پری میسون نقد و بررسی: A hard-boiled احیای که ترسناک است ، brooding و ساخته شده برای grownups

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پری میسون یک شکل نمادین از ما, تلویزیون, یک وکیل مدافع در دهه 1930 لس آنجلس است که دارای تخصص در صرفه جویی را به دروغ متهم کرده است. من از یک دوست آمریکایی آنچه که او مدلول. “دقیق و هوشمندانه” او گفت:. “کلفت شاید حتی چربی است. نام connotes دقت و با دقت. این در واقع کمی شرلوک هلمز.” ما شما را به کلمه خود را برای آن. من را دیده اند هرگز اصلی بر اساس Erle استنلی گاردنر رمان بود که یک سیاه-و-سفید یکی از پایه های پنجاه و شصت اما اگر شما می آیند به این شیک پوش HBO بازسازی با خاطرات شما ممکن است شوکه کرد.

در وهله اول ماسون است نه کلفت در کوچکترین. او تکیه Matthew Rhys, در یک کتک ژاکت چرمی و یک rakishly cocked trilby. از همه مهمتر او یک وکیل نیست و یا حداقل در چند قسمت. آن را در سال 1931 و ماسون است ژولیده کارآگاه خصوصی بیشتر Marlowe از Rumpole یک جنگ جهانی اول veteran eking از وجود خود در یک مخروبه خانواده “مزرعه” در کنار یک فرودگاه. همسرش او را ترک کرده است و خود را گرفته و نه سال با او. او و شریک زندگی خود را پیت استریکلند (Shea Whigham) پول گرفتن عکس از ستاره های هالیوود در به خطر انداختن موقعیت. در شب او نوشیدنی و ناهنجار جنسی با Lupe (ورونیکا شاهین) یک خلبان. آن را از زندگی است.

وارد EB جاناتان (John Lithgow) موفق وکیل و میسون غیر رسمی مربی با یک گریم رمز و راز است. یک-سال-کودک قدیمی, Charlie Dodson ربوده شده. اسیرکنندگان توافق برای بازگشت او به پدر و مادر خود را بر فرشتگان پرواز تراموا اگر آنها پرداخت می شود $100,000. پدر و مادر سرفه اما کودک مرده بود و آن چشم دوخته باز در یک خوفناک جزئیات این قسمت همچنان بیش از بیش از حد طولانی. هرمان Baggerly (رابرت پاتریک) ثروتمند از پدر و مادر آمده است به جاناتان با این مورد. “من نمی اعتماد اداره پلیس لس آنجلس” او توضیح می دهد. درستی پس داده می شود که به نظر می رسد کارکنان به طور انحصاری توسط شنیدها اراذل و اوباش و قاتلان. به عنوان ماسون درگیر می شود حس خود را از بی عدالتی رشد می کند.

شما می توانید ببینید که در آن همه چیز در حال رفتن اگر چه هیچ کس را در عجله بسر می رسانید. پری میسون شده است به آخرین ساخته شده است هشت ساعت سری به معنای شروع از بسیاری از. نام آشنا است به اندازه کافی در امریکا برای جلب علاقه گاه به گاه اما تا آنجا که من می توانم بگویم آن است که بسیار مشترک با اصلی که کریستوفر نولان بتمن را می کند با آدم غرب است. پری میسون خود را از brooding وحش. به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل فوق العاده هر مجموعه و لباس مبله در ادامه با جزئیات به اندازه کافی با برهنگی و خشونت به شما اجازه می دانم این است که تلویزیون برای Grownups.

آن در لس آنجلس است که سایه پر زرق و برق جهان soundtracked توسط محزون ترومپت و جزئی آکورد پیانو که در آن حتی آفتاب غم انگیز به نظر می رسد. شما می خواهید به اینجا زندگی می کنند, حتی اگر شما می دانید شما می خواهم تا پایان بودن ضربه توسط یک خم پلیس یا خطرناک مغول. مدیر است HBO استاد Tim Van Patten معروف ترین مدیر شما شنیده ام که اثر انگشت هستند در The Sopranos, سیم, Boardwalk Empire و بازی تاج و تختدر میان دیگر کمتر شناخته شده سری. برخی از صحنه ها مانند آوردن, باز, احساس درستی سینمایی و بازیگری قوی در سراسر, به خصوص Lithgow که به ندرت می دهد پا اشتباه و, Juliet Rylance, دختر خوانده از علامت گذاری به عنوان صالح دستیار دلا خیابان.

Rhys است که به ندرت خارج از قاب می کند و یک مقدار غیر منطقی با بخشی که به راحتی می تواند رانش به کلیشه. ماسون خود را هوشمند است آسیب پذیر و خاردار بدون اینکه نفرت انگیز خالی از سکنه وقت خود را در ترانشه اما بیشتر با حس خود را از تلف بالقوه است. بین این و آمریکایی هااین Welshman است ساختمان دلخواهی حرفه ای. برخی از پیدا خواهد کرد Perry Mason بیش از حد تیره و تار و یا بیش از حد آهسته و خیلی صادقانه تلاش می شود, رویداد, تلویزیون, اما آن را می سازد قوی مورد برای دفاع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید