خواست عمومی برای خوردن انگلیسی, پنیر در زمان نیاز’ مجازی در مراسم اهدای جایزه

آنلاین پنیر مراسم اعطای جوایز برگزار خواهد شد با هدف تشویق اعضای عمومی به خرید انگلیسی تولید در یک “زمان نیاز”.

مجازی پنیر جوایز است که با توجه به محل در شنبه 18 جولای است نه برای سود رویداد سازمان یافته توسط پنیر صنعت مقامات Nigel پولی و سارا de Wit.

همانطور که با بسیاری از حوادث مجبور به لغو و یا به تعویق افتادن به عنوان یک نتیجه از جریان بیماری همه گیر کوروناویروس سالانه جوایز مراسم در اصل قرار بود برگزار شد در فرد است.

این سال را به زمان آن صورت گرفته است آنلاین با مواد غذایی و نوشیدنی, پخش Nigel Barden نظارت بر رسیدگی به عنوان میزبان.

مجازی پنیر جوایز بنیانگذاران Ms de Wit تاکید کرد که تا چه حد همه گیر نهفته است پنیر صنعت توضیح داد که مجازی مراسم جوایز امیدوارم خار مصرف کنندگان به فروشگاه برای تولید در هنگام خرید پنیر.

در مارس گزارش شد که دامداران در سراسر انگلستان شده بود دور انداختن هزاران لیتر شیر به دور بعد تقاضا از کافه ها و رستوران ها و دفاتر به شدت کاهش یافته است در مستند.

“ما خوش شانس هستیم که بسیاری از خوشمزه و هیجان انگیز پنیر در انگلستان بلکه در برخی از داستان های خود را در حال پنهان در افسانه و, فتنه,” او گفت:.

Ms de Wit اظهار داشت که هدف از این رویداد به “رفع ابهام و پنیر و گفتن داستان خود را جشن می گیرند و در تمام شکوه و عظمت خود را”.

“افتتاحیه مجازی پنیر جوایز ایجاد شده اند به قدرت های انگلیسی, پنیر در یک زمان نیاز است و ما امیدواریم که مردم درگیر کنید و به ما بپیوندید در روز” او گفت:.

آقای Barden بر اهمیت آنلاین ثابت در بالا بردن مشخصات انگلیسی, پنیر بیان کرد که این رویداد را به زمان او درگیر شده است در یک مجازی پنیر مراسم اعطای جوایز.

“این واقعا مهم است و این یک راه بسیار خوبی برای حمایت از صنعت اما این هم واقعا خوشمزه راه انجام آن را,” او گفت بهبهان نیوز.

“اگر ما برای خوردن, انگلیسی, پنیر به صورت منظم من فکر می کنم که خیلی مهم است.”

او توضیح داد که این رویداد امیدوارم incentivise خریداران به دنبال تولید محلی هنگامی که برای خرید پنیر و کمک به آنها برای “حفظ ما بزرگ, انگلیسی, پنیر جامعه رفتن”.

آقای Barden اضافه شده است که در حالی که مجازی تنظیم از مراسم “وحشتناک” اگر همه می رود به طرح آن خواهد بود “واقعا خاص”.

هنگامی که این رویداد می گیرد در اواخر این ماه 300 پنیر خواهد بود در برابر یکدیگر بازمی گردد که آنها در رقابت برای برنده شدن در این عنوان از بهترین بریتانیایی, پنیر 2020.

کسانی که در این مراسم همچنین قادر خواهد بود برای شرکت در پانل و دسترسی نکاتی در مورد پخت و پز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>