پرنسس اوژنی سهام عکس از اسکار بین المللی اسکولیوز روز آگاهی

پرنسس اوژنی به اشتراک گذاشته شده یک عکس از او اسکولیوز اسکار در Instagram تشویق دیگران با تجارب مشابه برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

شنبه 27 ژوئن مشخص شده بین المللی اسکولیوز روز آگاهی سالانه رعایت برای اولین بار راه اندازی شده توسط اسکولیوز Association UK در سال 2013.

هدف از این روز به “متحد کردن مردم در سراسر جهان برای ایجاد مثبت آگاهی عمومی از اسکولیوز ترویج آموزش و پرورش و گرد هم آوردن کسانی که مبتلا به این بیماری” سازمان متحده است.

اسکولیوز بیمه خدمات درمانی توضیح می دهد که وقتی ستون فقرات تاب و منحنی به سمت یک وضعیت که برخی از افراد نیاز به درمان جراحی دارند.

هنگامی که او 12 ساله, پرنسس اوژنی تحت عمل جراحی اصلاحی بعد از اینکه تشخیص داده اسکولیوز.

افتخار بین المللی اسکولیوز روز آگاهی سلطنتی مشترک نزدیک عکس از اسکار در Instagram.

30 سال توضیح داد: در این عنوان که او می خواهد برای کمک به دیگر افرادی که رفته اند از طریق تجارب مشابه به احساس “افتخار” از زخم خود.

“من فقط می خواستم برای به اشتراک گذاشتن اسکار و تشویق هر کسی در خارج وجود دارد که از طریق چیزی شبیه به به اشتراک گذاری آنها با من,” او نوشت.

“بیایید افتخار ما زخم! من دوست دارم به ترجمه هر یک از تصاویر خود را در داستان من پس لطفا برچسب من و من را به اشتراک بگذارید.”

هنگامی که شاهزاده خانم اوژنی ازدواج جک Brooksbank در 12 اکتبر 2018 سلطنتی احساس به شدت در مورد حصول اطمینان از لباس عروسی خود را پنهان نمی او اسکار.


صحبت کردن در یک ویژه ضبط به صورت یک نمایشگاه در مورد عروسی که باز در قلعه ویندسور چند ماه پس از عروسی پرنسس اوژنی توضیح داد که او همیشه می خواست عروسی اش لباس شب به کمر طراحی شده است.

“بخشی از آن را نشان من اسکار و به اعتقاد من زخم گفتن یک داستان در مورد گذشته خود و آینده خود را و آن را راهی برای خلاص شدن از یک تابو,” او گفت:.

شاهزاده خانم اضافه شده است که بعد از عروسی او دریافت نامه از مردم “که خوشحال بودند که من ایستاد و نشان داد من اسکار”.

پرنسس اوژنی یک حامی سلطنتی ملی ارتوپدی بیمارستان خیریه.

در یک مقاله منتشر شده در سازمان, وب سایت سلطنتی نوشت: در مورد تجربه خود را از تحت عمل جراحی در دوران نوجوانی و گفت او می تواند “به وضوح به یاد داشته باشید که چگونه عصبی” او احساس می کرد قبل از عمل.

“در طول عملیات که در زمان هشت ساعت من جراحان وارد شده هشت اینچ میله های تیتانیوم به هر طرف از ستون فقرات و یک و نیم اینچ پیچ در بالای گردن من” او اعلام کرد.

“پس از سه روز در بخش مراقبت های من صرف یک هفته در یک بخش و شش روز در یک صندلی چرخدار اما من دوباره راه رفتن پس از آن.”

پرنسس اوژنی گفت که او احساس “مشتاق” در مورد تبدیل شدن به یک حامی برای رویال ملی ارتوپدی بیمارستان خیریه با توجه به همه چیز در این سازمان انجام داده است برای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید