پاپ دود مرگ: پنج مظنون دستگیر و در عکسبرداری از رپر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پنج مظنون دستگیر شده اند در ارتباط با تیراندازی مرگ رپ پاپ دود.

پلیس لس آنجلس اعلام کرد این دستگیری ها در روز پنج شنبه بیان کرد که سه بزرگسال و دو نوجوان شده بود دستگیر. مظنون شده اند به نام تا کنون.

پاپ دود که نام واقعی بود بشار Barakah جکسون درگذشت, در سن 20 بر 19 فوریه در یک خانه در هالیوود هیلز.

در حالی که مقامات در ابتدا با تخفیف احتمال این که این هنرمند مرگ مربوط به یک سرقت آنها می گویند که شواهد و مدارک است که در حال حاضر حمایت از این نظریه.

مقامات بر این باورند که افزایش رپ ضرب گلوله کشته شد در طول یک خانه-تهاجم سرقت پس از خود را در رسانه های اجتماعی پست های led پنج مظنون به خانه او اجاره پلیس گفت: پس از کارآگاهان دستگیر و این گروه در روز پنج شنبه صبح.

کاپیتان Jonathan Tippet که نظارت اداره پلیس لس آنجلس نخبگان سرقت-قتل بدست آورد گفت: سه مرد و دو پسران نوجوان به احتمال زیاد رفت و به خانه, چرا که آنها می دانستند پاپ دود سیگار وجود دارد از رسانه های اجتماعی پست. آنها را به سرقت برده موارد از خانه هر چند سروان Tippet گفت که او نمی تواند فاش کردن آنچه در نظر گرفته شد.

“ما اعتقاد داریم که این یک سرقت بود. در ابتدا ما واقعا باید شواهد اما پس از آن ما کشف برخی دیگر از شواهدی است که نشان داد این بود که احتمال حمله به خانه رفته بد” سروان Tippet گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه.

پنج مظنون دستگیر شده بودند صبح روز پنجشنبه به عنوان کارآگاه در خدمت چندین حکم جستجو در لس آنجلس. همه بر این باور هستند که اعضای یک جنوب لس آنجلس باند که سروان Tippet نمی خواهد نام و حداقل برخی از آنها تصور می شود مربوط به یک 2019 قتل زمانی که مبارزه را تشدید کرد به تیراندازی در خارج از رز باول در پاسادنا.

پاپ دود و همراهان خود را به ماندن در خانه هستند و نه اعتقاد به ارتباط با باند سروان Tippet گفت. هیچ کس دیگری به ضرب گلوله کشته شد در این حادثه.

هنرمند وارد رپ صحنه در سال 2018 است.

در اوایل سال جاری, پاپ, دود منتشر mixtape دیدار با خواستگاری 2که عرضه در عدد هفت در بیلبورد 200 بالا نمودار آلبوم. آن را دنبال کنید تا به اولین انتشار رسمی, دیدار با خواستگاری. رپر هم محبوب ضربه “Gatti” با Travis Scott و Jackboys و “دیور”.

هفته گذشته پاپ دود پس از مرگ او منتشر شد اولین آلبوم شلیک برای ستاره ها, هدف برای ماهبود که ملاقات با بررسی مثبت است. 19-آهنگ آلبوم ویژه چندین مهمان از جمله 50 درصد رادی غنی, آینده, Swae لی Quavo و دیگران.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید