لیگ برتر فصل انقطاع ‘ممکن است’ اگر انگلستان مستند اقدامات تغییر رئیس اجرایی هشدار

مدیر اجرایی لیگ برتر انگلستان ریچارد کارشناسی ارشد می گوید وجود یک “امکان” است که 2019-20 فصل می تواند در عین حال محدود به لستر رفت و برگشت به مستند در شب دوشنبه اما که وجود دارد “برنامه های احتمالی” برای تلاش برای به دست آوردن آن به پایان رسید.

رقابت در حال انتظار برای شنیدن از دولت در مورد گام های بعدی اما کارشناسی ارشد گفت: ممکن است که لستر سیتی بازی می تواند نقل مکان کرد و برای خنثی سالن و یا به تعویق افتاد. لیگ برتر ارشد صحبت شد در یک DCMS شنوایی که در آن تعدادی از مسائل مربوط به بازی مورد بحث قرار گرفت و امکان بیشتر موقعیتهایی که در لستر.

و همچنین به عنوان چگونه در لیگ برتر ادامه خواهد, کارشناسی ارشد گفت او امیدوار است که تصمیم گیری در نیوکاسل خواهد بود با توجه به “به زودی”; که یک راه حل یافت می شود به نگه داشتن EFL جام در حال اجرا برای 2020-21 فصل است که در لیگ برتر مرتکب شده است £1m برای تست برای WSL به طوری که می توانید به بالا و در حال اجرا در میان وسیع تری سوالات مربوط به رقابت تعهد به گسترده تر بازی.

به لستر وضعیت به شمار فوری ترین چالش به لیگ برتر به عنوان آن در حال حاضر قرار می دهد برگزاری بازی های زیر را انتخاب کنید.

کارشناسی ارشد پذیرفته شده که انقطاع بود “ممکن است” اما که راه اندازی مجدد ثابت کرده است که آنها در حال حاضر یک عامل مدل برای اجرای بازی.

“اگر آنچه که اتفاق می افتد در لستر – ما در حال انتظار برای شنیدن – تاثیر می گذارد این باشگاه توانایی اجرای بازی و یا بازی روز شنبه مقابل کریستال پالاس در 3 بعدازظهر یا پس از آن مسابقات ما یک احتمالی برای قرار دادن این مسابقات در جای دیگر و یا به تعویق انداختن آنها را تا زمانی که تاریخ آن را بی خطر به انجام این کار” کارشناسی ارشد گفت. “البته برنامه های احتمالی مورد بحث به عنوان بخشی از ما به طور کلی برنامه ریزی است.

“و فقط به فکر فصل آینده ما شکسته اگر دوست دارید از عامل مدل از پخش مسابقات فوتبال در پشت درهای بسته که در آن کل کشور, کل اقتصاد اگر شما می خواهم تحت تاثیر قرار است توسط Covid و شده است که سخت ترین قسمت است.”

کارشناسی ارشد گفت که انقطاع مذاکرات باقی مانده بودند در یک نقطه خاص اما می توان برداشت ، یک امتیاز برای هر بازی مدل likeliest و لیورپول به طور طبیعی هنوز هم قهرمانان.

فشرده نیوکاسل را آینده نگر تصاحب توسط معظم رهبری کنسرسیوم کارشناسی ارشد گفت که امیدوار است این می توان نتیجه گرفت “به زودی”.

“هنگامی که آنها در کشیدن گاهی اوقات وجود دارد;s مورد نیاز برای اطلاعات گفت:” ساندرلند مرکزی MP جولی الیوت از DCMS کمیته.”آن را نسبتا اتفاق نادر است. من فکر می کنم آن را بسیار دشوار است برای ثابت نگه داشتن گفت و گو با طرفداران در مورد آنچه کاملا محرمانه روند.”

“وجود دارد هیچ جدول زمانی تنظیم شده به عنوان بخشی از قوانین” او گفت:. “وجود دارد هیچ زمان خاص است که این چیزها معمولا. برخی از تصاحب ساده هستند و دیگران نیستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید