افسردگی پس از زایمان تقریبا سه برابر طول coronavirus pandemic, مطالعه می یابد

افسردگی در باردار و مادران جدید است که تقریبا سه برابر طول coronavirus pandemic, تحقیقات جدید نشان داده است.

در این بررسی که انجام شد توسط دانشگاه آلبرتا در کانادا نشان داد که تعداد زنان گزارش علائم افسردگی افزایش به 41 درصد در مقایسه با 15 درصد قبل از وقوع آغاز شد.

علاوه بر این تعدادی از زنان تسریع در حد متوسط به بالا علائم اضطراب افزایش یافته است و از 29 درصد به 72 درصد است.

این بررسی شامل 900 زنان 520 از آنها باردار و 380 آنها داده بود تولد در 12 ماه گذشته و هر یک از شرکت کنندگان خواسته شد تا در مورد علائم افسردگی و اضطراب قبل و در طول همه گیر

زنان باردار و کسانی که به تازگی تولد داده می شود در حال حاضر بیشتر در معرض خطر افسردگی و اضطراب با حدود یک در هفت مبارزه با علائم فقط پس از تولد نوزاد.

محققان دریافتند که بهداشت جهانی بحران را تشدید کرده است کسانی که در مبارزات با احتمال افسردگی و اضطراب داشتن “قابل ملاحظه ای افزایش یافته است”.

“اجتماعی و فیزیکی جداسازی اقدامات است که به شدت مورد نیاز به منظور کاهش گسترش این ویروس در نظر گرفتن تلفات در سلامت جسمی و روانی از بسیاری از ما” توضیح می دهد که دکتر مارجی, Davenport, همکاری نویسنده از مطالعه.

“ما می دانیم که تجربه افسردگی و اضطراب در طول بارداری و دوره پس از زايمان می تواند اثر مخربی بر سلامت جسمی و روانی مادر و کودک است که می تواند برای سالها باقی بماند.”

Dr داونپورت اضافه شده که اثرات افسردگی می تواند شامل زایمان زودرس را کاهش و مادر-کودک پیوند و تأخیر رشد در نوزادان است.

آنی Belasco رئیس موسسه خیریه در پانداها بنیاد یک سازمان است که به حمایت از مردم در مقابله با قبل و بعد از تولد بیماری های روانی – اضافه شده که در حالی که Covid-19 و مستند نیست “باعث” افسردگی پس از زایمان, شرایط اضافی و استرس ناشی از آنها قطعا می تواند کمک.

“ما می دانیم که پدر و مادر که تشخیص به ویژه آسیب پذیر در طول این زمان به عنوان خود را “طبیعی مکانیسم های مقابله ای’ روز به روز در حال قادر به جای” او گفت یاهو.

“اختلال معمول, اضطراب, اطراف, سیاسی و اقتصادی دولت نیز کمک به پدر و مادر با یا بدون تشخیص پری ناتال بیماری روانی است که می تواند ایجاد و افزایش اضطراب و استرس است که می تواند همچنین استفاده افسردگی و خلق و خوی کم.”

با توجه به بیمه خدمات درمانی افسردگی پس از زایمان می تواند در راه های مختلف. این می تواند شروع در هر نقطه در سال اول پس از تولد و توسعه ممکن است به طور ناگهانی یا به تدریج.

برخی از علائم شایع عبارتند از: احساس مداوم غم و خلق و خوی کم, از دست دادن علاقه در جهان اطراف شما, کمبود انرژی, مشکل خواب و احساس است که شما قادر به نگاه پس از کودک شما.

اگر شما شده اند تحت تاثیر این مقاله, شما می توانید تماس های زیر تماس حاصل سازمانها برای حمایت از: ذهن است.org.انگلستان pandasfoundation.org.بریتانیا nhs.انگلستان/livewell/mentalhealth, mentalhealth.org.انگلستان samaritans.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>