مدیر اجرایی لیگ برتر انگلستان چهره دزدی دریایی و ‘جا و مناسب’ سوالات بیش از نیوکاسل عربستان تصاحب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد با آن مواجه پرسش از نمایندگان مجلس در تاخیر در اطراف عربستان سعودی تصاحب نیوکاسل و اعتراف کرد: “گاهی اوقات همه چیز پیچیده است.”

شمال شرق باشگاه است و این موضوع یک پیشنهاد £300million تصاحب خواهد بود که شامل عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری (PIF) در نظر گرفتن 80 درصد سهام.

کارشناسی ارشد به نظر می رسد قبل از دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش کمیته در روز سه شنبه و خواسته شده بود در مورد عربستان لینک کلیک کنید برای دزدی و مناسب بودن عربستان شاهزاده محمد بن سلمان به متصل به یک پرواز ،

پرسید: چرا آن را گرفته بود تا این روند تکمیل شود, کارشناسی ارشد گفت: “من نمی توانم اظهار نظر از نظر زمان بندی و یا ویژگی های خاص تصاحب.

“اما در یک جهان کامل تصاحب اتفاق می افتد پاک به وضوح و در یک مد به موقع. گاهی اوقات همه چیز پیچیده است.”

این معامله این است که هنوز هم موضوع را به لیگ صاحبان و مدیران تست که عینی ارزیابی مناسب بودن می شود.

کارشناسی ارشد گفت: “ما فکر می کنیم آن را قوی و آن را اجازه می دهد تا ما را به تصمیم گیری است که مناسب هستند.

“آنچه در باشگاه می خواهند ثبات است و اگر آنها می توانند پیدا کردن صاحبان حق خود را برای باشگاه های فوتبال آنها اجازه خواهد داشت و اگر آنها حق مردم و سپس آنها نخواهد شد.”

وی افزود: “بسیار نا امید” توسط دولت سعودی را تکرار مسدود کردن تلاش برای اقدام قانونی علیه دزدان دریایی پخش از شبکه beoutQ.

یک گزارش از سازمان تجارت جهانی در ماه ژوئن منتشر شده نشان می دهد که عربستان سعودی تا به حال تسهیل شبکه بود و عمل به شیوه ای مغایر با قوانین بین المللی در چگونه از آن محافظت از حقوق مالکیت معنوی از لیگ برتر و ورزش های دیگر دارندگان حقوق.

(گتی ایماژ)

لیگ در نامه ای به نماینده تجاری ایالات متحده در ماه فوریه درخواست او را به نگه داشتن عربستان سعودی در یک دزدی لیست سازمان دیده بان و کارشناسی ارشد گفت: “من فکر می کنم نظرات ما در مورد آنچه اتفاق افتاده در عربستان سعودی در اطراف beoutQ در رکورد های عمومی و بدیهی است که ما بسیار نا امید با این روند.”

آن را قرار داده به او توسط حزب ملی اسکاتلند MP minns که پیشنهاد نیوکاسل تصاحب قرار دادن لیگ در “فوق العاده موقعیت” از آنجا که دولت سعودی بود “تا به زیر بغل در دزدی”.

کارشناسی ارشد پاسخ داد: “من نمی توانم در مورد هر بحث خاص تصاحب هر باشگاه من متاسفم در مورد آن است.”

Nicolson ادامه داد: “من فقط اشاره به این که کاملا blindingly آشکار است که عربستان سعودی مسئول دزدی دریایی – شما آن را می دانم من آن را می دانم – شما سعی کردم به اقدام قانونی و نه بار.

الان Saint-Maximin جشن پس از قرار دادن نیوکاسل در برابر شفیلد یونایتد (گتی)

“در نه نوبت جداگانه که مسدود شده توسط دولت سعودی و شما در حال حاضر به خودتان پیدا کنید در موقعیت فوق العاده ای حاکم از دولت سعودی در تلاش برای خرید یکی از باشگاه خود را. او است که به وضوح یک جا و مناسب فرد است.”

Nicolson اشاره به محمد بن سلمان است که رئیس PIF, اگر چه آن را درک رئیس نیوکاسل باید تصاحب شود و کامل خواهد بود Yasir Al Rumayyan این PIF فرماندار.

Nicolson افزود: “(صاحبان و مدیران تست) است, عجیب و غریب, آزمون, اما, که در آن شما می توانید به خودتان پیدا کنید در یک موقعیت که در آن لوئیس تاملینسون خواننده از یک جهت می یابد خود را مسدود زمانی که او در تلاش برای گرفتن بیش از Doncaster Rovers بر این اساس است که او یک جا و مناسب فرد است.

“او ممکن است مسئول جنایت علیه موسیقی اما شما می توانید می گویند چه چیزی بدتر از این که در مورد او ؟

لوئیس تاملینسون (گتی ایماژ)

“شما می توانید به خودتان پیدا کنید در یک موقعیت که در آن لوئیس تاملینسون مسدود شده است از مصرف بیش از یک باشگاه, اما وحشتناک محمد بن سلمان بود که دخیل در قتل جمال Khashoggi که در آن آقای Khashoggi شد اغوا به یک عربستان سفارت به قتل رساندند و سپس خرد شده به تکه های کوچک شما می توانید پیدا کردن شاهزاده محمد بن سلمان عبور مناسب و آزمون مناسب و مصرف بیش از یک باشگاه است. که خواهد بود تحقیر آمیز برای شما مطمئنا?”

کارشناسی ارشد دوباره حاضر به بحث در مورد جزئیات تصاحب.

یک جهت تاملینسون خواننده درگیر شد در تلاش برای خرید به Doncaster اما جمعیت-بودجه ورزش سقوط کوتاه از افزایش بودجه لازم است. سابق بلکبرن صاحب John Ryan سرزنش انگلیسی لیگ فوتبال برای مسدود کردن معامله.

تاج و تخت شاهزاده قبلا گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی که او طول می کشد “مسئولیت کامل” برای قتل Khashoggi اما اتهامات را رد میکند که او دستور قتل.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید