خرید رپورتاژ

Porsche Apple CarPlay Classic
آیا شما یک کلاسیک پورشه خودرو تمام راه برگشت به دهه 1960 و می خواهید برای اضافه کردن یک لمس مدرن? در حال حاضر شما می توانید به لطف جدید پورشه کلاسیک سیستم های صوتی است که شامل یک صفحه نمایش لمسی ناوبری, Apple CarPlay بلوتوث و اتصال USB. یک نکته: این رئیس جدید واحد را ارزان نمی آیند به عنوان تنها-DIN مدل قیمت در $1,560 در حالی که این دو دین شما را به مجموعه ای $1,740. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.تک-DIN واحد دارای 3.5 اینچ صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش دو دستگیره شش دکمه اتصال USB و همچنین به عنوان اپل CarPlay که به معنی شما همچنین سیری. آن را سازگار با پورشه 911 مدل از دهه 1960 از طریق 993 نسل و همچنین در جلو-موتور Porsches مانند 928 این 924, 944 و 968 – به علاوه 914. نیز وجود دارد دو-DIN واحد است که می تواند نصب شده بر روی 996-نسل 911 و در 986-سری Boxster و کیمن. ورزشی یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچ و همچنین Android Auto.

Simple Mobile Prepaid - Apple iPhone XR (64GB) - Black
ساده موبایل اعتباری – اپل آی فون XR (64GB) – سیاه و سفید

  • حامل این گوشی قفل شده است به ساده تلفن همراه از Tracfone که بدان معنی است که این دستگاه تنها می تواند بر روی تلفن همراه ساده به شبکه های بی سیم.
  • برنامه های ساده تلفن همراه ارائه می دهد انواع مختلفی از برنامه های پوشش از جمله 30 روز مکالمه نامحدود متن و داده ها. بدون فعال سازی هزینه های اعتباری بدون چک و بدون هیچ زحمتی در سراسر کشور رعد و برق سریع شبکه. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا گزینه برنامه لطفا ساده وب سایت تلفن همراه.
  • فعال سازی – شما یک تلفن همراه ساده سیم کیت با این آی فون. به دنبال دستورالعمل برای دریافت خدمات فعال با تلفن همراه ساده برنامه از انتخاب شما.
  • 6.1 اینچ مایع شبکیه چشم صفحه نمایش (ال سی دی)
  • IP67 آب و گرد و غبار مقاوم در برابر (حداکثر عمق 1 متر تا 30 دقیقه)

Porsche Apple CarPlay Classic
Porsche Apple CarPlay Classic

پورشه کلاسیک مسئول تامین قطعات یدکی و کارخانه ترمیم از همه با نام تجاری جاده-تایید اتومبیل های کلاسیک. این شامل تمام جنبه های مراقبت از محصولات و ویژگی های از طریق ادبیات کلاسیک قطعات یدکی عرضه و نسخه های جدید در حال حاضر قطع قطعات یدکی” گفت: این شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im