پپ گواردیولا را در جام حذفی رقبا خواهید به تقلید از او – اما در ابتدا آنها باید به ضرب و شتم او را

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

این یک ارز است که به نظر می رسد همه بیشتر باور نکردنی در حال حاضر اگر چه به صورت کاملا مخالف دلایل به زمان است.

در سال 2008 زمانی که Joan Laporta اول گفته پپ گواردیولا او می خواست او را به جدید بارسلونا, مدیر کاتالان تا به حال کاملا پاسخ. "شما نمی کردم توپ!"

آن را تا حدی بود که گفت: در شوخی اما تا حدودی به دلیل آن که در آن نقطه به نظر می رسید گفت: برای سپردن آینده یک باشگاه برای یک تازه کار که نقطه فروش اصلی خود را اتصال به آن است.

نه بیشتر. شما نمی نیاز به یک قرار ملاقات خواهم که. آن را تبدیل به نسبتا معمول است. این هفته جام حذفی نیمه نهایی هستند و به عهد است. آنها یکی دیگر از میراث رسید.

او در واقع سالمند دولتمرد در برابر یک سری از مربیان که می خواهند به تقلید از او و یک سری از باشگاه ها که باید دنبال کرد بارسلونا را منجر شود.

گواردیولا را پاک کرده است راه را برای همه باکاری سانیا, فرانک لمپارد و اوله گونار Solskjaer.

پیچ و تاب و در حال حاضر این است که آنها تمام خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به پاک کردن رونالدو از راه را امتحان کنید و خود را ادعا می کنند برای اولین بار اصلی جایزه پس از منچستر سیتی در حال آشکار مورد علاقه های شما برای این فصل جام حذفی.

این همچنین باعث می شود این نیمه نهایی در مورد بیش از این دست یابد. جایزه خود را می شود در مورد یک تابلو اعلان های قابل تصویر است که یک مدیر سمت در حال حرکت کردن یک سطح است.

در این راستا طبق روال معمول به عنوان گواردیولا ساخته شده است این انتصاب از آن است که هنوز هم برخی از راه های قابل توجه است که سه نفر از انگلستان بزرگترین باشگاه – و در نتیجه اروپا بزرگترین باشگاه – را به طور همزمان واگذار آینده خود را به مدیران واقعی کالیبر. دوباره واقعیت این است که اگر آنها نمی باید قبل از اتصال آنها می شود ابدا این کار است.

این نمایش ارزش است که در فوتبال مدرن. آن اقدام به خرید باشگاه' اما همچنین اقدام به خرید مدیران خود را زمان. آنها به آن نیاز دارید. زیرا تا آنجا که آنها می خواهند به آینده گواردیولا آنها تا حد زیادی به یادگیری.

آن را احساس می کند مانند لمپارد گسترده ایده چگونه او می خواهد به بازی اما هنوز هم تا حد زیادی به پر کردن در. سازگار دفاعی مشکلات عمیقی تصویر از که, و راه بدتر از شیشه ای فک به برخی از گواردیولا را در تیم است.

Solskjaer به نظر می رسد هنوز هم به کار خود رویکرد خود را به عنوان به خوبی به عنوان دقیق rigors از یک باشگاه منچستر یونایتد قدر. تجربه قبلی در ملد یا شهر کاردیف است تقریبا بی ربط.

Arteta در همین حال به نظر می رسد کاملا یک ایده است اما هنوز در ابتدای این همه. سوالات فراوانند.

این نیز واضح است که هیچ کدام تا به حال برای رفتن به نزدیک بودن گواردیولا از خاموش. در حالی که کاتالان راه می رفت به یک وضعیت بسیار بهتری در 2008-09 این واقعیت بود که او نیز بسیار بهتر و مدیر و حتی پس از آن.

او به طور کامل شکل گرفته چشم انداز فوتبال بود که نمیفهمد پس از سالها مطالعه و تحقیق است. اجازه دهید فراموش نکنید این بود که خیلی مشتاق به یادگیری در مورد بازی او در جهان-trotting به فرصت مطالعاتی از جمله طلسم تحت Juanma Lillo در مکزیک است. به عنوان اگر به چیزهایی که دایره کامل و تاکید نقطه Lillo در حال حاضر Arteta جایگزینی به عنوان دستیار خود را در شهرستان.

