.
 • $0 تقلب مسئولیت حفاظت: به عنوان مورد با دیگر سرمایه یک کارت مزه کارت به شما می دهد صفر مسئولیتی در صورتی که اتهامات غیر مجاز رخ می دهد به عنوان یک نتیجه از دست داده و یا به سرقت رفته کارت.
 • گزارش اعتبار رایگان مانیتورینگ: از طریق استفاده از CreditWise شما هشدار زمانی که شما یا Experian TransUnion گزارش اعتبار تغییرات.
 • سفر پوشش: سرمایه یکی ارائه می دهد سه قدرت پردازش است که شایان ذکر است برای سفر: سفر حوادث بیمه هیچ هزینه معامله خارجی و 24 ساعته سفر کمک خدمات. اگر شما اغلب مسافرت قدرت پردازش مانند گرفتن سریع کارت جایگزین می توانید صلح از ذهن است.

دارنده کارت هزینه

در اینجا نگاهی گذرا به برخی از هزینه های شما ممکن است روبرو می شوند با جیوه از یک سرمایه:

تبلیغات

 • هزینه سالانه: None
 • تعادل هزینه نقل و انتقال: 3 ٪ از مبلغ منتقل شده از تعادل موجود کارت اعتباری
 • نقدی پیشرفته هزینه: هر $10 یا 3 درصد از میزان پیشرفت هر کدام که بیشتر است
 • خارجی هزینه تراکنش: None بنابراین هیچ مجازات برای هزینه های زمانی که شما سفر خارج از ایالات متحده
 • دیر پرداخت هزینه: یکی از سرمایه می تواند به شما تا به قیمت 39 دلار برای پرداخت اواخر

بایدها و نبایدها برای از بین بردن بدهی با جیوه از یک سرمایه

اگر شما می رویم به استفاده از جیوه به عنوان وسیله ای برای خلاص شدن از شر بدهی کارت اعتباری از طریق انتقال تعادل ما باید برخی از اساسی بایدها و نبایدها را به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن کار انجام می شود به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.

انجام دهید: انتقال موجود بدهی کارت اعتباری

با توجه به ارزش پنگوئن متوسط خانوار آمریکایی حامل حدود 9,333 در بدهی کارت اعتباری. و در هر CreditCards.com متوسط آوریل برای کارت اعتباری کاربران است 16.14%.

با استفاده از تعداد کسانی که به عنوان پایه برای بحث ما یک مصرف کننده است که پرداخت 16.14 درصد در $9,333 می ایستد به صرفه جویی در حدود $1,036 در هزینه های مورد علاقه اگر آنها انتقال تعادل به جیوه در زمان برای لذت بردن از 15 ماه دوره 0% APR. انجام این کار نیاز به 3 درصد هزینه نقل و انتقال ، که بیرون می آید به $280 هزینه در $9,333 تعادل است.

بنابراین زمانی که ما به 280 $در خارج از $1,036 بهره پس انداز شما باید یک مثبت خالص از $756 از ساخت انتقال تعادل.

نمی: خرید های جدید برای کسب پول نقد بازگشت پاداش

در حالی که جیوه را unlimited 1.5 ٪ پشت نقدی و 0% APR دوره جدید خرید ممکن است وسوسه انگیز, پول, متخصص, Clark Howard توصیه می کند که شما برای جلوگیری از هر گونه خرید جدید اگر شما در حال تلاش برای از بین بردن بدهی کارت اعتباری با یک تعادل و انتقال.

“من نمی خواهم مردم را به یک مخلوط پیام است که در حالی که آنها در حال پرداخت کردن تعادل آنها در حال گرفتن پاداش در خرید اضافی. من می خواهم به تمرکز به طور 100% در بدهی کارت اعتباری رایگان و نه اغوا شده توسط یک پاداش شما ممکن است برای ادامه اعتبار خود را-خرید عادت” کلارک گفت.

انجام: وزن خطرات و مزایای پاداش خوش آمدید

کلارک در هزینه کارت اعتباری در حالی که شما باید یک انتقال تعادل بدهی شما در حال تلاش برای پرداخت بسیار روشن است. او را در برابر آن.

بسته به میزان بدهی شما باقی مانده توسط ماه سوم انتقال تعادل خود را, سفر, شما ممکن است بخواهید به در نظر بگیرید که بازبینی موضع خود در تلاش برای به دست آوردن یک سرمایه 150 دلار پاداش خوش آمدید برای ارائه جیوه. آن را بسیار کم هزینه برای موفقیت. آن فقط نیاز به $500 در هزینه در طول سه ماه اول کارت عضویت.

اگر شما پرداخت می شود و یا به طور قابل توجهی کاهش می یابد نقل و انتقال تعادل بدهی شما ممکن است یک فرصت برای ایجاد یک خرید بزرگ برای به دست آوردن پاداش (ارائه شده شما قصد دارید بلافاصله پس از پرداخت آن و نه اضافه کردن به بدهی های خود را, البته).

اگر شما خودتان را با یک راه طولانی برای رفتن در پرداخت بدهی سفر لطفا خودداری از تلاش برای صرف به دریافت جایزه است. اقامت متمرکز در از بین بردن بدهی کارت اعتباری شما!

3. کسب پول نقد بازگشت پاداش

جیوه می پردازد 1.5 ٪ پشت نقدی در تمام خرید. هیچ محدودیتی وجود دارد یا دسته ها شما باید صرف در به واجد شرایط برای پاداش و نه در حال وجود دارد رستگاری محدودیت یا محدودیت زمانی در گذراندن یک بار آن را به دست آورده است. آن را سمت راست وجود دارد به تماس با یک سود خالص به عنوان به زودی به عنوان آن بازدید تعادل حساب خود را.

