‘سیاره 9’: دانشمندان دانشگاه هاروارد راه اندازی طرح برای پیدا کردن ‘ازلی, سیاه, سوراخ در لبه منظومه شمسی

دانشمندان دانشگاه هاروارد پیشنهاد یک برنامه برای پیدا کردن ماهیت یک hypothesised شی در لبه منظومه شمسی ما است.

پیشنهاد اجازه می دهد برای دانشمندان برای پیدا کردن اینکه آیا یک سیاه چاله در می رسد دور از محله ما – و اینکه آیا این چیزی است که در واقع باعث می شود تا مرموز “سیاره نه” است که برخی معتقدند به دروغ کشف نشده وجود دارد.

متعدد محققان پیشنهاد کرده اند که می تواند وجود داشته باشد یکی دیگر از سیاره کمین در لبه منظومه شمسی ما است. اما آن را هرگز مشاهده شده به طور مستقیم به جای آن پیشنهاد شده است که اشیاء دیگر را در اطراف آن به نظر می رسد به حرکت به طوری عجیبی وجود دارد که باید برخی از شی ناشناخته در خارج وجود دارد نگران کننده آنها است.

دیگران پیشنهاد کرده اند که همان رفتار را در واقع می تواند ناشی از یک ازلی سیاه چاله که هم اثرات بر روی اشیاء اطراف آن خواهد بود بسیار دشوار است برای مشاهده در چنین فاصله ای. امکان هر گونه سیاه چاله نیز کوچک: به عنوان بزرگ به عنوان یک گریپ فروت با یک توده از حدود پنج خاکی.

در حال حاضر آنها پیشنهاد کرده اند که آن را ممکن است برای آزمایش این نظریه به دنبال “اتحاد شراره”. این کشف از آن شراره اجازه می دهد دانشمندان برای اطمینان می دانم که آیا “سیاره نه” است که در واقع یک سیاه چاله است.

“در مجاورت یک سیاه چاله کوچک بدن است که رویکرد آن ذوب خواهد شد به عنوان یک نتیجه از گرمایش از پس زمینه اتحاد گاز از میان ستاره ای متوسط بر روی سیاه چاله” گفت: امیر سراج یک دانشجو در مقطع کارشناسی در دانشگاه هاروارد کار می کرد که به پیشنهاد این ایده. “هنگامی که آنها ذوب کوچک بدن در معرض جزر و مدی اختلال توسط سیاه چاله به دنبال اتحاد از tidally مختل بدن بر روی سیاه چاله است.”

خواهد بود که تنها راه برای دیدن هر سیاه چاله – به دلیل ماهیت خود را بدان معنی است که آنها نمی تواند در غیر این صورت دیده می شود.

“از آنجا که سیاه چاله ها هستند ذاتا تاریک تابش که ماده ساطع می کند در راه خود را به دهان, سیاه چاله است که ما تنها راه برای روشن کردن این محیط تاریک” گفت: Avi, لوئب, Frank B. بیرد جونیور استاد علم در دانشگاه هاروارد که همچنین پیشنهاد این طرح است.

دانشمندان امیدوارم که آنها قادر خواهد بود به نقطه آن عود با استفاده از میراث نظرسنجی از فضا و زمان (LSST) ماموریت است که انتظار می رود برای شروع نقشه برداری آسمان بعد از این سال. بدون که تکنولوژی ما ابزار حساس به اندازه کافی قادر به دیدن آن اعلام عود.

“LSST دارای یک میدان دید گسترده پوشش کامل آسمان دوباره و دوباره و جستجو به صورت گذرا عود” استاد لوئب در بیانیه ای گفت. “دیگر تلسکوپ خوب هستند در ضمن یک هدف شناخته شده اما ما دقیقا نمی دانند که به کجا نگاه برای سیاره نه. ما تنها می دانیم گسترده ای از منطقه که در آن ممکن است به زندگی.”

این تکنیک می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دیگر مشابه کار محققان توجه داشته باشید در مقاله جدید. اما ممکن است سیاره نه انتخاب شد تا حدودی به دلیل مقدار بسیار عظیمی از علاقه به این ایده و همچنین به عنوان اطلاعات اضافی در این امر کمک کند در مورد منظومه شمسی و فراتر از آن.

“خارج از منظومه شمسی ما است حیاط خلوت. پیدا کردن سیاره نه مانند کشف یک پسر عموی زندگی در ریختن پشت خانه خود را که شما هرگز نمی دانستند در مورد گفت:” استاد لوئب. “آن را بلافاصله پرسش: چرا وجود دارد ؟ چگونه آن را به دست آوردن خواص آن? آیا این شکل منظومه شمسی تاریخ ؟ وجود دارد بیشتر آن را دوست دارم؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>