بارسلونا استخدام پپ گواردیولا در سال 2008 و با تغییر تاریخ خود را برای همیشه لطفا برای (خبرگزاری گتی ایماژ)

گواردیولا قطعا نه تنها راه رفتن به کار فورا. زمانی که او وجود دارد و او را از بهره مندی از هسته اسپانیا بزرگترین تا کنون نسل از بازیکنان و همچنین احتمالا بزرگترین در جهان تا کنون بازیکن لیونل مسی.

که کاملا یک مزیت و راه فراتر از آنچه هر یک از این سه مدعیان داشته باشد. کلید نیز که گواردیولا می دانست که چگونه به استفاده از آنها. که زده بازیکنان فورا.

"همه چیز تغییر کرده است" ژاوی به خاطر فکر کردن. این اتفاق رخ نداد تا حدی که با هر یک از Arteta, لمپارد یا Solskjaer.

شرایطی که ممکن است مناسب برای گواردیولا اما او نیز کامل مدیر برای آن شرایط. همین دلیل است که فوتبال به سطح آن انجام داد. آن را کامل هرم ترکیبی کامل از بازیکنان و مدیریت باشگاه.

که نیز به همین دلیل تنها شک گواردیولا رنج می برد – قابل توجه – در دو بازی اول.

پس خوب پیش فصل بارسلونا را از دست داد 1-0 به نومانسیا و تنها کشید 1-1 با سانتاندر. چاقو خارج شده بودند. انتقاد شد که بارسلونا ساخته شده است یکی از بزرگترین اشتباهات در تاریخ خود را.

گواردیولا حتی شروع به کمی شک و تردید خود را. او رفت و به او مربی بزرگ برای اطمینان.

یوهان کرایف به حال هیچ شکی وجود ندارد. او گفت: گواردیولا فوتبال را به وضوح کار خوب است که این دو بازی بودند عجایب ظهور و پس از آن گفت: همان به خود El Periodico ستون.

این بود که "بهترین Barça طرف در بسیاری از سال را" کرایف نوشت. چنین کلمات ممکن است احساس صرف حمایت برای یک شاگرد در آن زمان است. آنها برای اثبات astoundingly دقیق است.

گواردیولا خواهد بود به امید برنده جایزه دوباره (خبرگزاری گتی ایماژ)

زیرا که در آن بود. که تنها بحران گواردیولا تازه کار تا کنون واقعا رنج می برد. در بازی بعدی floodgates باز, بارسلونا, ضرب و شتم اسپورتینگ خیخون 6-1 و هرگز به عقب نگاه کرد. همه چیز خیلی خوبی راه اندازی شده است. این بود بهترین بارسا همیشه.

آن است که هنوز هم یادآوری ارزش است که باشگاه تا به حال شده است با توجه به نصب گواردیولا حتی پیش از آن در 2007-08 وقتی Frank Rijkaard بود به شدت مبارزه.

"یک لحظه وجود دارد در ماه مارس زمانی که ما شروع به بوسه خداحافظی به لیگ اما لیگ هنوز زنده امکان و برخی از هیئت مدیره خواست به جای Rijkaard با پپ بلافاصله" مدیر سابق مارک Ingla در این کتاب گفت:'بارسلونا'. "من مطمئن هستم که این یکی به نفع من برای باشگاه و برای پپ – مبارزه سخت را به مطمئن شوید که هنگامی که او در زمان بیش از آن به کار با یک تخته سنگ پاک."

این بیشتر شبیه به وضعیت این سه جوان مدیران باید راه می رفت به خصوص Arteta و Solskjaer.

آنها تا به حال به تعمیر و همچنین بیشتر به شکل مورد خود. جام حذفی را ارائه وضوح.

که ارزش چنین نقره. آن vindicates کار ارائه می دهد ملموس اثبات پیشرفت است. گواردیولا می داند که این بهتر از هر کسی.

Arteta, لمپارد و Solskjaer در حال رفتن به می دانم که چگونه به ضرب و شتم او را به آن ادعا.

آنها در حال رفتن به نشان می دهد توپ خود را به جایزه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب