لیگ برتر بازیکنان نمی توانید انتظار برای باقی می ماند در زمان حقوق زیر coronavirus همه گیر می گوید بریستول رئیس

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بریستول خرس رئیس کریس بوی گفته است آن را غیر واقعی است برای بازیکنان در لیگ برتر انتظار می رود برای حفظ حقوق فعلی خود را در حالی که باشگاه در تلاش برای مقابله با بحران مالی در آورده با Covid-19 بیماری همه گیر.

همه بالا پرواز باشگاه ها رای دادند و این هفته به منظور کاهش در لیگ درپوش حقوق از 2021/22 فصل تا 2023/2024 با سقف برای ارشد بازیکنان در £5m از زمان £6.4 m.

تصمیم گرفته شد بدون تصویب بازیکنان راگبی’ Association, که رای دادند در برابر نخست وزیری پیشنهاد در مورد دائمی پرداخت کاهش در ماه گذشته.

“این بار دشوار است. واقعیت تاسف است که مردم در حال رفتن به از دست دادن شغل خود و پذیرش کاهش دستمزد در بسیاری از صنایع در سراسر جامعه است. راگبی متفاوت است,” بوی به تلگراف گفت.

“اگر یک باشگاه نیست و باید از این منابع برای پرداخت سپس آنها بیرون رفتن از کسب و کار. باشگاه باید به انجام آنچه آنها نیاز به انجام به زنده ماندن این و اگر بزرگترین هزینه بازیکنان دستمزد پس از آن که مذاکرات را به اتفاق می افتد.”

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید