لیگ برتر باشگاه های پاک برای بازگشت به تماس با ما آموزش را به عنوان ‘راگبی راه اندازی مجدد” وارد فاز دو

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

انگلیسی لیگ برتر باشگاه ها را گام دیگری به سوی یک راه اندازی مجدد پس از به بازیکنان اجازه داده شد برای از سرگیری تماس نزدیک آموزش در هفته آینده, بازی حرفه ای تخته (PGB) گفت: در روز جمعه.

در لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس در واکنش به Covid-19 همه گیر است که کشته 43,995 نفر در بریتانیا.

دولت اجازه داد برای نخبگان ورزش به بازگشت در پشت درهای بسته از 1 ژوئن و نخست وزیری که نه دور باقی مانده است که امید به از سرگیری در آخر هفته از 14 تا 16 ماه اوت است.

در مرحله یکی از ‘راگبی راه اندازی مجدد برنامه های بازیکنان پاک شد به رزومه فردی و آموزشی با سخت اجتماعی فاصله اقدامات ماه گذشته.

این PGB گفت: مرحله دو را در حال حاضر یک سرگیری تماس های آموزشی که در آن گروه کوچکی از بازیکنان “خواهد بود قادر به تعامل بسیار نزدیک به یک دیگر”.

“من خوشحال هستم که به تایید می کنند که راگبی راه اندازی مجدد است که در مسیر” PGB رئیس کریس Booy در بیانیه ای گفت.

“این تیم در لیگ برتر راگبی, راگبی, فوتبال, اتحادیه بازیکنان راگبی انجمن و در باشگاه های ما باید انجام مقدار زیادی از کار برای رسیدن ما به مرحله دو و ستایش می کنم آنها را برای فداکاری و خستگی ناپذیر تعهد به از سرگیری لیگ کمپین که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

به عنوان بخشی از مرحله دو هدایت بازیکنان و کارکنان ملزم به پیروی از رسمی “انتخاب کردن در” روند. آنها نیز باید تحت آزمایش به طور منظم برای Covid-19.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>