شاهزاده جورج مادر تعمیدی, جولیا ساموئل شوخی کرده است که او تنها اقدام به خرید اسباب بازی که “واقعا پر سر و صدا” و نیاز به “بسیاری از ساخت” برای شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون پسر ارشد.

ساموئلز, تاسیس, حامی کودک, سوگ انگلستان و از دوستان نزدیک سابق شاهزاده ولز به نظر می رسد در این پادکست “چگونه شکست با الیزابت روز”.

او گفت: دوستی خود را با پرنسس دایانا – که مادر تعمیدی او الهام بخش او انتخاب هدیه برای شش سال.

او به شوخی: “بنابراین من به جورج آنچه او [دیانا] آیا به ما که به غیر ممکن است اسباب بازی که واقعا پر سر و صدا زیادی را ساخت.”

“من در آمده کمی نوک اندازه حاضر است که [شاهزاده] ویلیام سپس به صرف روز با هم قرار دادن” او گفت:. “و سپس قرار دادن تمام ماشین آلات با هم و این باعث می شود افتضاح tooting سر و صدا و چراغ و همه از آن.”

او افزود: “که باعث خنده من و این باعث می شود جورج خنده.”

ساموئلز اضافه شده است که او معتقد است که دوست او را “عاشق” جورج شخصیت: “او شگفت انگیز است. او خنده دار و چابک و دارای گونه های برامده و خدا [دیانا] دوست داشتم او بسیار است.

“که دلخراش است برای همه آنها” درمانگر و خیریه حامی اضافه شده است.

ساموئلز است که مادر تعمیدی به کمبریج قدیمی ترین پسر اما او جوان خواهر و برادر, شارلوت و لوئیس خود را godparents.

شارلوت در حال سوفی کارتر جیمز مید آدم میدلتون محترم. لورا Fellowes و توماس ون Straubenzee.

لوئیس دارای سه godfathers: نیکلاس ون Cutsem هری اوبری-فلچر و پسر Pelly.

دوک و دوشس ساسکس مواجه انتقاد پس از اعلام آنها خواهد بود نگه داشتن نام مورچه godparents خصوصی.

ساموئلز قبلا صحبت در مورد هری پاتر و شاهزاده تصمیم به مرحله پایین به عنوان یک عضو ارشد خانواده سلطنتی و حرکت به لس آنجلس.

او گفت: تلگراف: “اگر ما قرار هری تجربه به یک طرف هر مرد یا زنی که دارای یک پدر و مادر که می میرد که آسیب است که همیشه وجود دارد.

“آن را در مورد رفع آن به دلیل شما می توانید آن را حل نمی کند. آن را در مورد پیدا کردن یک راه از انطباق آن پیدا کردن یک راه زندگی است که معنی دار و شجاعانه به عشق و اعتماد دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im