Photoshoots بیش از FaceTime و یک زوم مراسم: چگونه خود را برای جشن لغو عروسی تاریخ در مستند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Sقله به هر کسی که به گره قبل و آنها را به شما بگویم که چقدر سریع روز عروسی خود را می رود. بین ساخت مطمئن شوید که شما در زمان می رسند و گفت: “من قبل از شما آن را بدانید شما در حال برش کیک و در حال اجرا را از طریق یک گوهر درخشان ارسال کردن. حداقل این است که چگونه بعد قرار است برای رفتن.

برای بسیاری از زوج ها در سال 2020 با این حال تمام آنچه که تغییر کرده است. در 19 مارس, کلیسای انگلستان اعلام کرد که مراسم عروسی خواهد بود محدود به فقط پنج نفر (عروس و داماد یک وزیر و دو شاهد) با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. اما زمانی که این مستند در سراسر کشور آغاز فقط بعد از چهار روز قوانین تغییر دوباره و بوریس جانسون اجرا یک ممنوعیت آشکار در تمام مراسم عروسی همراه با سایر گردهمایی های اجتماعی.

سه ماه بعد و این ممنوعیت هنوز هم در محل در سراسر انگلستان و اسکاتلند و ولز با مقامات ارائه, ارتباط جنسی, با کمی راهنمایی به عنوان زمانی که دقیقا آنها ممکن است قادر به دریافت hitched. در ضمن در ایرلند شمالی به تفویض دولت آغاز شده است به اجازه می دهد, هوای آزاد, مراسم عروسی با 10 نفر در حال حاضر به عنوان بخشی از استراتژی خود را به سهولت مستند.

در حالی که این خبر خوبی است برای برخی از زوج های همه گیر به معنای هزاران نفر از مردم در سراسر انگلستان شده اند در سمت چپ با هیچ چاره ای جز به تعویق انداختن عروسی خود را به تاریخ بعد و یا انصراف از آن در دسترس نباشد. این درگیر خود راضی نیستند به تنهایی و خود را در غم و اندوه – حدود 76 درصد از 2020 مراسم عروسی بوده است نهفته coronavirus تا کنون – اما حتی پس از آن را در چشم انداز خود را صرف خواهد-بود روز عروسی به دور از خانواده و دوستان راحت تر است. این بار گرامی مجموعه تاریخ به آمیخته با ناامیدی برای همیشه لطفا برای ؟

حتی اگر آن را بعید است که هر یک از ما حضور پیدا خواهد کرد آنچه که ما در نظر به مراسم عروسی سنتی در هر زمان به زودی, ارتباط جنسی, در حال اثبات این است که اصلی تاریخ نیاز به رفتن خود خسته شده اید با بسیاری از انتخاب به اصلاح این روز را برای خود و مناسبت در راه مثبت.

به برخی از انتخاب به اذعان یک روز در سال که یک رویداد, اما, مهم, نیست, دیگر اتفاق می افتد ممکن است به نظر می رسد غیر ضروری اما هلن Pye معاون سردبیر در Hitched می گوید او معتقد است که می توان آن را یک “مسهل تجربه” برای بسیاری از زوج ها اضافه کرد که در حالی که آن را باید یک زمان به جشن می گیرند آن است که کاملا طبیعی است که احساس ناراحتی و تخلیه.

کاترین پیسی و نامزدش جیمی به دنبال به جلو به مارک اصلی خود تاریخ عروسی در ماه اوت

“پس از همه هیجان انگیز ساخت تا به عروسی خود به تعویق انداختن ترک کرده است بسیاری از زوج های دل شکسته و این کاملا طبیعی است واکنش شما شده است blindsided با حوادث نگران کننده و در حال حاضر شما در حال اضافه کردن و حتی بیشتر استرس و نگرانی در بالا به عنوان شما را در مقابله با احساسات خود منابع مالی خود را مدیریت تامین کنندگان و سالن و مقابله با خانواده, انتظارات,” او توضیح می دهد. “شما تا به حال که اصلی تاریخ در ذهن برای ماه ها در حال حاضر به عنوان روز شما ازدواج با عشق از زندگی خود را به طوری که آن را تصدیق جشن آنچه در آن می ایستد و اجازه درد آن را نگه می دارد خواهد بود یک مسهل تجربه است.”

