لیگ برتر را ‘Black Lives Matter’ پیراهن باید به حراج گذاشته شده می گوید: ضد نژادپرستی خیریه

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

نمایش نژادپرستی کارت قرمز (SRTRC) خواسته است در لیگ برتر را به حراج کردن بازیکنان به خصوص طراحی پیراهن برای جمع آوری پول برای ضد نژاد پرستی باعث می شود.

موسسه خیریه اجرایی Ged Grebby نوشته شده به لیگ برتر همتای ریچارد کارشناسی ارشد برای دیدن اگر SRTRC پا زدن آن را و باشگاه های جامعه بخش می تواند به نفع از نقد مطرح شده از پیراهن.

بازیکنان نام جایگزین خواهد شد در پشت خود کشباف با کلمات ‘Black Lives Matter’ برای اولین بار 12 مسابقات دوباره بالا پرواز های نجومی.

لیگ را نیز پشتیبانی خواهد کرد هر بازیکنی که بخواهد به زانو قبل و یا در طول مسابقات به رئال مادرید مارسلو را پس از به ثمر در یکشنبه 3-1 تیمش بیش از ایبر.

Grebby در نامه ای نوشت به کارشناسی ارشد: “ما خوش آمدید لیگ برتر تصمیم به ویژگی های ‘Black Lives Matter’ در بازگشت از بازیکنان پیراهن, اما می خواهم به ارائه این پیشنهاد که این پیراهن هستند و سپس به حراج گذاشته شده به منظور بالا بردن بودجه برای ضد نژاد پرستی سازمان.

“پیشنهاد من این خواهد بود که پول مطرح شده می تواند تقسیم به همان اندازه سه راه بین SRTRC پا زدن آن را و جامعه بخش از هر یک باشگاه فوتبال است.

“جامعه بخش خواهد بود خواست به انجام ضد نژاد پرستی پروژه یا کار با محلی ضد نژاد پرستی قرار گرفتند.

“مسابقه جنایت نفرت دو برابر شده است بیش از پنج سال گذشته و تقاضا برای SRTRC آموزش کار شده است هرگز بیشتر است.

“مدل ما ثابت کرده تاثیر سراسر انگلستان بیش از 25 سال گذشته با استفاده از مشخصات بالا از فوتبال برای ارائه با کیفیت بالا و موثر ضد نژادپرستی آموزش و پرورش است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید