Piers Morgan اذعان می کند او می تواند ترک خوب صبح بریتانیا تا پایان سال 2021

پیرز مورگان سوخت حدس و گمان است که او می تواند ترک خوب صبح بریتانیا تا پایان سال آینده است.

صحبت های روزانه ITV چت نشان می دهد مجری گفت که او “احتمالا” مجموعه ای به ترک هنگامی که قرارداد فعلی خود را منقضی می شود. از آن شده است شایعه در حالی که صبحانه میزبان نشان می دهد به زودی ترک پست خود.

در این صبح امروز (7 تیر) قسمت از خوب در صبح بریتانیامورگان شروع به خواندن ایمیل های فن از یک نمایشگر به نام CJ که به عنوان خوانده شده: “من فکر کردم من شنیده ام شما دولت شما در حال ترک در پایان سال است.”

او پاسخ داد: “من در واقع CJ. پایان سال آینده… احتمالا.”

شرکت میزبان سوزانا رید سپس افزود: “مذاکرات قرارداد در جریان است.”

وحی آمد پس از خبری که مورگان و رید خواهد بود در نظر گرفتن زمان به دور از خوب در صبح بریتانیا به صورت سالانه خود را برای تعطیلات تابستان و بازگشت تا سپتامبر است.

در اوایل این هفته آنها تایید شده است که آنها را برای اولین بار مشورت co-مجری کیت, Garraway, که, شوهر, دراپر, درک شده است بستری شدن coronavirus.

مورگان گفت: “ما در حال رفتن به صحبت کردن کیت در روز چهارشنبه قبل از ما رفتن برای تابستان و من مطمئن هستم که او باید چیزی برای گفتن در مورد این.”

خوب صبح بریتانیا پخش است در ITV در 6 صبح هر روز هفته. این مجموعه به تازگی درخواست صدها شکایت به پخش watchdog Ofcom پس از مورگان گیر انگشتان خود را در گوش او طی مصاحبه ای با محافظه مراقبت وزیر هلن Whately.

بسیاری از وزرای ارشد باید تحریم این مجموعه بیش از مورگان مصاحبه با تکنیک.

رید تلاش برای خواندن یک دولت با صدور بیانیه ای که در آن نقطه مورگان interjected گفت: “اگر آنها تحریم ما, من قصد دارم به تحریم خود را کمی احمق اظهارات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>