پلیس به نام ببر پادشاه وحش پس از خدمه فیلم فکر می کردند که می خواهم در بر داشت انسان باقی می ماند

پلیس گزارش به نام به اوکلاهما باغ وحش که قبلا متعلق به Tiger King star جو عجیب و غریب پس از خدمه فیلم بر این باور بودند که کشف کرده بود بشری باقی مانده است.

با توجه به TMZاجرای قانون وارد شده و پس از سگ که در حال حاضر در سایت به نظر می رسد سیگنال آنها پیدا کرده بود بخش هایی از بدن در یک تمساح گودال.

پس از آن بود که باقی مانده بودند ظاهرا کسانی که از حیوانات کوچک – احتمالا یک تمساح – و مقامات اعلام این موضوع بسته شده است.

سگ بودند و صریحی در به عنوان بخشی از یک قسمت از Zak Bagans را شبح ماجراهای.

این باغ وحش در Wynnewood در اصل متعلق به عجیب و غریب تا زمانی که او به اعدام محکوم شد در سوء استفاده از حیوانات اتهامات و برای قتل-برای-استخدام به عنوان بخشی از یک توطئه برای کشتن رقیب خود Carole, Baskin. او در حال حاضر خدمت به 22 سال حبس.

یک قاضی پس از اعطا Baskin, 58, کنترل کامل از عجیب و غریب است 16.4 هکتار پارک به منظور کمک به حل و فصل یک $1m (£792,000) قضاوت است که عجیب و غریب بود دستور داد او را به پرداخت برای نقض قوانین حق تکثیر.

عجیب و غریب بود در اصل در سمت چپ باغ وحش به سابق خود شریک کسب و کار Jeff Lowe و مادر خود را. قاضی حکم داد که انتقال او از باغ وحش زمین به آنها چند سال پیش جعلی بود.

لاو داده شد 120 روز به تخلیه محل و حذف از حیوانات عجیب و غریب از اموال.

در توییتر پست عجیب و غریب مدیریت گفت: Baskin را تصاحب GW عجیب و غریب حیوانات, پارک یادبود ” بود “یک روز تاریک در تاریخ”.

“کارول Baskin به سرقت رفته باغ وحش در حالی که جو درمانده است پشت میله های زندان است و تلاش برای رفع شکنندگی در ادارات پلیس,” صدای جیر جیر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>