شبح اپرا به پایان غرب پس از 34 سال در ضربه ویرانگر به انگلستان تئاتر

The Phantom of The Opera است که “به طور دائم” در پایان غرب پس از 34 سال در آنچه خواهد آمد به عنوان یک ضربه ویرانگر به انگلستان تئاتر میباشد.

اندرو لوید وبر بلند موسیقی در حال اجرا است که برای اولین بار افتتاح شد در تئاتر اعلیحضرت او در سال 1986 دیگر نمی خواهد اجرا در لندن با توجه به تاثیر مالی coronavirus همه گیر تا به حال در تئاتر.

تور تولیدات این نمایش نیز نمی خواهد بروید.

اخبار اعلام شده توسط تولید کننده کامرون مکینتاش که در حال حاضر در ماه ژوئن اعلام کرد که فانتوم نخواهد بود بازگشایی در سال 2021 به همراه دیگر خود را نشان می دهد همیلتون, Les Misérables, و مری پاپینز.

نوشتن در شب استاندارد, Mackintosh توصیف تلاش برای اعمال اجتماعی فاصله اقدامات به جریان اصلی تئاتر به عنوان یک “فاجعه” نوشته است که او “مصمم به آوردن [شبح] بازگشت به لندن در آینده است.”

او نوشت: “من هنوز هم امیدوار است که تا عید سال آینده بسیاری از محصولات من و برخی از ما تئاتر می تواند بازگشایی بنابراین من می توانید شروع مجدد و به کارگیری بسیاری از کارکنان من تا به حال به اجازه رفتن. اما ما نیاز داریم که به ما بازگشایی جعبه ادارات در ماه نوامبر.

“اگر دولت قادر به حمایت از این, ما به احتمال زیاد مجبور به عقب براند ما بازگشایی به تابستان آینده بیشتر باعث ویرانگر و زیان برای هر دو تئاتر صنعت و اقتصاد لندن.”

The Phantom of The Opera است که بر اساس Gaston Leroux را 1910 رمان به همین نام و داستان کریستین Daaé یک خواننده سوپرانو که تبدیل به وسواس با یک نقاب شکل زندگی در زیر اپرای پاریس.

در 5 جولای, دولت اعلام کرد که آنها می تواند ارائه £1.5 میلیارد دلار “تاسیسات” برای نجات این هنر صنعت بعد از سالن مجبور شدند تا از نزدیک با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>