تبلیغات

اگر متوسط خانوار صرف حدود 2,700 در هزینه های ماهانه است که می تواند شارژ برای این کارت آن را کسب $40.50 در هر ماه به صورت نقدی بازگشت پاداش. بیش از 15 ماه دوره که تجمع $607.50.

اضافه کردن که به انتقال تعادل و پاداش خوش آمدید شمارش $906 و ما به دنبال در یک مثبت خالص از $1,513.50 در هنگام استفاده از این کارت برای 15 ماه بیش از یک کارت با متوسط خانوار آمریکایی بدهی کارت اعتباری در دمای APR.

برای این تمرین آن است که شایان ذکر است که ما نادیده گرفته پتانسیل صرفه جویی در حمل یک تعادل در خرید جدید در مقدماتی 0% APR رای دادن. به یاد داشته باشید فقط به خاطر اینکه شما در حال پرداخت برای اقلام بر روی کارت اعتباری خود را معنا نیست که شما باید برای اضافه کردن به بدهی کارت اعتباری شما. در واقع کلارک را تشویق می کند پرداخت کردن تعادل بر روی کارت اعتباری خود را هر ماه.

اگر شما در حال آوردن یک تعادل انتقال به این کارت با استفاده از درآمد حاصل از پول نقد خود را به عقب پاداش به سمت تعادل است یک راه عالی برای کوتاه کردن مقدار زمان آن را به خلاص شدن از شر است که بدهی.

جیوه در مقابل QuicksilverOne: تفاوت چیست ؟

شبیه به راه آن مارک مزه و SavorOne کارت شما ممکن است متوجه شده است که یک سرمایه ارائه می دهد کارت های اعتباری به نام هر دو جیوه و QuicksilverOne. در حالی که آنها اغلب ممکن است اشتباه به عنوان کارت مشابه این ها در واقع دو ارائه با برخی از تفاوت های بزرگ.

برای شروع QuicksilverOne بشود کاربران با چه سرمایه یکی را “متوسط” اعتبار. که بسیار پایین تر برای مدارک از جیوه طراحی شده است که به عنوان یک ارائه برای “عالی” اعتبار در همان مقیاس است.

این بدان معنی است که پذیرفته شده برای QuicksilverOne کارت به احتمال زیاد بسیار ساده تر, اما آن را می آید در نتیجه. این QuicksilverOne ندارد 15 ماه دوره مقدماتی از 0 ٪ آوریل برای نقل و انتقالات تعادل و یا خرید های جدید است که شما می خواهم لذت بردن از با جیوه کارت. آن را نیز ندارد 150 دلار پاداش خوش آمدید و حمل 39 دلار هزینه سالانه.

هر دو کارت را ارائه unlimited 1.5 ٪ پشت نقدی در تمام خرید اما روشن است که QuicksilverOne است محروم کردن نسخه ای از جیوه کارت برای کسانی که با کاهش رتبه اعتباری.

در اینجا یک شکست سریع از ویژگی های کلیدی این کارت برای وضوح:

کارت مشخصه جیوه جیوه یکی
هزینه سالانه $0 $39
اعتبار مورد نیاز عالی متوسط
پول نقد بازگشت پاداش Unlimited 1.5 ٪ پشت نقدی در تمام خرید Unlimited 1.5 ٪ پشت نقدی در تمام خرید
مقدماتی 0% APR دوره جدید خرید 15 ماه هیچ کدام
مقدماتی 0% APR دوره برای نقل و انتقالات تعادل 15 ماه هیچ کدام
هزینه نقل و انتقال تعادل 3 درصد از مبلغ منتقل شده هیچ کدام
پاداش خوش آمدید 150 دلار اگر شما صرف $500 یا بیشتر در 3 ماه اول هیچ کدام

افکار نهایی

شما با توجه به اضافه کردن جیوه از یک سرمایه برای کیف پول خود را ؟ اجازه دهید به بررسی برخی از جوانب مثبت و منفی از این کارت قبل از اینکه شما تصمیم نهایی خود را:

تبلیغات

جیوه از یک سرمایه: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
0 ٪ آوریل در خرید و نقل و انتقالات تعادل برای 15 ماه مقدماتی 0% دوره کوتاه تر از برخی از کارت های دیگر در رده
150 دلار پاداش خوش آمدید فرصت پاداش خوش آمدید به راحتی دست یافتنی است اما نه به عنوان بزرگ به عنوان برخی از رقابت کارت
Unlimited 1.5 ٪ پشت نقدی برنامه پاداش نقدی بازگشت مطابقت ندارد تا 2% ممکن است با سیتی دو نقد

خط پایین: در یک بازار شلوغ به طور فزاینده تخصصی کارت اعتباری جیوه از سرمایه یک کارت است که با تمرکز بر تطبیق پذیری است.

متعددی وجود دارد که برای استفاده از این کارت به عنوان یک نقد پشت کارت یک تعادل انتقال کارت به کارت و یا حتی 0% APR کارت برای خرید های جدید. ارائه شده برای هر یک از کسانی که در بالا از رده کلاس به عنوان یک مستقل. کارت است که ارائه بهتر نقدی و قدرت پردازش کارت های که ارائه دیگر 0% APR دوره در نقل و انتقالات تعادل و خرید های جدید.

اما اگر شما یک مصرف کننده است که به دنبال مزایای بیش از یکی از این دسته بندی ها از یک کارت اعتباری جیوه ممکن است مناسب مناسب برای کیف پول خود را.

آیا شما تجربه با جیوه از سرمایه یکی است ؟ اجازه دهید ما می دانیم که چگونه شما می خواهم آن را در نظرات زیر!

بیشتر Clark.com داستان شما ممکن است مانند:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im