کاترین پیسی از لندن بود که با توجه به ازدواج این همایون می گوید: او در حال برنامه ریزی در مارک اصلی تاریخ عروسی گرفتن تا لباس پوشیدن و خوردن کیک و باز کردن بطری شامپاین است که در حال ذخیره شد برای مهمانان خود را. “این امر می تواند خوب به علامت اصلی تاریخ و نه فقط اجازه دهید آن را آمدن و رفتن” او می گوید. “ما زمان زیادی را قرار داده و به فکر برنامه ریزی عروسی شده اند و خیلی هیجان زده برای آن انجام کاری کوچک اما ویژه به مناسبت تاریخ اذعان دارد همه چیز را که ما انجام داده ایم و به نوعی از ری استارت شمارش معکوس برای تاریخ جدید است.”

هر چند آن را نمی ممکن است آنچه که شما تا به حال در ابتدا پیش بینی وجود دارد مقدار زیادی از راه را به علامت اصلی خود عروسی تاریخ در مستند. آیا شما می خواهید به نگه داشتن چیزهای پایین کلید و صمیمی با یک فیلم شب برای دو یا عرشه از خانه خود را با دکوراسیون عروسی. در اینجا 10 راه خود را به اصلاح عروسی اصلی تاریخ اگر شما تا به حال به تعویق انداختن.

میزبان یک minimony

یک “minimony” است که یک اصطلاح جدید است که دقیقا آنچه در آن برای تلفن های موبایل مانند: مینی مراسم است. این رویداد را قادر می سازد ارتباط به یک پیش نمایش از آنچه که آنها پرتاب خود را بزرگتر به تعویق افتاد مراسم و پذیرایی در تاریخ بعد.

زوج های در حال ساخت خود را minimonies ویژه از جمله برگذار (یا در شخص و یا virutal) برای اولین بار از یک ایوان یا بالکن شخصی پاکستان و عناصر الهام اصلی خود را در روز عروسی. Minimonies به طور کلی یک راه برای زوج ها به افتخار تعهد خود را به یک دیگر با عزیزان خود در حالی که هنوز نگه داشتن یک فاصله امن.

کیت و کیه برگزار مجازی minimony رهبری انسان برگذار ناتالی Omar

ناتالی Omar عروسی برگذار شده است انجام شده یک عدد از مراسم در هفته های اخیر و به عنوان مستند برطرف شده عروسی آینده است که شامل خود عروس و داماد و مهمانان در یک باغ. در حالی که انسان مراسم هستند و نه از نظر قانونی الزام آور در انگلستان و ولز Omar می گوید, ارتباط جنسی, لذت بردم از نمایش با شکوه از آن است.

“من آخرین زن و شوهر عروسی راه می رفت پایین راهرو در باغ بزرگ به یک گل افت شد و شاهد در فرد دیگر خانواده خود را در خانواده و دو تن دیگر از اعضای خانواده خود را مخفی و تماشا از یک فاصله اجتماعی. آنها هر دو به من گفت پس از آن که این احساس من وجود دارد با آنها ازدواج با آنها, و آن را از طرف من بیش از حد!”

اگر یک minimony را احساس نمی کند کاملا حق را برای شما در نظر زوم حزب به جای کمک به از نو خلق کردن برخی از فضای شما را احساس کرده اند در حالی که احاطه شده توسط خانواده و دوستان در روز عروسی خود را. به مطمئن شوید که آن را بسیار سرگرم کننده تر از کار روزانه خود را تیم check-ins شامل مهمانان خود را با درخواست از اعضای حزب لباس عروس برای انجام سخنرانی, مجازی, نان تست, DJ مجموعه ای و یا حتی یک عروسی با مضمون امتحان.

“من می خواهم پیشنهاد مارک مناسبت به طور منظم با شگفتی و لحظه به نگه داشتن بعد رفتن می گوید:” امی عبور مدیر خلاق در برنامه ریزی رویداد شرکت پیچک و طلا استودیو. “پس از آن مجموعه خودتان یک بار و ترتیب یا یک تعداد انگشت شماری از مردم و یا زیادی زوم چت با بسیاری از شما عزیزان و دوستان! خوردن, نوشیدن, بازی, موسیقی و ایجاد خاطرات جدید.”

نمی نبرند کیک

به یاد داشته باشید که پنج لایه کیک لیمو با مزه و پر وانیل گراوند که شما تا به حال شده است در انتظار سال برای لذت بردن از ؟ آیا منتظر نیست تا زمانی که خود را جدید عروسی تاریخ برای برآوردن ولع مصرف خود را و سفارش یک کیک برای تحویل در همان عطر و طعم را برای شما و شریک زندگی خود را.

(گتی ایماژ/iStockphoto)

ملیسا Rayner, بنیانگذار پری گرد و غبار نانوایی می گوید: او تا به حال بسیاری از زوج خود علامت اصلی تاریخ با نسخه های مختلف از کیک های آنها برنامه ریزی شده بود. “من تا به حال دو فاک, درخواست برای یک جعبه کیک و یا کوچکتر از اندازه واقعی خود کیک عروسی که آنها در حال حاضر رزرو با ما. اگر شما در حال حاضر خریداری یک ردیف بالا دائم الخمر چرا که استفاده بیش از حد و اگر شما انتخاب کرده اید یک دسر جدول شما حتی می تواند یک نسخه کوچکتر از این شاید به عنوان یک پیک نیک و یا در باغ خود را با خانواده.”

صلیب گفت: یکی از زوج های انجام دقیقا همان است که. پس از به تعویق انداختن nuptials خود را که باید در اسپانیا برگزار شد, آنها تا به حال کوچک اجتماعی-فاصله گردهمایی با خانواده در حالی که با بهره گیری اسپانیایی با مضمون رفتار و کوچک “کیک عروسی” از تامین کنندگان خود را.

باید به لحاظ اجتماعی فاصله عکس

نما در خارج از خانه خود را یک راه عالی برای جشن اصلی خود را در روز عروسی و ضبط یک لحظه خاص در زمان.

“Covid-19 اجازه داده عکاسان به طور باور نکردنی خلاق و بسیاری از عکاسان عروسی در حال ارائه FaceTime و یا آستان photoshoots می گوید:” Cherelle یوسف و عروسی و رویداد برنامه ریز در کاملا برنامه ریزی شده 4 شما. “همچنین به زوج یک فرصت برای به دست آوردن تمام لباس و تحسین هر یک از دیگر در لباس عروسی.”


Osman Marfo Gyasi بنیانگذار Wolf & Co عروسی عکاسی استخدام شده برای انجام تعدادی از photoshoots برای زوج های اصلی خود را در روز عروسی یا اجتماعی فاصله در خانه و یا خارج از جایی به آنها معنی دار. “ترک روز بینام و نشان در سکوت و اندوه می توانید تراشه را در معنای اصلی و هدف از این بعد شما برنامه ریزی شده,” او توضیح می دهد. “صحبت کردن در مورد آن و toasting به آن راه تغذیه قدردانی از عشق و تعهد نسبت به یکدیگر است.”

زوج می تواند یا سازماندهی عکس های خود را در روز عروسی واقعی و یا طرح آن در شود به طوری که زمانی که تاریخ عروسی خود را می کند و در نهایت رول در اطراف آنها می توانید برخی از عکس های مورد علاقه خود را در خانه خود را. تصاویر نیز می توان در به تعویق افتاد عروسی برای به اشتراک گذاشتن با مهمانان و لباس و دکور.

خود را به ارمغان بیاورد عروسی شکوفه صفحه اصلی

این که آیا شما در حال برنامه ریزی یک minimony و یا یک وعده غذایی ساده وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما نمی توانید درمان خود را به برخی از بهار شکوفه چه بوده است روز عروسی خود را. به صورت فوق العاده ویژه, لمس, چرا سفارش یک نسخه از خود واقعی دسته گل و یا اگر شما نمی توانید که تا کنون در برنامه ریزی فرایند رسیدن به یکی از مورد علاقه خود را محلی گل و چیزی به خود را درب تحویل.

Bride-to-be Adina مترززو از دارتفورد بود که با توجه به ازدواج در 13 ژوئن سال 2020 بود که فقط. مترززو تصمیم او قصد ندارم به اجازه بعد منتقل کند و دستور داد گل که همان به عنوان دسته گل عروس قبل از لذت بردن از یک شام رمانتیک در باغ با او نامزد و toasting با یک بطری شامپاین.

زنان شده است سفارش خود را, لباس عروس, دسته گل در طول مستند (پیچک و طلا Studio)

“گل زیبا بودند و من احساس مانند یک عروس” مترززو می گوید. “مارک مناسبت 1,000 درصد کمک می کند و این آرامش است هنوز هم جشن می گیرند. که می شود گفت احساس نمی مانند شما برای همیشه باقی می ماند مثبت – گریه سالم است و من گریه کردم چشم من را (مانند زشت گریه) من دسته گل تحویل داده شد. ما تا به حال ما محل رزرو شده برای دو سال.”

عروسی صبحانه برای دو نفر

مواد غذایی تغذیه روح پس چرا نگاهی به زمان برای لذت بردن از یک شام شمع روشن که تکرار عروسی خود را صبحانه در چه باید روز بزرگ خود را?

اگر شما منو درگیر غذاهای که نیاز به سطح بالایی از مهارت آشپزی شما همیشه می تواند با استفاده از عروسی خود را به صبحانه به عنوان یک موضوع و رفتن از وجود دارد. اگر عروسی خود را در صبحانه قرار بود یک ولینگتون گوشت گاو نگه داشتن آن ساده و درمان خودتان را به استیک و یا اگر شما برنامه ریزی در داشتن stonebaked پیتزا, دریافت خلاق خود را با پر کردن و پر کردن. اگر بودجه شما اجازه می دهد تا شما می توانید استخدام وراج عروسی خود را به از نو خلق کردن عروسی خود غذا برای دو نفر.

(گتی ایماژ/iStockphoto)

Zeleka نادین بنیانگذار عروسی, هماهنگ کننده اضافه می کند که شما می توانید همه چیز را تا درجه یک با گرفتن یک mixologist به راه اندازی یک نوار در باغ خود را. “کار با آنها را برای ایجاد یک امضا به تعویق افتاد عروسی کوکتل به صورت اصلی خود تاریخ است که شما می توانید با شما به خود واقعی روز عروسی,” او می گوید. “مقدار زیادی از الکل همیشه سبک خلق و خوی. شما حتی می توانید خانواده در خانه درگیر از طریق زوم آنها را به یک لیست از مواد تشکیل دهنده را انتخاب کنید تا در آماده سازی است.”

می گویند بله به پانسمان کردن

ما نشان می دهد شما کامل مونیکا در دوستان اما این فرصت مناسب را به درستی دریافت لباس پوشیدن و آن را قطعا یک تغییر خوب از این جفت ارز از شل جاگر شما شده اند و ورزشی پس از مستند آغاز شد. شروع روز خود را با یک متنعم صبح که در آن شما نور زرق و برق دار شمع معطر و افراط در یک تسکین دهنده ماسک صورت.

(گتی ایماژ)

شما احتمالا می خواهید به نگه داشتن خود لباس عروسی واقعی روز بزرگ که خود را به جای قرار دادن در چیزی است که شما احساس می کنید در بهترین حالت خود را در تشویق و شریک زندگی خود را به انجام همان. شما می توانید لباس سفید مورد علاقه خود را در شب و یا سفارش خود را به چیزی جدید – هر آنچه که باعث می شود شما احساس بزرگ.

به چیزهایی که یک گام بیشتر شما حتی می تواند آماده شدن در اتاق های جداگانه برای نامزد خود را و پس از آن راه اندازی یک دوربین برای فیلم خودتان داشتن “اولین نگاه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید