شاهزاده بئاتریس شوهر Edoardo Mapelli Mozzi سهام عروسی شعر

ادواردو Mapelli Mozzi به اشتراک گذاشته شده یک شعر برای همسر جدید خود را شاهزاده بئاتریس.

این زوج سلطنتی که در سال 2018 بستن گره در یک مراسم در روز جمعه 17 جولای در تمام قدیسین کلیسای کوچک در ویندسور پارک بزرگ است.

روز یکشنبه اموال سرمایه دار خیلی مهم جشن های یک سری از عکس های جدید از روز بزرگ خود را به او Instagram account در کنار یک شعر اختصاص داده شده به بئاتریس.

“من حمل قلب خود را با من (من آن را حمل در قلب من) من هرگز بدون آن (در هر نقطه من شما برو عزیز من; و هر کاری که انجام می شود تنها با من است را انجام my darling) من از ترس هیچ سرنوشت (برای شما سرنوشت من شیرین من) من می خواهم جهان (برای زیبا شما, من جهان من درست است) و آن را به شما در هر ماه همواره به معنای و هر چه خورشید را همیشه می خوانم شما است” عنوان خوانده شده.

“در اینجا این است که عمیق ترین راز هیچ کس نمی داند (اینجا ریشه ریشه و جوانه جوانه و آسمان از آسمان از یک درخت به نام زندگی; رشد می کند که بالاتر از روح می تواند امید و یا ذهن می تواند پنهان) و این جای تعجب است که نگه داشتن ستاره ها از هم جدا.

“من حمل your heart (من آن را حمل در قلب من).”

این شعر در اصل نوشته شده توسط شاعر آمریکایی E. E کامینگز در ژوئن سال 1952 و با توجه به عنوان “من حمل قلب خود را با من“.

Mapelli Mozzi پست شده است از آنجایی که دوست داشتم بیش از 15000 بار و دریافت صدها نظر از پیروان های خود را به خوبی آرزوها برای تازه ازدواج کرده.

“تبریک می گویم. شما شایستگی این همه شادی” یک نفر نوشت.

دیگری افزود: “تبریک به شما یک زندگی طولانی و شاد با هم.”

زن و شوهر صمیمی مراسم حضور داشتند یک تعداد انگشت شماری از دوستان و خانواده از جمله ملکه و دوک ادینبورگ و همچنین بئاتریس پدر و مادر شاهزاده اندرو و دوشس یورک.

روز شنبه کاخ باکینگهام منتشر شد اولین تصاویر از عروسی از جمله یک عکس از ملکه و شاهزاده فیلیپ ایستاده در شش پا فاصله از تازه ازدواج کرده است.

برای مراسم بئاتریس عینک یک شب بود که با اقتباس از ملکه که عینک نورمن Hartnell شب در چندین نوبت خودش است. Hartnell یک طراح مورد علاقه از اعلیحضرت او را نیز ایجاد ملکه عروسی خود و تاجگذاری لباس.

عروس دسته گل عروسی نیز تایید 162-خانواده سلطنتی سنت حاوی sprigs از گل تلفونی که انجام شد توسط شاهزاده ویکتوریا فرزند ارشد ملکه ویکتوریا و پرنس آلبرت زمانی که او ازدواج شاهزاده فردریک از پروس در سال 1858.

زن و شوهر بودند در اصل قرار است به نکاح در ماه مه در کلیسای سلطنتی سنت جیمز کاخ اما عروسی لغو شد در ماه مارس به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید