لیگ برتر اعتراض پیام نخواهد بود, می گوید: مدیر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

لیگ برتر بازیکنان خواهد فرار از تحریم ضد نژادپرستی پیام بر روی جلیقه به عنوان رئیس اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد پذیرفته شده است که این وضعیت می تواند تغییر دیدگاه ها در پیام های سیاسی در آینده است.

کارشناسی ارشد effusively ستایش مارکوس Rashford برای فعالیت خود را در طول چند روز گذشته و شیوه ای که او مجبور U-نوبه خود از دولت در وعده غذایی کوپن. آن است که در آن روح که بازیکنان همچنین قادر خواهد بود به بیان ضد نژاد پرستی در جلیقه – اگر چه آنها هنوز هم رزرو برای از بین بردن پیراهن خود را در دسترس نباشد.

برای اولین بار در 12 بازی از لیگ برتر راه اندازی مجدد را ببینید نام در پشت پیراهن جایگزین پیام ‘Black Lives Matter’ و کارشناسی ارشد پذیرفته شده که آب و هوا در حال تغییر چشم انداز در لیگ برتر است.

“من فکر می کنم که حق را برای چند هفته آینده قطعا داوران نمی تواند رزرو بازیکنان برای داشتن ضد نژادپرستی پیام های خود را در زیر لباس اگر آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار. ما صحبت کردیم به بازیکنان و پیام های دیگر در حال رفتن به در وجود دارد. اما اگر آنها را حذف پیراهن خود را و سپس رزرو هنوز هم اعمال می شود.”

در حالی که کارشناسی ارشد تاکید کرد که او نمی بینم Rashford حرکت به عنوان “سیاسی” او اعتراف می تواند به ایجاد “ناراحت کننده رویه” برای آینده است. لیگ برتر ارشد به طور خاص در مورد خواسته نمونه هایی مانند پپ گواردیولا با پوشیدن یک روبان زرد برای کاتالان ناسیونالیسم.

“من نمی خواهد به دیدن آنچه در جریان است به عنوان مخالف سیاسی من می خواهم آنها را به عنوان اخلاقی مبتنی بر ارزشهای اظهارات” کارشناسی ارشد گفت: از Rashford. “بنابراین ما راحت در مورد گوش دادن به بازیکنان زمانی که آنها بیان نظرات آنها در مورد احساس به شدت و من فکر نمی کنم آنها کاملا سیاسی است. پیام ما در حال تلاش برای قرار دادن پیام های وحدت.

“من فکر نمی کنم من تمام پاسخ به این سوال اما من فکر می کنم ما در حال زندگی در منحصر به فرد بار, بنابراین من فکر می کنم آنچه که ما در حال انجام است و پاسخ مناسب به آن جهان می یابد خود را امروز و در جایی که در لیگ برتر و بازیکنان با صدای خود در مسائل روز. این که آیا آن را ایجاد ناراحت کننده سوابق رفتن به جلو ما را صبر کنید و ببینید.”

کارشناسی ارشد در همین حال گفت: در لیگ برتر نیاز به کار سخت تر با توجه به داشتن بیشتر بام مربیان اما گفت: معرفی رونی حکومت است نه یک موضوع که مطرح شده است.

“تا کنون ما نیست و بحث آن [رونی حکومت]. آن را نه موضوع بحث شده است و ما هیچ برنامه ای برای قرار دادن آن را به عقب در دستور کار است. من فکر می کنم وجود دارد بحث بود اما هیچ زمان برنامه ای برای قرار دادن که در دستور کار است.

“ما و باشگاه های ما باید یک مدت طولانی و بی چون و چرای تعهد به ضد تبعیض. بسیاری از مسائل که مطرح شده در مورد نمایندگی در نقاط مختلف فوتبال ما اذعان وجود دارد که کار بیشتری باید انجام شود. ما معتقدم که ما باید قوی سیاست ها و برنامه ها در محل. ما در حال صحبت کردن به سیاه و سفید شرکت کنندگان به طور منظم تر. ما بام شرکت کنندگان گروه که یک گروه از زمان و به تازگی بازنشسته و بازیکنان و مدیران و شده است که فوق العاده مفید برای ما. آنچه ما واقعا می خواهید به یک سری از سیاست ها و روش ها در جای خود و مبارزات. اما پشتوانه آن مبارزات تا با برنامه ها و پیشرفت در این منطقه و گرفتن بازخورد از بازیکنان واقعا مهم است بنابراین ما می تواند ایستادن در کنار آنها و اعتماد به نفس در آنچه در فوتبال در حال انجام است. من حکومت نه از برخی رویکردهای مشترک با فا و EFL در این.

“آنچه مهم است این است که هیچ موانع وجود دارد برای ورود. خطوط لوله برای اشتغال در مربیگری رایگان هستند. همانطور که می دانید ما باید برخی از تعهدات در این منطقه در رابطه با ما ECAS طرح و ساخت مکان در دسترس است. ما به وضوح بیشتری نیاز بام مربیان و بیشتر سیاه و مربیان ورود به طرح در پایین آن ایجاد خواهد شد بیشتر و فرصت بیشتری در سطوح بالاتر هرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید