خرید رپورتاژ

Toilet Paper Roll Camera Lens
عکس های اعتباری: Peta پیکسل
عکاس متیو استرن منحصر به فرد لنز دوربین در گذشته اما این یکی فقط ممکن است عجیب. درست است که او یک عملکرد لنز با استفاده از با ارزش ترین کالا در طول covid-19 بحران – کاغذ توالت و او حتی چند نمونه عکس برای اثبات است که آن را در واقع کار می کند. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.چگونه کار می کند ؟ خوب یک لنز قرار داده شده بود به لوله مقوایی و یکی دیگر از رول توابع به عنوان تمرکز در هر بشکه رسید. در دومین رول صاف M42 به E-mount adapter و یک M42 iris دیافراگم متصل شد. این بدان معنی است که او می تواند حرکت رول کاغذ توالت به عقب و جلو برای تنظیم تمرکز.

Sony RX100 VII Premium Compact Camera with 1.0-type stacked CMOS sensor (DSCRX100M7)
سونی RX100 هفتم حق بیمه دوربین جمع و جور با 1.0-نوع انباشته سنسور CMOS (DSCRX100M7)

  • 20. 1MP 1. 0 نوع انباشته سنسور CMOS زایس Vario Sonnar T* 24 200 میلیمتر F2. 8 F4. 5 دیافراگم بزرگ بالا بزرگنمایی لنز زوم
  • 0. 02 ثانیه. بالا AF سرعت 357 نقطه کانونی plane Phase detection AF و 425 نقطه تشخیص کنتراست AF
  • تا 20 فریم در ثانیه خاموشی رایگان تیر اندازی با استفاده از تا 60 بار در ثانیه. Af/AE محاسبات
  • هوش مصنوعی مبتنی بر زمان واقعی ردیابی, برای, عکسهای و فیلم و لمس ردیابی است. زمان واقعی چشم AF به صورت انسان (عکس و فیلم) و برای حیوانات (عکس تنها)
  • ویدیو 4K با s log3 و فاصله تیراندازی. جک میکروفون و موقعیت عمودی ضبط داده ها. فعال حالت تثبیت کننده تصویر در ویدیو 4K ضبط و ویرایش فیلم, اضافه کردن سازگار

Toilet Paper Roll Camera Lens
Toilet Paper Roll Camera Lens
Toilet Paper Roll Camera Lens

وجود دارد هیچ دلیلی که چرا ما نیاز به بیش کاغذ توالت بیش از حد معمول در این بیماری همه گیر اما شاید یک دلیل خوب است که هر کس می خواهد به لنز دوربین” گفت: Mathieu.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de