پرنس چارلز تبریک 90 ساله مارگارت Payne برای بالا بردن بیش از £340,000 برای خیریه با بالا رفتن از پله

شاهزاده ولز است تبریک 90 سال است که صدها نفر از هزاران پوند برای خیریه با بالا رفتن ارتفاع Suilven کوه بر روی پله ها.

در مارس مارگارت Payne, از Ardvar Sutherland, سوار بر یک چالش به مقیاس معادل 2,398 ft-بالا اسکاتلندی کوه با انجام 282 سفر از راه پله.

Ms Payne که زندگی در ارتفاعات را برای بیش از 40 سال مجموعه خودش یک هدف بالا بردن 10000 پوند برای خیریه با پول اهدا شده به بیمه خدمات درمانی کوهستانی خانقاه و RNLI (رویال ملی قایق نجات موسسه).

بیش از دو ماه گذشته nonagenarian مطرح است بیش از £340,000 پس در قدم به قدم از کاپیتان تام مور.

فقط با 30 سفر از پله های سمت چپ برای رفتن خانم Payne دریافت نامه ای از حمایت از پرنس چارلز.

در این نامه شاهزاده چارلز نوشت که او و Camilla, دوشس کورنوال می خواستم برای اضافه کردن به آنچه آنها گمان می کنند این است که “تعداد بسیار زیادی از پیامهای حمایت گفت: چگونه الهام بخش آن بوده است تا شاهد موفقیت بزرگ” Ms پین جمع آوری کمک.

“این چند ماه گذشته دیده می شود کشور ما صورت چالش های بسیار زیاد. بسیاری از مردم عزادار غم از دست دادن عزیزان خود” سلطنتی گفت.

“شگفت انگیزی روح جامعه که برای اسکاتلند است به طوری که مشهور است هرگز بسیار در شواهد به عنوان مردم در سراسر جامعه ما رفته اند مایل اضافی قرار داده اند از دیگران اولین و قربانی خود را به راحتی به صورت مشترک خوب است.”

دوک Rothesay او به عنوان شناخته شده است در اسکاتلند توصیف Ms پین به عنوان یک “قهرمان” برای بالا بردن چنین مبلغ قابل توجهی برای امور خیریه.

مارگارت پین بر روی پله ها از خانه اش در Ardvar Sutherland (PA سیم)

با اشاره به “روح جامعه” در اسکاتلند 71 ساله گفت: “وجود دارد به سختی می تواند یک مثال بهتر از این روح سرکش تر از خود را با شکوه تلاش در جمع آوری پول برای حیاتی سازمان های خیریه.

“این است که افرادی مانند خودتان که نشان می دهد که برای هر سختی شده است وجود دارد یک قهرمان و یا یک قهرمان…”

پرنس چارلز به این نتیجه رسیدند نامه خود با نوشتن است که “در تحسین” Ms پین “تلاش های باور نکردنی” او و دوشس کورنوال ارسال “گرمترین تبریک می گویم”.

Ms Payne قبلا گفته PA news agency او احساس می کند “به طور کامل غرق و فروتن و با سخاوت از همه کسانی که اهدا کرده است به این علت”.

“من می خواهم برای تشکر از هر یک برای خود پیام های دلگرم کننده از حمایت و کمک های مالی سخاوتمندانه که در حال ارائه مینماید تشویق همانطور که به آرامی اما مطمئنا راه من تا کوه” او گفت:.

“من بسیار به دنبال به جلو به لذت بردن از یک استراحت خوب در این اجلاس و جشن گرفتن با خانواده و انتخاب موسسات خیریه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید