شاهزاده ویلیام باعث تعجب تماس به خانواده است که محافظ برای 3 ماه

دوک کمبریج ساخته شده یک تماس ویدئویی به یک زن و پسرش که محافظ در خانه برای طی سه ماه گذشته در حال انجام coronavirus مستند.

شاهزاده ویلیام خطاب به جوانان و پسرش Kaydyn که فیبروز کیستیک به بحث در مورد افراد در معرض خطر توصیه به ماندن در خانه و چالش هایی که با آنها روبرو هستند در انجام این کار است.

پدر-از-سه نام از خانه اش Anmer سالن در نورفولک, که در آن او شده است در مستند با همسرش دوشس کمبریج و شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی.

مردم در دولت محافظ لیست که شامل کسانی که با انواع خاصی از سرطان یا تحت immuno-به خطر انداختن درمان گفته شد برای رفتن به خارج به هر دلیلی برای مدت 12 هفته شروع در 23 مارس.

دولت گفت این 2.2 میلیون نفر باید خود منزوی کردن و رفتن نیست – حتی برای غذا و دارو – و باید با تکیه بر مردم دیگر به آن را به آنها.

اما در پایان ممکن است دو هفته قبل از 12 هفته-مهلت مت Hancock گفت: مردم دیگر نیاز به سپر و می تواند به ترک خانه و دیدار با کسی که از خانواده دیگر.

اگر چه قوانین تغییر کرده است – و بسیاری از آنها در ادامه تا حد زیادی به ماندن در خانه و به دنبال غرایز خود را.

جوانان و Kaydyn شده اند خارج فقط دو بار از این قوانین تغییر – هر دو در کشور پیاده جایی که آنها باقی می ماند جدا شده است.

تماس ویدیویی اعتباری: BBC

طی تماس با شاهزاده ویلیام که جای تعجب بود که به جوانان و مادر توضیح داد: “در ابتدا Kaydyn نا امید شد در مورد اینکه مجبور به ماندن در داخل – در حال حاضر او بسیار عصبی است که در مورد ترک خانه.”

تماس بخشی از یک فیلم که نشان داده خواهد شد در روز سه شنبه را یکی نشان می دهد.

این فیلم همچنین به نظر می رسد در 21 سال شلبی لینچ از لیدز که آتروفی عضلانی نخاعی نوع دو است و در یک 24 ساعت در روز. وضعیت او به این معناست که او باقی می ماند بسیار آسیب پذیر به Covid-19.

این توضیح می دهد چگونه شلبی شده است پیدا کردن آن مشکل است در خانه با پدر و نامادری بودن به غیر از دوست پسر خود.

شلبی می گوید او از روز او را می بینم کسی بدون اجتماعی فاصله.

پرنس ویلیام پدر شاهزاده چارلز بود coronavirus در ماه مارس است.

در مصاحبه ای به مناسبت راه اندازی سلطنتی جدید, سلامت روان, کمپین ویلیام بستری شده بود نگران 71 ساله و پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

او گفت: “من باید اعتراف من به این کاملا نگران او متناسب با مشخصات کسی در سن او در آن است, شما می دانید نسبتا خطرناک و بنابراین من کمی نگران است.”

شاهزاده ولز در حال حاضر به طور کامل بهبود از Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید