پرنس چارلز ستایش ‘قابل ملاحظه ای فداکارانه’ بهداشت و درمان کارگران در 72 سالگرد NHS

پرنس چارلز ادای احترام به “قابل ملاحظه ای فداکارانه” بهداشت و درمان کارگران شده اند که مراقبت از دیگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به علامت 72 سالگرد بیمه خدمات درمانی.

در 5 جولای 1948 خدمات بهداشت ملی راه اندازی شد و سپس وزیر بهداشت Aneurin بیوان.

بیش از هفت دهه بعد بیمه خدمات درمانی مواجه است “ترین زمان تست” در تاریخ آن شاهزاده ولز گفت.

در 72 سالگرد بیمه خدمات درمانی سلطنتی منتشر شد یک پیام ویدئویی در حمایت از خدمات سلامت بیان کرد که آن را “اصل موسس” است که به ویژه مناسب در این دوره از زمان است.

“در جولای 5 سال 1948 فقط چهار ماه قبل از من متولد شد, Trafford عمومی بیمارستان افتتاح شد درهای خود را ارائه مراقبت به همه با توجه به نیاز خود را نه توانایی خود را برای پرداخت” 71 ساله گفت.

“پس از بیش از هفت دهه است که اصل موسس هر چند در حال حاضر آشنا است که هنوز هم عمیقا در حال حرکت بیانیه ای از ارزش های ما – و آن را شده است هرگز بیشتر مربوط به از آن است که در حال حاضر است.”

پرنس چارلز اظهار داشت که Covid-19 همه گیر “به این معنی است که بیمه خدمات درمانی – و کل کشور بوده و از طریق ترین زمان تست در خدمت تاریخ”.

وارث ظاهری سپس چندین موقعیت در خدمات مراقبت های بهداشتی توصیف کسانی است که در ادامه در این نقش در طول coronavirus بحران به عنوان “فارغ از خود”.

“قابل توجه ما فداکارانه پرستاران و پزشکان و امدادگران و تعداد بی شماری از کارکنان دیگر ساخته شده اند پر هزینه فداکاری به ارائه درمان برای بیش از یک صد هزار بيمار مبتلا به کروناویروس و هزاران نفر دیگر که نیاز به مراقبت های دیگر,” او گفت:.


“و در ادای احترام به آنها ما را گرد هم می آیند به عنوان یک ملت به تشکر از آنها را برای خود و مهارت های حرفه ای و فداکاری است.”

پرنس چارلز برجسته چگونه جامعه به عنوان یک کل است “افزایش یافته است به این فوق العاده ای چالش” ستایش افرادی که “ادامه داد: برای ارائه خدمات حیاتی” از جمله کشاورزان رانندگان تحویل مغازه کارگران و حمل و نقل کارکنان.

“هر مشکل مواجه شده است با یک راه حل جدید. تعداد بی شماری از داوطلبان رو به جلو آمده اند برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز و البته همه باید به حال خود را به بازی با غذای رسمی مشاوره برای کمک به جلوگیری از گسترش این بی رحمانه است. virus.”

شاهزاده ولز تاکید کرد که “تجدید روح جامعه” در میان ملت “شده است یک پوشش نقره ای در طول این زمان تاریک”.

او همچنین با اشاره به اصطلاح “سپر” توضیح داد که در حالی که آن را گرفته و در یک معنای جدید در طول این بیماری همه گیر به عنوان افراد آسیب پذیر سپر در خانه “در اصل برای حفاظت از کسانی که در نیاز بی انتها است”.

در 5 بعد از ظهر روز یکشنبه 5 تیر در سراسر کشور clap است با توجه به محل در افتخار از بیمه خدمات درمانی در آن 72 تولد. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>