Piers Morgan کتاب جدید ریل در برابر 'قاه بیدار لیبرال"

پیرز مورگان اعلام کرده است او یک کتاب جدید بیرون می آید با عنوان از خواب بیدار: چرا "لیبرال" جنگ آزادی بیان اس

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

پیرز مورگان اعلام کرده است او یک کتاب جدید بیرون می آید با عنوان از خواب بیدار: چرا "لیبرال" جنگ آزادی بیان است و حتی خطرناک تر از Covid-19.

صحبت در مورد کتاب که منتشر خواهد شد توسط هارپر کالینز در اکتبر 15, مورگان گفت: "بزرگترین تهدید برای آزادی ما در قرن 21 نیست coronavirus اما قاه بیدار لیبرالها تلاش برای کشتن دموکراسی و سرکوب آزادی بیان است.

"این شیپور به عنوان یک لیبرال خودم برای آنها برای جلوگیری از جیغ بشود و لغو همه آنها مخالفت با و شروع بخشی از راه حل جهانی ناهماهنگی و تقسیم – مشکل نیست."

مجری و روزنامه نگار شناخته شده برای خود را به نفرت و بیزاری به "بیدار لیبرال". در ماه ژانویه او در توئیتر خود نوشت: "'خواب' به این معناست که به طور مداوم خود اعمال صالح مسلم است که خود را فوق العاده لیبرال فضیلت-سیگنالینگ نظر است که نه تنها همیشه راست اما هر کسی که مخالف یک ادم سفیه و احمق. شما می دانید نوع..."

در طول یک سال 2019 مصاحبه با آمریکا مفسر بن شاپیرو مورگان گفت: "این برف ریزه فرهنگ است که ما در حال حاضر در عمل این قربانی فرهنگ هر کس به فکر می کنم در یک روش خاص رفتار یک راه خاص... هر کس به یک خونریزی قلب و بگویید شما 20 چیزهایی هستند که با آنها اشتباه است

"من فقط فکر می کنم آن است که همه به طور کامل اریب به یک محیط که در آن همه جرم توسط همه چیز و هیچ کس مجاز به گفتن یک شوخی است."

در سال 2018 مورگان متهم شد که "کاملا توهین آمیز" پس از او به شوخی در مورد Caitlyn Jenner را جنسیتی انتقال جراحی طی یک مصاحبه تلویزیونی.

مورگان اعلام این خبر از کتاب خود به 7.6 میلیون دنبالکننده در توییتر. پست همراه با یک تصویر از کتاب آینده خود را.

آشکار نا امید مورگان پیروان که انتظار می رود بیشتر به یاد ماندنی اعلام. بحث برانگیز روزنامه نگار پیشتر در توئیتر خود نوشت: "من به ساخت یک اطلاعیه بزرگ در ظهر. سازمان دیده بان این فضا است."

یک کاربر توییتر در پاسخ به مورگان اخبار کتاب آینده خود را: "من هرگز احساس بیشتر جریان توسط یک اطلاعیه." یکی دیگر گفت: "این است که آن ؟ خونین کتاب. هیچ کس را به عنوان خوانده شده اجازه می دهد تا واقعی."

زیر مورگان تیزر Tweet این وجود گمانه زنی ها در رسانه های اجتماعی که مجری خواهد بود ترک خوب صبح بریتانیا. او قبلا گفته او "احتمالا" مجموعه ای به ترک روزانه ITV چت نشان می دهد هنگامی که قرارداد فعلی خود را منقضی می شود.

اجرایی ناشر Oli مالکوم توصیف بیدار به عنوان "فوری قاطعانه اما مهمتر از همه بسیار قانع کننده به عنوان خوانده شده".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن