لیگ برتر چهار اجرا در: است که بهترین و بدترین وسایل? چلسی منچستر یونایتد لستر یا گرگ ؟

با پنج بازی باقی مانده مسابقه را برای یک محل در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا به سختی می تواند نزدیک تر و به سختی پیچیده تر است.

منچستر سیتی در دو سال محرومیت از حضور در رقابت های اروپایی به این معنی است که به عنوان آن می ایستد, مکان پنجم خواهد بود به اندازه کافی برای یک صندلی در بالای جدول فوتبال اروپا. اما حتی مقام سوم لستر سیتی می تواند برخی از مقدماتی نشده است.

شش امتیاز در حال حاضر جداگانه برندان راجرز را به سمت و ششم-محل ولورهمپتون واندررز با چلسی و منچستر یونایتد تسلیم در میان است. یک یا شاید دو را از دست. هیچ کس نمی داند.

تصمیم گیری در شهر درخواست تجدید نظر به دادگاه داوری ورزشی انتظار می رود که در برخی از نقطه در آینده دو هفته. تا زمانی که تصمیم می رسد که چهار تیم به طور مستقیم در زیر آنها را باید عامل شهرستان ممنوعیت به تفکر خود را.

و با محاسبه وزن امتیاز به ازای هر بازی از هر لیگ برتر کنار ما می توانیم برآورد مشکل از هر مدعی را اجرا کنید.

Leicester City

موقعیت فعلی: 3
امتیاز: 58
حریف PPG: 1.42

با وجود به دنبال همه اما مطمئن باشید از مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا محل در سال جدید روز, لستر سیتی موفق به کسب دو از 11 بازی لیگ و پس از سوخته خود را از طریق کوسن بیش ششم-محل کاهش 15-نقطه به فاصله فقط سه

Leicester City

باقی مانده وسایل

04/07 کریستال پالاس (H) – برنده 3-0

07/07 آرسنال (یک)

12/07 Bournemouth (یک)

TBA شفیلد یونایتد (ح)

TBA تاتنهام (یک)

26/07 منچستر یونایتد (ح)

راجرز به شدت نیاز برد اما سمت خود را به اجرا در می تواند بسیاری مهربانتر با چهار همکار بالا-نیمی طرف در نهایی خود را در شش بازی. پس از پیروزی بر کریستال پالاس با نتیجه دو سفر به شمال لندن در جانشینی سریع در حال حاضر می تواند بسیار مهم خواهد بود.

شفیلد یونایتد ضعیف شکل ارائه خواهد شد برخی از تشویق و بورنموث در حال سقوط آزاد اما به نظر می رسد به بالا-چهار نقطه دوخته شده تا در نوبه خود از سال لستر سرنوشت تنها ممکن است تصمیم گرفت در روز آخر مقابل ایران.

لستر در اسلاید (گتی ایماژ)

چلسی

موقعیت فعلی: 4
امتیاز: 57
حریف PPG: 1.45

چلسی باقی مانده برنامه حاشیه ای سخت تر از لستر با توجه به وزن امتیاز به ازای هر بازی و سخت ترین از چهار رقیب به طور کلی هر چند خواهد بود ساده ترین اگر نه برای یک ثابت: دور به لیورپول.

چلسی

باقی مانده وسایل

04/07 واتفورد (H) – برنده 3-0

07/07 کریستال پالاس (یک)

11/07 شفیلد یونایتد (یک)

TBA نوریچ (ثانیه)

TBA لیورپول (یک)

26/07 گرگ (ثانیه)

قهرمانان می تواند بسیار متفاوت گزاره در طول یکی به اخر مانده دور از وسایل با کمی بازی و در حال حاضر موفق به کسب عنوان. از سوی دیگر ممکن است آنها را امیدوار به شکستن شهرستان ثبت امتیاز و برنده هر بازی در آنفیلد در این فصل است.

Bramall لین آسان نیست جایی برای رفتن یا نه به میزان کمتر است Selhurst Park. فرانک لمپارد خواهد شد و انتظار می رود که شش امتیاز از بازديد از واتفورد و نورویچ به استمفورد بریج اما گرگ بالا پرواز سوم-بهترین تیم دور و وارد در روز آخر.

منچستر یونایتد

موقعیت فعلی: 5
امتیاز: 55
حریف PPG: 1.24

این اجرا در نوع خود به ایالات. اوله گونار Solskjaer طرف بسیاری از تیم آنها در حال حاضر کاهش یافته است نقطه مقابل این فصل اما پس از امضای برونو فرناندز در اواخر ژانویه شواهدی وجود دارد که آنها می دانند که چگونه به ضرب و شتم مخالفان که دفاع از عمیق است.

منچستر یونایتد

باقی مانده وسایل

04/07 Bournemouth (H) – برنده 5-2

09/07 استون ویلا (یک)

13/07 ساوتهمپتون (ثانیه)

TBA کریستال پالاس (یک)

TBA وستهام (ثانیه)

26/07 Leicester (یک)

Solskjaer قطعا انتظار برای گرفتن شش امتیاز از ساوتهمپتون و وستهام بعد در اولدترافورد پس از کاهش به یک 5-2 برنده بیش از بورنموث. در واقع فقط لیورپول و شهر را بهتر صفحه اصلی پرونده از ایران در این فصل است. همه چیز خواهد بود کمی سخت تر در جاده ها هر چند شاید نه زیاد.

بالا آمدن در برابر لیگ برتر مشترک-بدترین دفاع در ویلا پارک نباید بیش از حد تهدید آمیز است. کاخ جامد هستند و بیش از قادر به گرفتن یک نتیجه اینکه ایران نمی خواهد ترس بیش از حد از برنامه خود را تا زمانی که سفر خود را به پادشاه قدرت.

برونو فرناندز دارای شادابی ایران (PA)

ولورهمپتون واندررز

موقعیت فعلی: 6
امتیاز: 52
حریف PPG: 1.36

گرگ ها موفق به کسب پنج از شش شکست نخورده بودند و در هشت قبل از زرادخانه دست آنها را 2-0 شکست. آن بوده است مدت زمان طولانی پس از یک 5-2 شکست به چلسی چپ نونو اسپیریتو سانتو طرف دوم-پایین جدول پس از پنج بازی.

گرگ

باقی مانده وسایل

04/07 آرسنال (H) – از دست 2-0

08/07 شفیلد یونایتد (یک)

12/07 اورتون (ثانیه)

TBA برنلی (یک)

TBA کریستال پالاس (ثانیه)

26/07 چلسی (یک)

آنها هنوز می تواند در گرفتن انتقام خود را با انکار لمپارد مردان به مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا در محل نهایی آخر هفته ، قبل از آن یک اجرا از بازی مقابل اواسط جدول طرف شاید به نظر می رسد سخت تر بر روی کاغذ از آن واقع است.

کریستال پالاس در حال میانگین دور از خانه آرسنال در حال بدتر و هر چند اورتون بهبود وضعیت در جاده ها پس از کارلو آنچلوتی را ورود Nuno را هدف حداقل هفت امتیاز از بازی های باقی مانده.

وجود دارد قطعا آسان تر از مخالفان را به بازدید از شفیلد یونایتد و برنلی ، مانند گرگ خود هر دو دفاعی سازمان یافته و دشوار است به ضرب و شتم آنها در زمان هر دو امتیاز در معکوس کردن وسایل در Molineux در اوایل این فصل است.

که سخت ترین اجرا در ؟

به عنوان چلسی تنها یکی از چهار رقیب هنوز هم در حال انتظار برای سفر به آنفیلد, لمپارد را مردان حاشیه ای سخت تر در اجرا با توجه به وزن امتیاز به ازای هر بازی هر چند بسیار کمی وجود دارد که تفاوت بین آنها و لستر است.

گرگ بالای فرم جدول اما ایران فقط پشت سر آنها و Solskjaer طرف بدون شک ساده ترین مجموعه ای از وسایل است. اگر هر تیم در حال رفتن به بالا و چهار نقطه خود را قبل از نهایی آخر هفته آن است که آنها را.

در غیر این صورت آن است که به احتمال زیاد به پایین آمدن به حماسه نهایی آخر هفته که در آن هر چهار رقیب در حال بازی در برابر هر یک از دیگر و تنها پس از آن خواهد شد یکی از نزدیک ترین لیگ مسابقات در حافظه اخیر تصمیم گرفته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>