پروژه برای پیدا کردن بیگانگان حمله بزرگ ‘کاتالوگ’ از اشیاء در تلاش برای کشف حیات هوشمند

دانشمندان در جستجوی بیگانگان را منتشر کرده اند یک کاتالوگ از اشیاء موجود در فضا است که آنها امید می تواند کردهاید و هوشمند زندگی است.

لیستی از اشیاء و یا “غریب” با هدف شامل یکی از هر نوع شی در جهان شناخته شده است به این امید که آنها را می توان مورد مطالعه توسط ستاره شناسان که به دنبال نشانه ای از این نوع تکنولوژی است که می تواند نشان می دهد هوش فرازمینی.

آن مونتاژ شده است با دستیابی به موفقیت در گوش دادن پروژه با حمایت دانشمندان از جمله استفان هاوکینگ و بودجه توسط یک میلیاردر روسی که به امید پیدا کردن اثبات حیات بیگانه. آن را با استفاده از کمک های مالی خود را برای افزایش جستجو برای سیگنال های رادیویی که از فضا و همچنین توسعه فن آوری های جدید برای بهبود آن جستجو کنید.

با وجود این که کار ستاره شناسان پیدا کرده اند هیچ تایید technosignature که می تواند حاکی از وجود حیات بیگانه در جای دیگر. که می تواند حاکی از این است که هیچ تمدن یافت می شود اما آن را نیز می تواند به این معنی است که ستاره شناسان نمی نگاه را از طریق تمام اهداف احتمالی که می تواند در خدمت به عنوان صفحه اصلی به موجودات فرازمینی.

تا به حال ستاره شناسان تا حد زیادی معطوف به دنبال دیگر اشکال زندگی که شبیه خودمان در مکان شبیه به این شرایط است که باعث به زندگی بر روی زمین است. اما این کاتالوگ می تواند اجازه می دهد محققان در نظر بگیرید که می تواند وجود انواع دیگر از محیط های است که می تواند منجر به فن آوری است که ما ممکن است قادر به کشف از زمین محققان امیدوارند.

“بسیاری از اکتشافات در نجوم نمی شد برنامه ریزی شده گفت:” سرب نویسنده این مقاله جدید دکتر برایان Lacki. “گاهی اوقات عمده کشف جدید از دست رفته بود زمانی که هیچ کس به دنبال در جای مناسب قرار دهید چرا که آنها معتقد بودند هیچ چیز می تواند یافت می شود وجود دارد.

“این اتفاق با سیارات فراخورشیدی که ممکن است تشخیص داده شده اند قبل از 1990s اگر ستاره شناسان نگاه برای سیستم های خورشیدی بسیار متفاوت است. ما به دنبال در مکان اشتباه برای technosignatures? این Exotica فروشگاه کمک خواهد کرد که ما پاسخ این سوال است.”

این کاتالوگ شامل همه چیز از دنیوی ترین اشیاء بسیار نادر و خشونت پدیده. ستاره شناسان امیدوارند که می تواند مورد استفاده برای دقیق تر درک آنچه زیستگاه می تواند حمایت از زندگی بیگانه و همچنین دادن اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آیا این اشیاء ممکن است به نظر می رسد طبیعی دارد اما در واقع مصنوعی.

“وقتی که می آید به جستجوی حیات هوشمند آن را حیاتی برای داشتن یک ذهن باز گفت:” S پیت Worden, مدیر اجرایی دستیابی به موفقیت طرح. “تا زمانی که ما درک بیشتر در مورد اشکال دیگر تمدن و فن آوری آن می تواند ما باید تحقیق و بررسی و قابل قبول به اهداف. فهرست نویسی آنها اولین گام به سوی این هدف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید