Pretty in Pink مدیر نشان می دهد Molly Ringwald به یاد ماندنی ترین خط تقریبا برش از فیلم

به یاد ماندنی ترین خط از هشتاد کلاسیک زیبا در صورتی تقریبا برش از فیلم, مدیر Howard داچ نشان داده است.

در مصاحبه ای به خبرنگار هالیوود, داچ توضیح داد که فیلم را برای اولین بار قطع شد “کمی طولانی” بنابراین او برداشته صحنه فقط قبل از اندی (Molly Ringwald) می رود به پارگی کیسه آب.

این به معنای اندی پایدار کلمات – “من فقط می خواهم اجازه دهید آنها را می دانم که آنها نمی شکستن من” – نمی خواهد که از آن ساخته شده به فیلم است.

“ما نشان دادیم که به ند Tanen سر از برترین و گفت: در صحنه ای که او می گوید او قصد ندارم به اجازه دهید آنها را شکستن ، بنابراین من بلافاصله آن را به عقب و من خجالت به آن اعتراف” داچ گفت.

مدیر توضیح داد که آن را “سخت برای دیدن جنگل از طریق درختان” هنگامی که در میان حباب کوچک از افراد درگیر در ساخت یک فیلم است.

“گاهی اوقات من فکر می کنم ما نمی اعتماد مخاطبان به اندازه کافی” او گفت:. “ما در مورد همه این چیزها. آن را بیش از حد طولانی ؟ آن را خسته کننده است ؟ این کار? آن را پخت و پز ؟ [که] یک محوری لحظه ای که در آن اندی انتقال و می گوید: “من میخوام ایستادن در خود من است.’ بنابراین این یک درس بزرگ برای من است.”

منتشر شده در سال 1986 Pretty in Pink نوشته شده توسط جان هیوز و زیر منفور دبیرستان دختر اندی که زندگی در “طرف اشتباه از آهنگ” با پدر بیکار.

آن را به عنوان یکی از قطعی “بچه بداخلاق و لوس بسته” فیلم هایی که ستاره دار همان گروه از بازیگران جوان از جمله Ringwald, Rob Lowe and Ally Sheedy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید