ولخرجی نقد و بررسی: مضحک نشان می دهد اما مایکل شین به عنوان یک درنده مخالف است درخشان

چیزی وجود دارد بسیار آشنا در مورد ولخرجی (آسمان یک). سابق FBI special agent در حال حاضر روانی profiler است که در تعقیب یک قاتل زنجیره ای است اما هیچ یک از پیشرفت. تنها گزینه ای است که به مشورت بدنام قاتل زنجیره ای – سابق دکتر که بسیار دستکاری – از سلول زندان خود است. او کمک می کند تا آن را به عنوان مناسب و غرور خود را, اما آن را مضطرب مشارکت. آنها را حل کند در این صورت پس از برخی از زمان و گوری لحظات نزدیکی کشنده برای عامل. بله ولخرج است و در زمان تقریبا یک ادای احترام به این سکوت بره ها.

که ممکن است دعوت کرده اند نامهربان مقایسه پس از آن فقط به عنوان خوبی است که آنها در پیش نویس همه کاره مایکل شین به عنوان Lecteresque سریال قاتل مارتین Whitly با نام مستعار جراح از آنجا که – خوب – او یک جراح و برجسته یکی هنگامی که در حال حرکت در بزرگترین نیویورک محافل.

به ناچار شین درخشان است به عنوان Whitly ترکیب چهره یک آبی پیتر مجری با ذهن یورکشایر Ripper – خود-در مورد, هوشمند, درنده مخالف که کیفیت انسان همدلی نگران کننده وجود ندارد. در یک نقطه Whitly این پسر جوان می پرسد: پدر پس از آن در زندان چرا او را کشته “همه مردم”. یک خنده عصبی و سپس یک فریب آمیزی خلع سلاح پاسخ: “من مطمئن هستم که من می دانم که پاسخ و یا حتی اگر یکی وجود دارد.” برای برخی از دلیل من خاطر نشان کرد که شین بازی تونی بلر چند سال پیش.

شوک است که معلوم می شود ما دست و پا زدن ex-FBI agent, Malcolm روشن (تام پین). در واقع مالکوم است دلیل که چرا او گرفتار شدم. زمانی که او شش کمی مالکوم به طور تصادفی کشف یک جسد trussed در شربت خانه, اجاق گاز-آماده شما ممکن است می گویند. Precociously سرد و از نظر اخلاقی مسئول هر چند improbably بنابراین او به نام پلیس و خرید خود را ، مالکوم بزرگ شده, تغییر نام خانوادگی خود را و شکست با پدرش. او هنوز مبتلا به PTSD خودشیفتگی گرایش شب ترور و لرزش. مالکوم نیز آزاردهنده خود-آگاهانه و هوشمندانه در صحنه جرم در نوع بندیکت-Cumberbatch-به-شرلوک راه است. پین بسیار زیادی در سهولت در مالکوم را وحشت زده و عصبی پوست یک مطلب بدیهی است که دلسردکننده شخصیت از جراح. من شرمنده به من می گویند ترجیح می دهند خود را پدر و Whitly/شین می کند سرقت نشان می دهد.

مالکوم است برای جلوگیری از کپی کردن-گربه قاتل زنجیره تقلید برخی از جراح جنایات. بهتر است که برای مالکوم به نوبه خود به از پدر خود که او را دیده اند و نه برای یک دهه از این رو بازگشت از “اسراف” ،

آن میباشیم که این قاتل جدید بود یک بار یک بیمار جراح و به بردگی. می تواند از آن مالکوم می پرسد پدر خود را که او تا به حال برادرانت مجموعه جدید قاتل در یک شگرد استادانه درست شده برای به دست آوردن تماس با پسر خود را? مارتین می دانم که مالکوم را به دنبال خود کمک کند. مارتین آن را انکار می کند اما باعث می شود مالکوم یک چاپلوس را ارائه می دهند: “تماشای شما در عمل شده است هیجان انگیز. وجود دارد خیلی بیشتر من می تواند به شما آموزش در مورد قتل است. شاید ما می تواند به حل چند با هم…”

بیمار روانی و پسر crime busters در کسب و کار هستند ، این مضحک است اما کافی پورنو, psychobabble و شین به شما در حفظ و پریشان از عجیب و غریب و گیج کننده plotline. سریال قتل یک کثیف بازی, بعد از همه.

ولخرجی پخش در روز سه شنبه در آسمان و یکی در 9pm

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>