شاهزاده هری آدرس سیاه زندگی ماده در طول سخنرانی برای دیانا جوایز

شاهزاده هری خطاب اهمیت سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت و از بین بردن نژادپرستی نهادی در حالی که ارائه یک مجازی سخنرانی در طول دیانا جوایز.

روز چهارشنبه در چه بوده است شاهزاده خانم دیانا 59 تولد دوک ساسکس مشترک یک پیام ویدئویی برای مراسم اهدای جایزه که افتخارات افراد جوان که به دنبال در اواخر مادر خیریه قدم به قدم.

“من خیلی فوق العاده افتخار به بخشی از این جوایز به آنها افتخار میراث مادرم و خارج کردن بهترین در افرادی مانند شما” هری پاتر و شاهزاده گفت. “شما همه انجام چنین کار باور نکردنی و در زمان عدم اطمینان شما را در بر داشت قدرت و الهام بخش شما را به یک علامت مثبت در جهان است. و من دوست دارم که دیانا جایزه قادر است به شما کمک کند آن را انجام دهد.

“من می دانم که مادر من بوده است الهام بخش بسیاری از شما و من می توانم به شما اطمینان می دهم او را از مبارزه شده است در گوشه ای خود را. مانند بسیاری از شما او در زمان هرگز آسان مسیر و یا محبوب یکی یا یکی از راحت.

“اما او برای چیزی ایستاده بود و او ایستاده بود تا برای افرادی که به آن نیاز است.”

دوک سپس خطاب به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و “موقعیت در سراسر جهان که در آن بخش انزوا و خشم در حال مسلط به درد و تروما به سطح می آیند”.

با توجه به شاهزاده هری هر دو او و همسرش Meghan Markle باور نسل خود و نسل های قبلی انجام داده اند به اندازه کافی برای مبارزه با نژادپرستی نهادی که او عذر خواهی کرد.

“من و همسرم اخیرا گفته است که نسل ما و آنهایی که قبل از ما انجام داده اند به اندازه کافی به حق اشتباهات گذشته,” او گفت:. “من خیلی متاسفم – متاسفم که ما نمی جهان به جایی است که شما آن را سزاوار می شود.

“نژادپرستی نهادی است که هیچ جایی در جوامع ما و در عین حال از آن است که هنوز هم بومی. ناخودآگاه تعصب باید اذعان کرد بدون سرزنش به ایجاد یک دنیای بهتر برای همه شما.”

شاهزاده هری به این نتیجه رسیدند سخنرانی خود ابراز تعهد خود را به “بودن بخشی از راه حل و برای اینکه بخشی از این تغییر که شما همه پیشرو”.

“اکنون زمان آن است و ما می دانیم که شما می توانید آن را انجام دهید,” او اضافه شده است.

این اولین بار است که این زوج سلطنتی استفاده کرده است پلت فرم خود را به صحبت کردن در برابر تبعیض نژادی پس از جورج فلوید مرگ است.

در ماه ژوئن Meghan خطاب فلوید مرگ در طول یک آدرس مجازی برای دانش آموزان فارغ التحصیل در سابق دبیرستان قلب معصوم دبیرستان.

در طول سخنرانی خود را دوشس گفت: او در ابتدا عصبی در مورد چه می گویند قبل از اینکه متوجه “تنها چیزی اشتباه می گویند این است که می گویند هیچ چیز نیست.”

“از آنجا که جورج فلوید زندگی اهمیت و Breonna تیلور زندگی اهمیت و Philando کاستیا زندگی اهمیت و Tamir برنج را در زندگی اهمیت و بنابراین بسیاری از مردم دیگر که نام ما می دانیم که نام ما نمی دانیم. Stephon کلارک. زندگی خود اهمیت,” او گفت:. “اولین چیزی که من می خواهم به شما بگویم این است که من متاسفم.

“من متاسفم شما باید به رشد در جهان که در آن این است که هنوز هم در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>