لیگ برتر را حمایت از بازیکنان بخواهد به پوشیدن ‘Black Lives Matter’ در پشت پیراهن خود را و نگاهی به زانو در یک صفحه نمایش همبستگی زمانی که فوتبال رزومه در 17 ژوئن.

بازیکنان را به نام جنبش حقوق بشر در پیراهن خود را در 12 وسایل این رقابت ها در حالی که یک زندگی ماده آرم ویژگی در کنار NHS آرم بر روی پیراهن های باقی مانده از این فصل است.

یک بیانیه منتشر شده از طرف بازیکنان در تمام 20 باشگاه ها به عنوان خوانده شده: “ما بازیکنان ایستاده همراه با منحصر به فرد هدف از بین بردن تبعیض نژادی و در هر کجا از آن وجود دارد را در مورد یک جامعه جهانی از شمول احترام و فرصت های برابر برای همه بدون در نظر گرفتن رنگ و یا عقیده.

“این نماد نشانه ای از وحدت از همه بازیکنان تمام کارکنان در تمام باشگاه ها تمام تیم ها و لیگ برتر #blacklivesmatter #playerstogether.”

در طی یک کنفرانس تلفنی روز پنج شنبه باشگاه مورد بحث چگونه بازیکنان می توانید با استفاده از بازی برای پیوستن به رشد calls برای از بین بردن نژادی و بی عدالتی در جامعه به دنبال خبری از جورج فلوید در مینیاپولیس در 25 مه.

بازیکن از چند تیم های لیگ برتر شد تصویر این هفته در آموزش گرفتن زانو به عنوان بخشی از ضد نژادپرستی حرکات موجب مرگ فلوید که پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و التماس کرد برای هوا.

قوانین بازی ممنوع “هر گونه سیاسی, مذهبی, یا, شخصی, شعار, اظهارات یا تصاویر” در matchday تجهیزات اما فدراسیون فوتبال گفت: “حس مشترک” خواهد بود اعمال می شود زمانی که ارزیابی زمینه در زمینه پیام.

که به دنبال یک موضع جدید از فیفا به تصویب رسید و پس بازیکنان در بوندسلیگا آلمان تا به حال “عدالت برای جورج فلوید” پیام روز — و یا زیر پیراهن خود را.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im