بارها باز: آیا من نیاز به کتاب و آنها را باز از 6 صبح?

بارها در انگلستان مجاز به بازگشایی در روز شنبه 4 جولای – این اولین بار در بیش از 100 روز پس از شروع مستند در 23 مارس.

روز جمعه 3 جولای بوریس جانسون گفت: بارها اجازه خواهد داشت برای باز کردن از 6 صبح فردا یک قانون به اجرا در تلاش برای متوقف کردن “کسی [تلاش] سعی کنید برای باز کردن در نیمه شب” در روز جمعه.

اما از آن خواهد شد بستگی دارد در میخانه فردی صدور مجوز موافقت نامه های که آیا آنها قادر خواهید بود برای خدمت به شما یک پاینت که در اوایل.

این Wetherspoons زنجیره ای در حال حاضر به تایید آن را از 8 صبح.

برای بسیاری از آن خواهد شد یک خوش شانس برای افزایش takings و مشتریان از طریق درب – برای دیگران از آن خواهد شد در تلاش برای اطمینان حاصل شود محل خود هستند Covid-امن و دیدار با تمام لازم باز کردن دستورالعمل.

این که آیا شما در حال برنامه ریزی برای بیرون رفتن در روز شنبه و یا ماندن در خانه این قوانین جدید شما نیاز به پایبندی به زمانی که شما تصمیم به سرمایه گذاری.

چه قوانین دولتی می گویند ؟

همه بارها را به رعایت قوانین زیر برای باز کردن: کسب و کار به خود موجود و قابل دسترسی از خارج (و نه از طریق یکی دیگر از ساختمان) باید آن را پیکربندی مجدد تمام جداول اجتماعی را حفظ فاصله شناسایی پتانسیل خرج کردن نقاط و مناطق شلوغ ارائه نشانه های روشن در اجتماعی, فاصله, قرار دادن فاصله نشانه گذاری بر روی کف و تشویق مشتریان به استفاده از دست sanitiser هنگام ورود به میخانه و توالت صف امن است.

دولت می گوید بارها ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن سیستم های یک طرفه در اطراف نوار و استفاده از تماس با ما سفارش از جداول (به جای بالا رفتن خودتان) که در آن ممکن است. Publicans نیز باید اختصاص یک کارمند در هر حزب و توقف مشتریان بازگشت لیوان خالی به نوار (حتی اگر شما فکر می کنم شما مفید).

آن را در برابر قانون جمع آوری در گروه های بیش از 30 نفر است اما این گروه برای کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی (BEIS) گفت: بارها معاف هستند از این است زیرا آنها زیر Covid-امن میباشد. اگر چه patrons هنوز هم ممکن است نیاز به کتاب های آنلاین از قبل برای مدیریت شماره. بارها نیز نیاز خواهد بود برای نگه داشتن یک رکورد از مشتریان برای یک دوره 21 روز به منظور کمک به بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی تلاش های صورت نیاز به شناسایی خوشه یا شیوع بیماری.

دولت نیز بارها هشدار داده است که آنها نباید هر چیزی را که ممکن است باعث شود مردم به منظور بالا بردن صدای خود و یا فریاد. بنابراین اگر چه آنها مجاز هستند برای نشان دادن فوتبال و زندگی, ورزش, بسیاری ممکن است به را انتخاب کنید به نگه داشتن rowdiness به حداقل برساند. سالن نیز مجاز به میزبان اجراهای زنده “به دلیل پتانسیل برای افزایش خطر انتقال به خصوص از آئروسل انتقال” آن را می گوید.

چگونه امن هستند بارها?

دکتر سیمون کلارک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه مطالعه می گوید مستقل است که بارها در یک “خطر متوسط” در این طیف از مکان های که در آن مردم در حال رفتن به مخلوط. “من نمی خواهد تماس [بارها] یک محیط کم خطر اما آن پایین تر است [از دیگران]. من باور نمی کنم کسانی که به بارها بیشتر یا کمتر به احتمال زیاد به حمل این ویروس بیش از هر کسی در جمعیت عمومی است. آن را باید به یاد داشته باشیم که در حال حاضر اکثر موارد در تنظیمات بهداشت و درمان در جامعه است.”

دکتر رابرت دینگولل استاد جامعه شناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت و در وزارت بهداشت را Nervtag (جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه) که توصیه افسر ارشد پزشکی در مقابله با تهدید ناشی از ویروس های جدید موافقت می کند: “از آن آسان است برای مبالغه خطر در میخانه محیط زیست هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم گرفتن شلوغ اما در واقع که misunderstands رفتار زیرا ما نیست همه فقط mingling با مردم به صورت تصادفی ما در حال رفتن به باقی می ماند در ما حباب و یا اقامت نزدیک به مردم ما به خوبی می دانیم.”

Dr دینگولل می گوید کسانی که در معرض خطر در میخانه تنظیم هستند بیشتر احتمال دارد به کارکنان از مشتریان. “از آنجا که آنها در حال برخورد با نمایندگانی از تمام حباب های مختلف اما [خطر] باید کاهش استفاده از perspex صفحه نمایش.”

اما دکتر رابرت سفید مدرس در ویروس شناسی در کالج سلطنتی لندن می گوید: خطر در میخانه ها همه بستگی به رفتار درون آنها: “[خطر] همه بستگی به آنچه باعث ریختن ویروس. آن است که اگر هر تنفس و سپس مشکل این است که به سادگی یکی از فرد تراکم. اگر موثر ریختن نیاز به صحبت کردن, فریاد, آواز خواندن, سپس آرام بارها امن هستند; فوتبال بارها نیست.”

چه می توانید انجام دهید به ماندن امن است ؟

  • تنها دیدار یکی دیگر از خانواده و کتاب جلوتر از زمان. شما هنوز هم تنها مجاز به جمع آوری در داخل خانه در گروه های دو خانواده. عمومی, گردهمایی همچنین باید تنها بود با دو خانواده و یا حداکثر شش نفر از هر تعداد از خانواده ها.

  • نوشیدنی در میخانه باغ. دکتر کلارک همچنین می گوید آن نیز بهتر است برای نوشیدن در میخانه باغ از داخل – “خطر این است که همیشه پایین تر در خارج از منزل از داخل خانه” — او توضیح می دهد. و دکتر دینگولل موافق است: “من فکر نمی کنم آن است که به طور جدی رقابت در حال حاضر که هوای محیط های حاضر نیست هیچ گونه خطر ارزش مزاحمت در مورد. پس نشستن در یک باغ است.”

  • اجتناب از استفاده از توالت اگر شما می توانید. دکتر کلارک می گوید وجود دارد کاملا در معرض خطر از استفاده از توالت عمومی است. “زمانی که شما برای رفتن شما رو به (و برخی از افراد دارای شرایط پزشکی که به آن نیاز دارند) اما من می گویند جلوگیری از جایی که شما می توانید. آنها بالا بلند تیره و تاریک و تنگ. نیز وجود دارد امکان از مدفوع یا ادرار Covid-گسترش [لنست مطالعه در ماه فوریه مورد بررسی این]. اگر شما استفاده از یکی سعی کنید به لمس هر چیزی و شستن دست های خود را!”

  • آیا فریاد یا تشویق. بارها هشدار داده شده است نه به موسیقی با صدای بلند و یا تلویزیون که به تشویق مشتریان به منظور بالا بردن صدای خود را بالاتر از مکالمه عادی, سطح, اما این به یاد داشته باشید زمانی که شما بیش از حد هیجان زده به تماشای فوتبال و تا به حال چند پیمانه نیم لیتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید