Impossible Photo Moon Instagram
عکس های اعتباری: زمینه کیهانی
عکاس اندرو مک کارتی می داند که گرفتن یک تصویر کامل از ماه در یک شات است که تقریبا غیر ممکن است حتی با یک بالا پایان DSLR بنابراین او تصمیم گرفت برای کوک همراه ده ها تن از عکس برای ایجاد کامپوزیت است که شما در اینجا مشاهده کنید. برای مشخص تر می شود آن را ساخته شده از دو هفته از ماه اپیلاسیون و او قمری نابودگر از تصویر که دارای بیشترین کنتراست (که در آن سایه طولانی ترین) تراز وسط قرار دارد و مخلوط آنها را به نشان می دهد بافت غنی در سراسر سطح. جزئیات بیشتر برای تصاویر بیشتر و اطلاعات است.

مشاهده این پست در Instagram

اوه… همه ترمیناتور! من ارسال نمی کند در حالی که تا حدودی به این دلیل من در زیر آب و تا حدودی چون من کار بر روی این جانور از یک پروژه است. این ماه ممکن است نگاه کمی خنده دار به شما و این به دلیل آن است که غیر ممکن است ، از 2 هفته از تصاویر از ماه اپیلاسیون, من در زمان این بخش از تصویر که دارای بیشترین کنتراست (درست قبل از قمری ترمیناتور که در آن سایه طولانی ترین) تراز وسط قرار دارد و مخلوط آنها را به نشان می دهد بافت غنی در سراسر سطح. این خسته کننده به حداقل می گویند یعنی از آنجا که ماه نیست خط تا روز بیش از روز پس از هر تصویر تا به حال به تعریف 3d حوزه و تنظیم به مطمئن شوید که هر تصویر در تراز وسط قرار دارد. من ممکن است یا نه ممکن است سعی کنید دوباره برای توقف فاز بسته به بازخورد. اندازه کامل برای این عنوان به خوبی به عنوان یک پس زمینه گوشی بود با مراجعان. لینک بررسی در بیوگرافی من اگر شما می خواهم برای پیوستن به دریافت و دسترسی به محتوای منحصر به فرد! چاپ نیز در دسترس از طریق گالری اصلی.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط اندرو مک کارتی (@cosmic_background) در

اطمینان حاصل کرد که او تا به حال ماه را کاملا تراز وسط قرار دارد, مک کارتی, آموزش دوربین خود را در چاله نزدیک به قمری نابودگر هر شب به مدت دو هفته آن را به عنوان مومی نسبت به تکمیل روشنایی است. این منجر به بالا-کنتراست بالا-کیفیت عکس در هر دهانه در ماه زمین رو به سمت. اما ترکیب همه این عکس هم ثابت می شود یک سردرد اما ارزشمند در آن.

فروش

Gskyer Telescope, 70mm Aperture 400mm AZ Mount Astronomical Refracting Telescope for Kids Beginners - Travel Telescope with Carry Bag, Phone Adapter and Wireless Remote
Gskyer تلسکوپ 70mm دیافراگم 400 AZ کوه فصل Refracting Telescope برای کودکان و مبتدیان – سفر تلسکوپ با حمل کیسه تلفن آداپتور بی سیم و از راه دور

  • کیفیت اپتیک: 400mm f/5.7) فاصله کانونی و 70mm دیافراگم به طور کامل پوشش داده و اپتیک لنز شیشه ای با بالا انتقال پوشش ایجاد تصاویر خیره کننده و محافظت از چشم خود را. مناسب برای تلسکوپ ستاره شناسان به کاوش ستاره ها و ماه.
  • بزرگنمایی: با دو تعویض eyepieces و یکی 3x بارلو لنز.3x بارلو لنز trebles بزرگنمایی قدرت هر چشمی است. 5×24 یاب محدوده با نصب و استقرار براکت و صلیب مو خطوط را داخل محل اشیاء به راحتی.
  • از راه دور بی سیم: رایگان شامل یک تلفن هوشمند آداپتور و یک دوربین بی سیم از راه دور برای کشف ماهیت جهان به راحتی از طریق صفحه نمایش و شگفت انگیز در چین تصاویر.
  • قابل تنظیم سه پایه: این تلسکوپ اجازه می دهد تا برای بسیاری از های مختلف مشاهده موقعیت با یک تنظیم آلیاژ آلومینیوم سه پایه و یک کیسه حمل تلسکوپ و سه پایه مناسب می تواند در داخل کیسه های آسان برای سفر و ذخیره سازی.
  • رضایت: عمر نگهداری. اگر شما هر گونه سوال در مورد محصول و خدمات, لطفا احساس رایگان برای تماس با ما و ما بهترین های ما برای کمک به شما در 24 ساعت.