لیگ برتر نام بازیکن جایگزین می شود با زندگی هر زمانی که فصل رزومه

بازیکنان برای فصل ‘Black Lives Matter’ پیام بر روی پیراهن خود را به جای نام خانوادگی خود را زمانی که لیگ برتر رزومه هفته آینده.

در طی یک کنفرانس تلفنی روز پنج شنبه باشگاه مورد بحث چگونه بازیکنان می توانید با استفاده از بازی برای پیوستن به رشد calls برای از بین بردن نژادی و بی عدالتی در جامعه به دنبال خبری از جورج فلوید در مینیاپولیس در 25 مه.

برنامه ای برای پیام های کیت هنوز به طور نهایی وجود دارد اما در حال رشد حمایت پشت این حرکت پیش از شروع مجدد لیگ در روز چهارشنبه پس از 100 روز تعطیلی به دلیل coronavirus.

باشگاه نیز در مورد خدمات بهداشت ملی لوگو ظاهر می شود در بازی پیراهن.

بازیکن از چند تیم های لیگ برتر بوده است در تصویر این هفته در آموزش گرفتن زانو به عنوان بخشی از ضد نژادپرستی حرکات موجب مرگ فلوید که پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و التماس کرد برای هوا.

قوانین بازی ممنوع “هر گونه سیاسی, مذهبی, یا, شخصی, شعار, اظهارات یا تصاویر” در matchday تجهیزات اما فدراسیون فوتبال گفت: “حس مشترک” خواهد بود اعمال می شود زمانی که ارزیابی زمینه در زمینه پیام.

که به دنبال یک موضع جدید از فیفا به تصویب رسید و پس بازیکنان در بوندسلیگا آلمان تا به حال “عدالت برای جورج فلوید” پیام روز — و یا زیر پیراهن خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید