ملکه باعث می شود عمده ظاهر پس از lockdown برای ‘رسمی’ تولد

ملکه ساخته شده است که ظاهر در طول اولین و مهمترین رویداد سلطنتی پس از مستند تاسیس شد در ماه مارس ،

94 سال پادشاه با حضور در یک مراسم نظامی انجام شده توسط ویلز سپاه پاسداران در قلعه ویندزور که در آن او شده است ساکن با دوک ادینبورگ در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این رویداد برگزار شد پس از لغو این سال Trooping رنگ رژه که به طور معمول رخ می دهد ملکه “رسمی” تولد دو ماه پس از تولد واقعی او در ماه آوریل است.

کاخ باکینگهام اعلام کرد در ماه مارس رژه که به طور معمول شامل صدها نفر از خدمت پرسنل نظامی را نمی گیرد در این سال “در شکل سنتی آن”.

اعضای خانواده سلطنتی معمولا حضور ملکه الیزابت دوم رسمی جشن تولد, پیوستن به در رژه پایین بازار به سمت کاخ باکینگهام و تماشای راف flypast از کاخ بالکن.

اما در این سال ملکه بود و تنها عضو خانواده سلطنتی به حضور نظامی مراسم در فرد است.

BBC یکی از مفسران این باورند که شاهزاده فیلیپ که خود را جشن گرفتند 99 تولد در چهار شنبه 10 خرداد بود به احتمال زیاد به تماشای ارتش خدمات از یک پنجره.

دوک ادینبورگ رسما بازنشسته از وظایف سلطنتی در سال 2017.

شاهزاده ولز است که سرهنگ از نگهبانان ویلز برای 45 سال نیز حضور نداشت این مراسم است.

ملکه الیزابت در مراسم یک مراسم برای گرامیداشت تولد رسمی در قلعه ویندسور در ویندسور انگلستان 13 ژوئن 2020 (ایسنا/توبی ملویل/استخر)

که برگزار شد در قلعه ویندسور انجام شده توسط ویلز پاسداران یکی از هفت هنگ در بخش خانگی.

ویلز سپاه پاسداران تا به حال حدود دو هفته برای آماده شدن برای روز تولد ملکه مراسم معمولا با وجود داشتن ماه به آماده شدن برای Trooping رنگ.

در حالی که سربازان معمولا در اطراف یک طول اسلحه دور از یکدیگر در طول خدمت با نوازندگان به طور معمول شانه به شانه در این سال آنها را به ایستادگی بیشتر در خط با اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اعضای نگهبانان ویلز انجام مراسم به علامت گذاری ملکه الیزابت دوم تولد رسمی در قلعه ویندسور در ویندسور شرقی انگلستان در ژوئن 13 سال 2020 (توبی ملویل/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

ملکه که شناخته شده است برای طیف وسیعی از رنگ روشن لباس تصمیم گرفت به همین یک آسمان آبی گروه برای او “رسمی” مراسم تولد.

به عنوان سربازان پیاده گذشته او پادشاه دیده می شود می تواند لبخند را به عنوان او گرفتار چشم از اعضای نگهبانان ویلز.

یکی از آهنگ های بازی های برگزار شده توسط بخش خانگی قبل از ملکه ظاهر ادای احترام پرداخت به کمکی ارضی خدمات یک شعبه از نیروی مسلح پادشاه خدمت با در طول جنگ جهانی دوم است.

قبل از مراسم نظامی در چهارگوش در قلعه ویندزور بی بی سی یکی از برنامه های ویژه فیلم نشان از اعضای نگهبانان ویلز کمک به تلاش ملی در برابر Covid-19 تست اعضای بیمه خدمات درمانی برای ویروس.

در حالی که این مراسم مشخص شده اولین و مهمترین رویداد سلطنتی ملکه با حضور از اوایل اسفند 94 سال سن دارد و چندین درگیری در طول مستند.

ملکه الیزابت دوم تحویل داده شده در دو تلویزیون آدرس پس از آغاز شیوع این بیماری برای اولین بار ارائه یک پیام در حمایت از اعضای عمومی در میان همه گیر و سپس بعد از آن در مراسم بزرگداشت سالگرد 75 از ام روز.

پادشاه به تازگی در زمان بخشی در اولین تماس تصویری در کنار دخترش شاهزاده خانم آنه به علامت مراقبین هفته 2020.

یک عکس رسمی از ملکه و شاهزاده فیلیپ به تازگی منتشر شده به علامت دوک ادینبورگ 99 تولد.

این تصویر نشان داد که زوج سلطنتی ایستاده کنار در قلعه ویندسور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید