شاهزاده خانم آن می آموزد ملکه نحوه استفاده از زوم در پشت صحنه فیلم

یک پشت صحنه تصویری از شاهزاده خانم آن تدریس ملکه نحوه استفاده از زوم به اشتراک گذاشته شده است جلوتر از آینده مستند به علامت سلطنتی را 70 تولد.

ITV برنامه با عنوان آن: شاهزاده خانم سلطنتی در 70ویژگی های قبلا دیده کلیپ از لحظه اعلیحضرت او در زمان بخشی در اولین تماس تصویری به مناسبت ملی سرپرستان هفته 2020 در ماه گذشته.

در آغاز این ویدئو آن است که دیده می شود در حال انتظار برای مادر خود را برای ورود به تماس از قلعه ویندسور قبل از ملکه دستیار دبیر خصوصی تام Laing-بیکر می گوید: “این تام در اینجا. من فقط قصد معرفی علیاحضرت ملکه است.”

آن است که پس از آن شنیده و گفت: “آه. خوب صبح در ویندزور” قبل از ملکه پاسخ: “صبح به خیر. من بسیار خوشحالم که می شده اند قادر به پیوستن به شما.”

آن او می پرسد Majesty: “شما می توانید ببینید همه ؟ شما باید شش نفر بر روی صفحه نمایش خود را.”

هنگامی که ملکه پاسخ: “بله, من می توانید ببینید چهار به هر حال” شاهزاده انگلیسی دوبله: “در واقع شما لازم نیست به من نیاز دارند. شما می دانید آنچه که من شبیه است!”

سلطنتی طرفداران شد و سریع به ستایش شاهزاده خانم آن برای او شوخ طبعی پس از این ویدئو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

“درخشان است. شاهزاده خانم آن بزرگ است و آن را به دوست داشتنی تماشای ملکه زوم در طول مستند. نمی توانید صبر کنید به تماشای این” یک نفر نوشت.

دیگری افزود: “شاهزاده خانم رویال را می توان در یک کلمه خلاصه کرد. Splendiferous” در حالی که یک سوم شخص گفت: “من واقعا عشق شاهزاده خانم آن – چنین شوخ طبعی!”


دیگران به اشتراک گذاشته تجارب خود را از نیاز به کمک به همسر و بستگان رسیدن به مقابله با تکنولوژی مدرن در طول مستند.

“ما تا به حال مشابه با 85 و 91 ساله پدر و مادر در هنگام استفاده از FaceTime! آنها در آغوش مفهوم میل و رغبت با وجود ما دیدن نیمی از هر صورت یا بینی خود بسیاری از مواقع” یک نفر به اشتراک گذاشته.

در آینده مستند, شاهزاده خانم آن نیز اظهار نظر در رسانه های اجتماعی گفت که در حالی که او گرفته در یک شماره مجازی, تماس, آنها هیچ جایگزینی برای چهره به چهره نشست.

“بازی های آنلاین با تکنولوژی…بودن در لمس یک چیز است اما نه کاملا همان” او گفت:.

“توانایی برای دیدار با مردم است که چه چیزی باعث تفاوت. منظور من, من می دانم آنچه توییتر است اما من نمی خواهد به هر نقطه در نزدیکی آن اگر شما پرداخت می شود من رک و پوست کنده.”

شاهزاده خانم سلطنتی نیز به اشتراک گذاشته افکار خود را در ضربه Netflix سریال تاج و تخت.

پس از کشف که در آن طول می کشد حدود دو ساعت برای این بازیگر که نقش او به تکرار مدل موهای او آن گفت: “در واقع من خواندن یک مقاله روز دیگر در مورد تاج بازیگر شد صحبت کردن در مورد چه مدت آن را در زمان آنها را به موهای خود را انجام دهد مثل من.

“و من فکر” چگونه می تواند شما را احتمالا را که طولانی است ؟ من معنی آن را به من طول می کشد 10 یا 15 دقیقه.”

Anne: شاهزاده خانم سلطنتی در 70 پخش در 29 جولای در 9pm در ITV.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>