استخر بازگشایی: آیا قوانین جدید و زمانی که آنها را بازگشایی?

دولت اعلام کرده است که جدید مستند-کاهش اقدامات است که دیدن استخرهای سرپوشیده بازگشایی در انگلستان در روز شنبه 25 جولای.

استخرهای شنا می تواند باز از 11 جولای – اگر چه نه همه, هوای آزاد, استخر شنا بسته شده اند – برخی از وحشی شنا سایت های باقی مانده در دسترس در سراسر مستند.

در 4 جولای بزرگترین قنداق کردن مجدد دهانه از ماه مارس صورت گرفت با میله, رستوران ها, بارها, کتابخانه, سینما, گالری های هنری و موزه ها, همه استقبال عمومی پس از 100 روز. اما سالن مثل سالن های ورزشی و استخرهای شنا باید باقی مانده بسته به عنوان خطر انتقال ویروس تلقی می شد بیش از حد بالا برای داخل سالن و امکانات ورزشی است.

ممکن است مشکل اجتماعی حفظ فاصله در رختکن و استخر-سمت در نظر گرفته شد که دلیل اصلی این تاخیر باز به جای انتقال آب که در آن کلر است که به احتمال زیاد برای کشتن این ویروس با توجه به پروفسور کیت نیل استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در دانشگاه ناتینگهام.

در حال حاضر الیور Dowden, وزیر امور خارجه, برای, فرهنگ, رسانه و ورزش است گفت: استخرهای سرپوشیده می تواند بازگشایی در انگلستان در 25 ژوئیه در یک جلسه توجیهی روزانه از خیابان داونینگ.

او گفت: مردم دیگر نمی خواهد که به “کار خود را در اتاق نشیمن طبقه” و این که مردم باید “کار را به کمک”.

پس چه هستند این قوانین جدید و زمانی که ما واقعا می توانید انتظار قادر به اولین شیب?

هنگامی که آنها بازگشایی?

آقای Dowden گفت: پنج استخر در انگلستان مجاز به بازگشایی در 25 جولای.

اگر چه آنها داده شده است چراغ سبز برای این تاریخ این لزوما به این معنا نیست آنها تمام خواهد شد و باز کردن درهای خود را پس از آن.

همانطور که با دیگر بخش ها مانند بارها و رستوران ها که باقی مانده اند بسته, بسیاری از استخرهای شنا فقط باز خواهد شد هنگامی که آنها احساس می کنند که با خیال راحت می تواند پایبند به دستورالعمل های جدید.

ریچارد Lamburn سر از امکانات برای شنا انگلستان قبلا گفتند که در حالت ایده آل می خواهید سه هفته متوجه منظور reheat استخر (که فقط می تواند انجام شود در افزایش 0.25 درجه یک ساعت) و انجام آزمایشات میکروبیولوژیکی.

این تفویض سازمان ملل که در حال حاضر مشغول کار بر روی یک نقشه راه های مختلف از انگلستان باید مشخص نشده تاریخ برای بازگشایی نشده است.

و برخی از استخرهای هرگز بازگشایی: کارشناسان تخمین زده می شود حدود 500 انگلستان استخر را مجبور به تعطیل برای همیشه به عنوان یک نتیجه از مشکلات مالی ناشی از این مستند.

دانکن Goodhew یک طلای المپیک-مدال و رئیس جمهور Swimathonبزرگترین در جهان سالانه جمع آوری کمک های مردمی شنا گفت: رادیو 4 امروز برنامه در ماه ژوئن که از 5,000 استخر های عمومی در انگلستان 10 درصد ممکن است هرگز دوباره.

آیا قوانین جدید ؟

به عنوان با دیگر مستند اقدامات آن است که انتظار می رود دولت به انتشار گسترده, راهنمایی در مورد چگونگی امکانات شنا می تواند تبدیل به Covid-19 امن قبل از بازگشایی.

برای دیگر صنایع این اقدامات باید شامل تشویق اجتماعی فاصله نگه داشتن سوابق بازدید کنندگان برای 21 روز برای کمک به هر گونه بالقوه بیمه خدمات درمانی پیگیری و ردیابی تلاش و ارائه دست sanitiser و ایستگاه های شستشو به مشتریان.

این جزوه به طور معمول صادر شده پس از اعلام شده است ساخته شده است. اما شنا انگلستان صادر شده و برخی از راهنمایی در 26 ژوئن, که به ما می دهد نشانه ای از آنچه شناگران ممکن است انتظار می رود زمانی که آنها بازگشت به استخر.

