لیگ برتر سیاه و سفید زندگی می کند ماده پیراهن با برچسب ‘خالی ژست’ زیر فا هیئت مدیره تصمیم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیگ برتر سیاه و سفید زندگی می کند ماده پیراهن شده است برچسب خالی ژست زیر این ادعا که فدراسیون فوتبال (FA) مسدود بررسی به تنوع و اعضای آن است.

فا رئیس گرگ کلارک نوشته شده به فا اعضای شورا می گویند هیئت مدیره هفته گذشته و تعدادی از گزینه های مطرح شد و با توجه به ساخت تخته متنوع تر است.

“ما در مورد تعدادی از گزینه های از جمله: ساخت صندلی از ورود هیئت مشاوران (پل الیوت) یک مدیر و حرفه ای و ملی بازی فوق العاده هیئت مدیره هر صندلی است که می تواند با ارائه انعطاف پذیری اجازه می دهد تا انتصاب متنوع نامزدها باید آنها را بهترین فرد واجد شرایط برای نقش” کلارک نوشت. “هر دو ما مدیران مستقل ارائه شده را به ایستادگی کردن برای ایجاد فرصت های بیشتر و متنوع اما هیئت مدیره هیئت مدیره بود که ایالات متحده در حال کاهش خود را ارائه دهد.

“حرفه ای بازی شد در برابر یک نقد و بررسی, باور تغییرات معرفی شده در سال 2017 شد کافی است.”

حرفه ای بازی نمایندگان در هیئت مدیره در حال پیتر مک کورمیک رئیس مشاوره حقوقی گروه از لیگ برتر فوتبال انگلیسی لیگ رئیس ریک پری و Rupinder Bains که به طور مشترک نشان دهنده لیگ برتر و EFL. به عنوان یک نتیجه از کلارک ادعا در لیگ برتر زیر آتش آمده است.

Piara Powar مدیر اجرایی ضد تبعیض کرایه شبکه توئیتر نوشت: “هی @premierleague شما استفاده می شود را وتو برای جلوگیری واجد شرایط فرد سیاه و سفید پیوستن به فا هیئت مدیره.

“ما می دانیم که شما حمایت #BlackLivesMatter آن را به نظر می رسد در پشت پیراهن بازیکنان. نشان می دهد که نبود خالی حرکت اجازه دهید افراد واجد شرایط نشستن در اطراف بالای جدول. به اشتراک گذاری قدرت است.”

Black Lives Matter پیراهن پوشیده بودند پس از بازگشت از انگلیسی بالا پرواز این بهار با مرگ سیاه آمریکا جورج فلوید در دست یک افسر پلیس در ایالت مینه سوتا جرقه در سراسر جهان ضد نژادپرستی تظاهرات.

در حالی که کشباف با ‘Black Lives Matter’ در بازگشت تنها استفاده می شود برای باز کردن دور از لیگ برتر بازی ها, BLM تکه های باقی مانده بر روی پیراهن را از طریق به پایان فصل.

بازیکنان همچنین در ادامه به زانو در kick-off داشتن برای اولین بار انجام می شود بنابراین در این بازی برای اولین بار در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>