مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

باشگاه های لیگ برتر را به اتفاق آرا مورد تایید بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل و یک matchday عملیات طرح است.

این به طور موثر علائم نهایی قطعه از پازل را در جهت مسابقات به راه اندازی مجدد در پشت درهای بسته میان coronavirus بیماری همه گیر.

در اینجا این است که نگاهی به کلید سوالات پیش از این در لیگ برنامه ریزی بازگشت در 17 ژوئن.

چگونه خواهد شد و بازیکنان در زمین اقامت امن است ؟

همه بازیکنان و کارکنان تیم ادامه خواهد داد به آزمایش می شود برای coronavirus دو بار در هفته. زمین و منطقه بلافاصله در اطراف آن خواهد شد طبقه بندی شده به عنوان “منطقه قرمز” از یک استادیوم – حداکثر 110 نفر اجازه خواهد داشت در آن در هر زمان و برای ورود به آنها باید در حال حاضر معتبر بالینی گذرنامه نشان می دهد که آنها باید آزمایش منفی در پنج روز گذشته.

اگر یک بازیکن مثبت آزمون پس از یک بازی خواهد شد هر گونه مخالفت با بازیکنان آنها را به تماس با را به خود منزوی?

مگر اینکه آنها بیش از حد پس از آن تست مثبت است. لیگ برتر پژوهش به دنبال در 288 بازی در این فصل یافت می شود که 98 درصد از نزدیک چهارم بازیکن تعاملات به طول انجامید کمتر از پنج دقیقه در هر بازی کمتر از 15 دقیقه تماس نزدیک آستانه تعیین شده توسط دولت به عنوان بخشی از آن تست و ردیابی استراتژی است.

در حال داوران در حال تست کرده ؟

داوران و دستیاران را تحت دو دوره از آزمایش قبل از اینکه لیگ شروع مجدد.

می تواند بازیکنان را با هم جشن می گیرند پس از تیم خود امتیاز است ؟

بازیکنان خواهد شد یادآوری اجتماعی را حفظ فاصله در هر کجا که ممکن است خارج از نرمال بازی یک بازی از جمله جشن هدف. در حالی که تداوم آرنج است که یک دید مشترک در آلمان بوندسلیگا را نمی توان ممنوع, بازیکنان خواسته خواهد شد که برای نگه داشتن دست زدن به حداقل برساند.

بوروسیا دورتموند مربی لوسین Favre ورزشی یک ماسک صورت در آلمان (دویچه وله)

دیگر چه اقدامات گرفته در اطراف اجتماعی فاصله?

بازیکنان باید خود را حفظ فاصله از داور و نیز کارکنان مربیگری هستند توصیه می شود برای دور ماندن از چهارمین رسمی.

بازیکنان ممکن است تقسیم بیش از بیش از یک اتاق پانسمان و – در صورت لزوم – مناطق دیگر در داخل یک ورزشگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد مانند مهمان نوازی شرکت مناطق.

را جایگزین و کارکنان مربیگری پوشیدن ماسک های صورت مانند آنها در آلمان ؟

هیچ مگر اینکه آنها به صراحت مایل به انجام این کار و نه بازیکنان خواسته می شود به آنها را می پوشند در بدو ورود به استادیوم. Physios و کادر پزشکی را مناسب تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) زمانی که آنها می آیند برای درمان بازیکن مصدوم و زمانی که درمان بازیکنان در اتاق پانسمان.

دیگر چه اقدامات بهداشتی را در محل ؟

بازیکنان را تشویق به استفاده از دست sanitiser قبل و بعد از مسابقات و جلوگیری از تف و یا بینی-پاکسازی در طول یک مسابقه.

لیورپول به صدر جدول با 25 امتیاز جلوتر از راه اندازی مجدد (گتی ایماژ)

چگونه بسیاری از مردم در مجموع اجازه خواهد داشت در یک بازی ؟

استادیوم خواهد بود تقسیم به سه منطقه: ‘سبز منطقه’ خواهد بود محیط بیرونی یک ‘کهربا’ منطقه در این ورزشگاه خواهد بود اشغال شده توسط رسانه ها پخش کارکنان و غیره و “منطقه قرمز” خواهد بود و در اطراف زمین. تعداد کل مجاز در یک بازی متفاوت خواهد بود از باشگاه به باشگاه اما خواهد شد در حدود 300.

چگونه خواهد شد و تیم ها به مسابقات ؟

آنها می تواند پرواز, سفر, در, مربیان و یا بازیکنان می توانند با استفاده از وسایل نقلیه خود را بسته به شرایط. مربیان خواهد شد پیکربندی مجدد اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله و پرواز ترجیح داده است به توقف شبانه در دیگر سفرها هر چند باقی می ماند هتل ممنوع نیست به عنوان ورزشکاران نخبه سقوط در استثنا برای یک شبه stopovers.

ممکن است بازی به نام خاموش در کوتاه مدت متوجه اگر کسی نتواند یک دما را بررسی کنید ؟

لیگ برتر است که با اعتماد به نفس آن را گرفته و در هر مرحله ممکن است برای جلوگیری از هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه مسائل از به طور منظم تست دما چک کردن افراد قبل از عزیمت به ورزشگاه و معرفی بالینی گذرنامه.

آیا هنوز هم می شود VAR? این را چگونه کار می کند ؟

ور را اساسا تابع به صورت عادی اما تصویری مقامات خواهد بود بیشتر گسترش در Stockley پارک HQ از آنها قبل از همه گیر اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im