ملکه راز حروف در گاف Whitlam اخراج می شود ساخته شده

راز حروف نوشته شده توسط ملکه در سال 1975 با توجه به اخراج و سپس نخست وزیر استرالیا گاف Whitlam در حال به روز سه شنبه منتشر شد, با توجه به ملی استرالیا archives.

Whitlam اخراج است که اغلب به عنوان یکی از بحث برانگیز ترین بخش های از استرالیا در تاریخ سیاسی بسیاری از آنچه اتفاق افتاده است باقی می ماند کفن در رمز و راز.

در حال حاضر بیش از 1000 صفحه از مکاتبات بین ملکه و سابق استرالیا استاندار Sir John Kerr پرده برداری خواهد شد پس از یک دادگاه طولانی نبرد.

قبلا بیش از 200 نامه مهر و موم شد در آرشیو ملی در استرالیا و نمی تواند قابل دسترسی است.

اما پس از یک نبرد قانونی رهبری مورخ پروفسور جنی هوکینگ دادگاه عالی استرالیا حکم داد که این مکاتبات می توان با توجه به منافع ملی.

“آرشیو ملی مفتخر است به عنوان حافظه و شواهد ملت برای حفظ و ارائه تاریخی مشترک المنافع سوابق به مردم گفت:” archives مدیر کل دیوید Fricker.

هوکینگ گفت: نگهبان است که او “خوشحال” اسناد منتشر خواهد شد در هفته آینده.

“من فکر می کنم این است که مناسب ترین پاسخ برای چه بوده است قاطعانه دادگاه عالی تصمیم گیری و تشکر میکنم بایگانی برای مشکل خود را در رسیدن به این تصمیم” او گفت:.

مکاتبات ساخته شده است تا از نامه, روزنامه, بریده, گزارش و کپی از نامه های مربوط به جلسات با حضور آقا Kerr در زمان Whitlam را اخراج.

همه چیز تنظیم شده است قرار داده می شود ملی بایگانی وب سایت.

Whitlam اخراج شد و در سال 1975 پس از شکست به مجلس برای تصویب یک بودجه ملی و کاهش به استعفا و یا تماس با یک انتخابات.

آقا Kerr را اخراج Whitlam که او تا به حال قدرت برای انجام به عنوان همسرم, سبک سگی-به طور کلی بی سابقه بود و بدستآمده سوال در مورد استرالیا استقلال سیاسی.

معلوم نیست چه چیزی است که در درون راز نامه که برای انتشار در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید