پیرس برازنان ‘نمی دانم’ اگر او می خواهم کار با رومن پولانسکی دوباره در این ‘خطرناک’ بار

پیرس برازنان است در دفاع از تصمیم خود برای کار با رومن پولانسکی اما گفت که او نمی داند که اگر او دوباره آن را انجام دهد “در این آب و هوا”.

در سال 2010 این بازیگر ستاره دار به عنوان یک داستانی انگلیسی, نخست وزیر سابق متهم به جنایات جنگی در پولانسکی را هیجان انگیز The Ghost Writer.

بسیاری از بازیگران را مورد انتقاد قرار گرفته است برای کار با پولانسکی پس از کارگردان فرانسوی محکوم شد برای تجاوز به یک دختر 13 ساله در سال 1977.

وقتی پرسید که توسط نگهبان آنچه که او فکر می کند از این انتقادات برازنان گفت: “من در زمان به نقش و به بخشی در این شبح نویسنده به دلیل کاری که روم انجام داده است به عنوان یک هنرمند به عنوان یک مدیر. من اجازه نداد بقیه عمر خود را تحت تاثیر قرار است ، من تا به حال به صداقت با خودم و می دانیم که عدالت انجام شده بود نیمی بازگشت و جلو رفت و به عنوان یک بازیگر.”

در مورد اینکه آیا او خواهد کار با پولانسکی او افزود: “من نمی دانم اگر در این آب و هوا, من را ساخته اند این تصمیم همان, همان انتخاب است. این بار خطرناک و آن را بسیار سمی جهان است. من نمی دانم.”

پولانسکی بهترین کارگردان برنده شدن در César Awards در اوایل این سال باعث راه رفتن-outs از “منزجر” بازیگران.

Adele Haenel ایستاد و سمت چپ اتاق بنا به گزارش فریاد کلمه “شرم” را به عنوان او ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>