راهنمایی شامل 5 اسناد: راهنمایی برای باشگاه های, راهنمایی برای جامعه شنا, راهنمایی برای اپراتورهای راهنمایی برای آموزش شنا و راهنمایی برای کاربران است.

راهنمایی برای کاربران شخصی می گوید:

 • رزرو. شما همیشه باید بررسی وب سایت و یا کانال های رسانه های اجتماعی قبل از رفتن به استخر خود را برای جدول زمانی و کتاب یک اسلات در استخر در صورت لزوم.

 • فراموش نمی شنا اگر شما نشان می دهد هر Covid-علائم. این شامل یک متوسط جدید و سرفه مداوم از دست دادن طعم و یا بوی.

 • وارد استخر آماده”. به منظور کاهش زمان صرف شده در مناطق در حال تغییر در نظر بگیرید ورود خود را با لباس شنا در زیر لباس های خود را و آماده برای شنا. هنگامی که شما به پایان رسید خود را شنا ترک محل به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید.

 • دوش در خانه و صرف زمان کمی در رختکن به عنوان امکان پذیر است. قبل و بعد از شنا دوش باید انجام شود در خانه (حتی اگر امکانات در حال باز کردن در استخر).

 • خود را به ارمغان بیاورد تجهیزات. به هر گونه تجهیزات/ایدز با شما (شناور پا زدن تخته و غیره.) اطمینان از آن است که پاک و قابل شناسایی به عنوان مال شما قبل از اینکه شما می رسند. و به دست sanitiser.

 • به دنبال راهنمایی در این مدت از شنا. استخر خود را ممکن است پیاده سازی اسلات بار برای اطمینان اجتماعی فاصله است رعایت و حداکثر تعداد زیادی از مردم می توانند با استفاده از استخر است. اگر آنها به دنبال راهنمایی های خود را در این.

 • احترام به دیگر استخر کاربران است. مردم از استانداردهای مختلف و توانایی های خود را با استفاده از استخر. لطفا احترام به حق خود را به لذت بردن از خود را به شنا. آیا تماس فیزیکی با دیگر شرکت کنندگان است.

 • فکر در مورد خود را با سرعت و بدون سبقت. انتخاب خط خود را با استفاده از سرعت متوسط و آهسته علائم و تماشای آن در حال حاضر ، لطفا فراموش نمی رسد در حالی که شنا کردن. قبل از فشار دادن در هر نوبت بررسی برای دیدن اگر هر کسی سریع تر نزدیک است.

 • جهت. لطفا دنبال نشانه های جهت دار و حرکت در سراسر مناسب به طرف خط برای هر طول.

 • فاصله اجتماعی در آب است. همیشه تلاش برای حفظ مناسب اجتماعی فاصله بین خود و دیگر شناگر.

 • خود را انتخاب کنید, سکته مغزی و با آن چوب. وجود داشته است برخی از پیشنهادات که شنا انگلستان را متوقف پروانه سکته مغزی آن را به عنوان گسترده ای به سکته مغزی را افزایش می دهد خطر از آمدن به تماس با دیگر شناگران اما مشاوره که در حال حاضر حذف شده است. در حال حاضر آنها می گویند اگر شما به یک تغییر کندتر سکته مغزی به عنوان بخشی از جلسه خود را فکر می کنم در مورد حرکت خطوط.

اگر شما در حال بدست گرفتن بخشی در یک درس شنا با افراد دیگر و سپس اطمینان حاصل شود زیر است:

 • خود را معلم یا مربی شرکت از سمت استخر. هدایت می گوید: زمانی که ارائه شنا درس های معلمان و معاون آموزگاران باید تحویل از استخر.

 • اجازه می دهد کافی شکاف بین طبقات است. خود را معمول کلاس ممکن است دوباره timetabled برای اطمینان از وجود زمان کافی بین کلاس های دیگر به منظور جلوگیری, جمعیت, ساختمان در حال تغییر اتاق و یا سمت استخر.

 • هر مشترک تجهیزات باید sanitised پس از هر بار استفاده. اگر چه توصیه می شود که شما خود را شناور و تجهیزات دیگر اگر شما به اشتراک گذاری در طول یک کلاس – پس از اطمینان از آن است که تمیز قبل و بعد از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>